Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kvalitetan igrac Adel mada je imao intervju ranije gde je rekao kako bi voleo da predje u Milan, to bi bio sjajan put za njega kako bi kasnije presao u Barcelonu ili Real Madrid... ako ima i dalje to misljenje bolje neka ne dolazi, sto se mene tice nepotreban je
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Da , da , bas sam to htio napisati , ali kontam vasa je tema , nema potrebe da se to dodaje

      Ali iskreno i da dodje , ne vidim da ce se previse naigrati , jer jbg u Fulhamu nije standardan , a imate bas dosta kvalitetnih ofanzivaca ;)
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • kako prenose mediji stvar je gotova, dolazi na pozajmicu uz pravo otkupa za 7 miliona evra... nece se naigrati ako El Saravi bude zdrav i u formi, ako to ne bude slucaj a jos Robinjo ode do kraja roka bice mesta za njega, videcemo...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment




        • Evo zvanicno presao. Ne vidim koja je potreba bila za ovim igracem, jako talentovan, ali, uvek ima to ali.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • dobro to je samo pozajmica, citao sam negde da je cak bez mogucnosti otkupa mada ako zadovolji verovatno ce pokusati da postignu dogovor sa QPR... moze da pomogne, u formaciji sa 3 igraca iza Balotelija lepo izgleda bar na papiru Taarabt-Kaka-Honda, moze da uleti tu umesto Robinja koji nikako da pronadje formu, igra bukvalno zbog nedostatka resenja na toj poziciji ili Birse koji bljesne ponekad ali generalno nije kalibar za Milan...

            sto se tice ostalih transfera, od Armera nema nista definitivno dok ce Galijani pokusati da dovede Paletu iz Parme, za sada Parma trazi 8 miliona + Zakarda i Saponaru na pozajmicu kako bi zatvorili odlaske Palete i Biabiany-ja...
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Zakardo vrlo blizu Parme, nijanse su u pitanju i jasno je da ubrzo dolazi do dogovora... Juce Seedorf blokirao odlazak dvojice talenata iz kluba, Gabriela i Kristantea, danas isto ucinio po pitanju Saponare, ocigledno racuna na mlade snage sto je jako pozitivno



              zna decko gde je dosao
              Last edited by Miletić; 30-01-14, 15:35.
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Nevjerovatno je koliko svi fudbaleri postuju Clarencea , a i zasluzio je majstor to

                Essien je rekao da je kljuc njegov dolaska bio Seedorf , Taarabt je odmah rekao da je pricao s Clarenceom i da je to isto jedan od faktora njegovog dolaska..

                Mene samo zanima ko ce biti standardan , Essien ili De Jong .. De jong , em igra odlicno , em je Holandjanin , a Essien rece da mu je Clarence obecao da ce dosta igrati .. Bit ce zanimljivo to sve ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Ocigledno da ima pravi pristup fudbalerima i da im prija to sto ima da kaze, svako s kim je razgovarao je rekao kasnije da ima vrlo precizan plan za njega i da tacno zna sta od kog igraca ocekuje i koji je njihov zadatak na terenu... vrlo ozbiljan i temeljan pristup za razliku od prethodnog trenera

                  sto se tice startera, mislim da De jong bar za sada na osnovu prikazane forme ima dosta kredita i verujem da je njegovo mesto cvrsto u 11, videcemo kako ce se razvijati situacija... po potrebi, u formaciji 4-3-3 ili 4-3-2-1 ce igrati obojica uz Montoliva dok ce nazalost u standardnoj 4-2-3-1 jedan morati na klupu...
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment




                  • Taarabt potpisao do kraja sezone uz mogucnost otkupa za oko 7 miliona, danas se sprema napad na Biabiany-ja, videcemo kako ce to izvesti i da li ce biti uspeha
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment




                    • Dogovori se sklapaju u restoranu Giannino u Milanu, ovo je vezano za zimski mercato mada se moze dodati i Kaka, onda je sve jos smesnije, ili jos impresivnije
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Igraci na koje Seedorf racuna za vecerasnju utakmicu protiv Torina:



                        Abbiati, Amelia, Gabriel, Abate, Bonera, Constant, De Sciglio, Mexes, Rami, Zaccardo, Cristante, Emanuelson, Essien (N. 15), De Jong, Honda, Kakà, Montolivo, Muntari, Saponara, Taarabt (N.23), Pazzini, Petagna, Robinho.

                        Comment


                        • Kiks 'Rossonera', Torino odneo bod iz Milana!

                          Nakon dve vezane pobede, Milan je odigrao samo 1:1 protiv Torina na svom San Siru.

                          Fudbaleri Torina veoma rano stigli su do prednosti, posle sjajne solo akcije Imobilea, Abiati je bio nemoćan. Igrao se 18. minut.

                          Uzvratili su 'Rossoneri' preko Pazinija i Kake, ali je golman Padeli bio na visini zadatka.

                          Do kraja poluvremena nije bilo više prilika, ali je zato već na samom startu nastavka viđen prelep gol Adila Ramija. Nekadašnji štoper Valensije je odlično šutirao posle dodavanja Sulija Muntarija, pa je u 50. minutu rezultat bio izjednačen.

                          Svi su očekivali da će tada Milan lako preokrenuti rezultat, ali do kraja beležimo samo pokušaj Keisukea Honde, koji je Padeli lako neutralisao.

                          Milan-Torino 1-1

                          Comment


                          • Sigurno je bio zadovoljan s onim sto je vidio sinoc...

                            MILAN – Coach Clarence Seedorf was in Madrid last night to watch Milan’s next opponents in the Champions League: Atletico Madrid.

                            Seedorf was in the stands to see Atletico beat Real Sociedad 4-0 thanks to goals from David Villa, Diego Costa, Miranda and Diego.

                            The result means Atletico Madrid go top of the Spanish League.
                            Sljedece kolo gostovanje u Napulj (Napoli) , bice veselo...
                            Last edited by Rossonero; 03-02-14, 14:57.

                            Comment


                            • Comment


                              • Fudbaler Schalke-a izjavio je da mu je teško zbog svog bivšeg kluba, koji je trenutno tek na 10. poziciji u Seriji A.

                                Kevin Prince Boateng izjavio je da ga i dalje boli što je morao da napusti tim Milana, i da bi najradije briznuo u plač kada vidi loša izdanja koja ekipu pruža u zadnje vreme.

                                "Gledam sve utakmice na TV-u i dođe mi da zaplačem kada vidim kako su nisko plasirani na tabeli. I dalje sam u kontaktu sa mnogim bivšim saigračima," rekao je Boateng.

                                Reprezentativac Gane je na iznenađenje mnogih napustio klub tokom prošlog leta, ali je izjavio da je i dalje veliki navijač kluba i da prati sva nova dešavanja vezana za Milan.

                                "Treneru Seedorfu sam poželeo sreću na svom novom zadatku. Siguran sam da može da izvede tim na pravi put," rekao je Ganjanin.

                                Comment

                                Working...
                                X