Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mozda sam lud ali pre ovog proslog kola bi potpisao bod sa Olimpika, a sad vec razmisljam...

    ima i Roma svojih slabosti i mislim da je samo blag favorit, moze tu biti svasta
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Idemo redom..


    • The contract extension talks between Milan and De Jong are currently stalled. Milan offer him 2 years while Nigel wants 3 years
      Nemojte njemu produzavati ugovor , produzite Boneri na jos 10 godina.

      Comment


      • Boneri dozivotni ugovor i direktorsko mesto kad resi u 60-oj da ode u penziju
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ekipa koju predvodi Filipo Inzagi se već izvesni vremenski period interesuje za Matiju Nastasica, a danas su uputili i prvu zvaničnu ponudu za njega.

          U pitanju je pozajmica, pošto u ovom trenutku Milan nije u stanju da plati obeštećenje, a sa druge strane je stigao odgovor, ako je verovati najpoznatijem italijanskom sportskom novinaru koji je zadužen za fudbal, Tankrediju Palmeriju.

          Mančester Siti je uputio sledeće zahteve Milanu:

          - 3 miliona evra odmah za pozajmicu do kraja sezone
          - opcija za kupovinu na kraju sezone od 10 miliona evra

          Čeka se ponuda Milana od 3 miliona evra, videćemo da li je ova cena prihvatljiva za njih.
          Izvor:Sportske.net
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Comment


            • Igraci na koje Inzaghi racuna za vecerasnju utakmicu protiv Rome:

              Abbiati, Agazzi, Diego Lopez, Albertazzi, Alex, Armero, Bonera, Mexes, Zaccardo, Zapata, Essien, De Jong, Montolivo, Muntari, Poli, Saponara, Bonaventura, El Shaarawy, Honda, Menez, Niang, Pazzini, Torres.

              Comment


              • http://www.sportklub.rs/menez-bez-fu...-bio-u-zatvoru
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Lopez i De Sanktis spašavali svoje

                  Roma-Milan 0-0

                  [VINE]OXbHmIgXLpB[/VINE]

                  Comment




                  • Tuttosport reports that De Jong will meet with his agent today to discuss his future.

                    Comment


                    • No contact for Torres but…

                      Comment


                      • To bi bio takav posao da bi trebali podici statuu Galijaniju ispred San Sira, Casa Milan ili tog novog stadiona na toliko lak nacin i toliko jeftino bi dosli do Cercija koga smo svakako vijali u par prethodnih prelaznih rokova da je to kradja jednostavno... Mladji igrac, Italijan, nesto raznovrsniji i u potpunosti upoznat sa Serie A i igrom u istoj, pun pogodak. Sa druge strane onda bi morali da idemo po klasicnog spica jer iako to Menez obavlja maestralno do sada, nije to njegova prirodna pozicija a o alternativama ne treba trositi reci...
                        Mozda probati izgubljenog El Saravija dati za Imobilea i tako upariti ubitacan tandem iz Torina...

                        Mada moram da napomenem da je strpljenje za Toresa jako brzo izgubljeno, imam utisak da oni dovedu pojacanje i ako je napadac, ako u prvih 10 utakmica ne da bar 5 golova, to je promasaj i odustaje se od njega, mnogo cudna politika koja ne vodi nikuda, neko se brze snadje, nekome treba vise vremena ali treba dati sansu svima... Isto sto se desava Toresu prozivljavaju i recimo Saponara i Armero, dok se cini da Bonera i jos par njih imaju beskonacan kredit, jako glupo.

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Jednim udarcem dve muve.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Milan confirm Torres-Cerci swap!

                              Torresu zelim sve najbolje u nastavku karijere u dresu kluba u kojem je poceo svoju karijeru i veoma uspjesno resetao mrezu svima u Spaniji i sire.

                              Da budem iskren ocekivao sam vise od njega za vrijeme dok je bio u Milanu , medjutim to nije ni T od starog Torresa i ono sanse sto je dobijao nije koristio na pravi nacin.

                              Nadam se da Cholo moze da ga vrati na pravi put.

                              Zadovoljan sam dolaskom Cercija , nije dobio pravu sansu u Atleticu.

                              Cerci

                              Last edited by Rossonero; 24-12-14, 22:11.

                              Comment

                              Working...
                              X