Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...pskoj-istoriji

    Odlican tekst.

    Comment


    • Originally posted by PRINCE View Post
      Football Italia prenosi kako bi Milan mogao da angažuje trenera Bazela Murata Yakina, koji do sada ima odlične rezultate. Poznato je da Yakin forsira veoma ofanzivnu formaciju.

      Sto se mene tice neka dodje bilo ko, samo onog Alegrija da ne gledamo vise.
      On se skoro povezivao i sa Lacijom.

      Comment


      • gura on pristojno u LS, 2 puta nadmudrio Murinja, treba to uraditi, ali niti mislim da je pravo resenje niti sam siguran koliko bi on zeleo da bude resenje do kraja sezone kada vec ima tako lep projekat u Svajcarskoj... Tu je Veseli do kraja sezone a onda Seedorf nadam se...

        u ovom tekstu stoji jedna vrlo zanimljiva stvar - Milan je u toj sampionskoj 10/11 primao jako malo golova, trener je isti, sto znaci da nije bas sve do njega, tad su mu stopere igrali Silva i Nesta a sad ima znamo svi koga na raspolaganju...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Uf, ja mislim da bi to bio pun pogodak sa Yakinom, odlican strucnjak, Basel igra sjajan fudbal...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • forsira dosta mlade, ima poverenja u igrace sto je velika mana Veselog... oterace po svemu sudeci Kristantea, Nianga, Saponaru, Vergaru a da nisu dobili postenu priliku... ne mogu cudom da se nacudim sto pruza sansu Gabrielu i De Silju
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Pa nece biti prodati, idu na pozajmice.

              Comment


              • to bi bilo skroz ok da nema mesta za njih u ekipi, a ovako ako ima mesta za Nocerina, Birsu i njima slicne mora biti i za momke koji su buducnost Milana... tako je samo na pozajmicu otisao i Aubameyang recimo pa eno sad kida u Dortmundu a mi imamo Matrija...
                sto se tice Nianga mislim da se pominje razmena za Lodija ili Kucku a ne pozajmica... nisam siguran, tako sam cuo
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Urby pod upitnikom za meč protiv Ajaxa, šteta. Zaista nismo miljenici sreće ove sezone...

                  Comment


                  • Dobio je nezgodan udarac, desava se mada je pod ispitivanjem, tek ce utvrditi da li moze da igra, nadam se da ce moci jer je dosta dobar, bolje resenje od Konstanta u svakom slucaju
                    izgleda da ce Bonera na teren umesto one kiksare Zapate...
                    Birsa ako ne bude fit onda pocinje El Saravi...
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Baš kao što kažeš, nešto novo ćemo saznati tek sutra, a do tada nam ostaje da se nadamo kako nije ništa ozbiljnije. Urby je daleko kvalitetnije rješenje naspram Constanta, i nadam se kako će naš medicinski tim konačno odraditi dobar posao.

                      PS. Zanimljiva izjava Sulleyja:

                      Muntari: "When we're in a difficult moment, we go and talk with KAKA and everything goes away."
                      Ricky, el maestro.

                      Comment


                      • Pa kapiram da i on svakog dana strepi od toga da bude najuren, pa da zbog toga igraju iskusni igraci, jer ceh je da pored ovakvih rezultata da gura mladje igrace u vatru. Meni najvise smeta sto Saponaru nema minutazu Birse.
                        Last edited by Lion; 09-12-13, 20:01.

                        Comment


                        • Sky: Perin will join to Milan as a replace for Abbiati.

                          Comment


                          • Ima toga naravno, prakticno mu svako kolo posao visi o koncu (ili bar tako izgleda nama), tako da uvek ide na sigurno i izvodi ono sto je na papiru najjace i najiskusnije... mada generalno ne veruje previse mladim igracima, i da je drugacija situacija mislim da se ne bi naigrali, ovamo se prica o nekakvim smesnim pojacanjima a prakticno ni ne znamo sa sigurnoscu sta zapravo imamo u klubu, na treningu se ne moze dovoljno proceniti, potrebni su minuti...

                            ovo za Perina je fenomenalno, zao mi je Gabriela posto ce verovatno biti u senci ali ipak je trenutno Perin daleko bolji, u buducnosti ko zna
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCE View Post
                              Pa kapiram da i on svakog dana strepi od toga da bude najuren, pa da zbog toga igraju iskusni igraci, jer ceh je da pored ovakvih rezultata da gura mladje igrace u vatru. Meni najvise smeta sto Saponaru nema minutazu Birse.
                              Originally posted by PRINCE View Post
                              Sky: Perin will join to Milan as a replace for Abbiati.
                              Ne veruje mladim igračima ali zato se dovodi mladi golman

                              Meni taj Perin rupa, imao je odlične tri tekme možda ove sezone, ali generalno nekako, nzm....Bardi i Leali za nejga golmani lično.

                              Što se još jednogmladog igrača Milana tiče, kad ne znate vi ima ko zna

                              Atletico Madrid are the latest club to be paired with a January move for Milan youngster Bryan Cristante.

                              The player’s agent has recently suggested that the boy could leave the club next month due to his lack of action this term.

                              Cristante, a youth team product, has made only one Serie A appearance this season and that was as an eight-minute substitute.

                              Genoa and Parma have been paired with the central midfielder, but it seems that the Spanish club are keen too.

                              Comment


                              • Pa i Perin je mlad ali ima vise minuta u ligi nego prethodna pomenuta cetvorica igraca Milana zajedno. I dobro da nisi rekao i da je Storari veci potencijal od Perina

                                Comment

                                Working...
                                X