Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ......

    Michael Essien has signed a contract with the Rossoneri until the 30th of June 2015.


    Essien ce nositi dres sa brojem 15.

    Comment


    • Ima li pravo igrati u LS ?

      Nije nastupio za Chelsea nikako ove sezone u tom takmicenju , ali ne znam da li je bio prijavljen ( i da li uopste ima veze ako je bio prijavljen , a nije igrao ) ..

      Ako smije igrati , a budete imali prednost protiv Atletica nakon prve tekme , stavi Clarence njega , De Jonga i Montoliva i nece kliker proci , a ne lopta
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Ako smije igrati , a budete imali prednost protiv Atletica nakon prve tekme , stavi Clarence njega , De Jonga i Montoliva i nece kliker proci , a ne lopta
        Da imaju prednost posle prvog meca, krajnji skor iz 2 meca otprilike 8:3 u korist Spanaca,toliko je trenutno razlika u klasi,mnogo bi bolje prosli da su izvukli Man.Utd na zrebu,ali nisu,tu bi vec bilo 50:50 sansi. Ekipa kojoj Sasuolo da 4 gola,realno mora da bude zadovoljna ako uopste postigne 1 ili 2 gola u oba meca sa ovakvim protivnikom,da se nada prolasku sigurno ne,to bi bila iluzija.
        sigpic

        Comment


        • @Dale

          Essien je veliko je pojačanje za momčad Clarencea Seedorfa, pogotovo jer ima pravo nastupa u Ligi prvaka gdje Milan u osmini finala igra protiv Atletico Madrida.

          Comment


          • Originally posted by El Dorado View Post
            Da imaju prednost posle prvog meca, krajnji skor iz 2 meca otprilike 8:3 u korist Spanaca,toliko je trenutno razlika u klasi,mnogo bi bolje prosli da su izvukli Man.Utd na zrebu,ali nisu,tu bi vec bilo 50:50 sansi. Ekipa kojoj Sasuolo da 4 gola,realno mora da bude zadovoljna ako uopste postigne 1 ili 2 gola u oba meca sa ovakvim protivnikom,da se nada prolasku sigurno ne,to bi bila iluzija.
            I ja sam mišljenja da Atletiko ide dalje, jednostavno mi taj Atletiko posle Mančester Stijia (da izobilazimo Bajern, naravno) igra najjači fudbal ove godine, baš gotiva...samo si preterao u delu da se raduju ako uopšte daju gol, eto na San Siru će sigurno dati dva, tj. daće oni golove, samo što je problem što će ih i više primiti.

            EDIT: Inače, Milan bez Super Marija za vknd, dobio karton zbog gestikulacije ka protivničkim navijačima nakon preokreta i tako preskače meč sa Torinom.
            Last edited by Brajkula; 28-01-14, 12:44.

            Comment


            • E super Rosso onda

              @ El Dorado : Slazem se da je Atletico favorit , ali pobogu nemojmo od njih praviti Barcu i Bayern u jednom , cuj 8-3 . Nije ni Milan Brescia da ih tako nabuse ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Kako neozbiljne komentare citam.

                8-3

                Comment


                • Jeste Atletiko favorit, dakle slažem se ali nikad, nikad ne treba otpisati Milan. Ako sam dobro primijetio, Atletiko nije onako furiozan kao u prvom dijelu sezone a i za očekivati je da Sedorf malo složi Rosonere do tog dvomeča. Milan ako bilo kojim rezultatom pobijedi na San Siru, itekako ima čemu da se nada.

                  Comment


                  • Nova kazna za problematičnog Balotellija

                    Italijanski napadač Mario Balotelli kažnjen je s 10.000 eura zbog provokativnog gesta usmjerenog prema navijačima Cagliarija.

                    Milan je u nedjelju gostovao na Sardiniji kod Cagliarija i u 'ludoj' završnici, s dva pogotka, stigao do preorketa i pobjede (2:1). Strijelac jednog gola bio je Balotelli, kojeg je Disciplinska komisija Serije A kaznila.

                    Bivši igrač Manchester Cityja je razljutio domaće navijače provokativnim i uvredljivim gestom nakon što je zabio gol(činu) iz slobodnjaka za 1:1.

                    Dobio je osmi žuti karton u sezoni nakon tog incidenta, pa neće igrati protiv Torina u subotu na San Siru.

                    Comment


                    • Ma proglasite me svi ludim , ali ja mislim da ce Milan proci , ili bar biti jako blizu prolaza

                      Vrijeme ce reci da li sam bio upravu
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Prvi trening Essiena sa ekipom Milana.

                        Spoiler





                        Comment


                        • Armero i Tarabt blizu Milana.

                          Comment


                          • Kako bih voleo da Adel inače veliki majstor dođe u Seriju A, taman umesto Robinja daga stavi Klarens gore da izmišlja golove, mnogo veliki majstor, mnogo, melem za oči i dušu, Tarabt.

                            Naravno da ću da postavim njegov omiljeni gol, naravno i asistenciju

                            Comment


                            • Konstantu se ne ide iz Milana, ne zeli u Napoli tako da za sada nema nista od trampe iako Galijani kaze da je dogovor vec bio postignut i sa Napolijem i sa Armerom sada po istom principu navodno nude Mexesa i ostaje da se vidi da li ce Napoli pristati na to...

                              na sta smo mi spali da jedan ovakav mongoloid zateze i sabotira trensfer

                              Last edited by Miletić; 28-01-14, 23:41.
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Vec je jednom bila prica kao dolazi 100 % , nadam se da ce sad biti nesto od toga

                                A ovaj Konstant malouman , mada kako Armero igra otkako je u Napoli dosao , mozda i bolje da ne dodje
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X