Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo neki vas igrac, Constant se valjda zove

    Spoiler


    Comment


    • Robinho pauzira mjesec dana zbog ozljede ramena

      Brazilski 29-godišnji nogometaš Robinho, inače član Milana, pauzirat će od nogometa idućih mjesec dana...

      U utorak, na ogledu Lige prvaka u Glasgowu, gdje je Milan slavio s 3-0 protiv Celtica, Robinho je ozlijedio rame i pretrage su pokazale kako ozljeda i nije pretjerano bezazlena.

      Robinho tako neće igrati u posljednjem ogledu Lige prvaka po skupini, u kojoj je Milanu potrebna pobjeda ili bod na domaćem terenu protiv Ajaxa za prolaz u osminu finala, a neće biti treneru Massimilianu Allegriju na dispoziciji niti za prvenstvene oglede protiv Livorna i Rome, te u gradskom derbiju protiv Intera.

      Robinho je ove sezone ukupno postigao tri pogotka i upisao četiri asistencije.

      Comment


      • Adriano Galijani najavio da ce se povuci sa mesta potpredsednika Milana 12.12.2013. nakon utakmice sa Ajaxom u poslednjem kolu grupne faze Lige Sampiona. Pritom je rekao kako mu je jasno da generacije odlaze i dolaze i da je verovatno Milanu potrebna sveza krv da bi se vratio tamo gde mu je mesto, ali da je cela ova operacija mogla i morala da se obavi daleko elegantnije... Podsetio je i na ono sto ce njegovim odlaskom Milanu najvise nedostajati, iskustvo i poznanstva u svetu fudbala na top nivou: "Kada sam ovog leta otisao u Madrid na pregovore oko povratka Kake, nisam imao zakazan sastanak niti sam se najavio a opet me je Perez primio vrlo srdacno i uspeli smo da se dogovorimo. Takodje, kada sam 2010. godine pregovarao o transferu Ibrahimovica, Sandro Rosel je prekinuo svoj porodicni odmor tj letovanje da bi dosao i licno pregovarao sa mnom. Ipak, na kraju, direktori, treneri, igraci odlaze i dolaze ali Milan je rodjen pre svih nas i bitna je samo buducnost kluba, pojedinci nisu..."
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Kec kao vrata protiv Ajaksa, ja bih samo to na taj tekst dodao.

          A što se promena tiče, vreme je pred nama, videćemo...

          Inače, Šaravi posle 2 meseca u punom trenažnom procesu, sa njim i Pacini.

          Comment




          • sklepana odbrana usled brojnih povreda (Mexes ima problema sa levim okom jer je previse boravio u solarijumu bez zastitnih naocara ), ostalo slicno kao protiv Celtica

            Saravi fosna, Pacini tek sad krenuo da radi sa loptom, nece jos na teren...

            http://www.football-italia.net/42220...contact-report ne znam koliko su ovi verodostojni ali ako ima istine onda prica se o nekakvim direktorima Fiorentine, Rome... Ne sporim kvalitet, sklopio je finu ekipicu u Veroni ali mislim da je Milan prevelik zalogaj za njega, ne verujem da je tako jaka licnost i diplomata kao Galijani da te ubedi kako je to sto ces mu dati dzabe ili ispod cene igraca ustvari dobra stvar za tebe
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Brat, ne spori odmah tog Veroninog direktora, pa nama je Zrikavi došao iz Sampdorije, isto tamo imao ok ekipicu - Pacini, Kasano i ta priča kada su kidali, završili kao 6. falilo im 6 bodova do LŠ, odlična priča, nešto baš slično Veroni danas i čim je Zrikavi otišao Sampa ispala iz lige, priča ona sa sanducima navijača Đenove...i eto gledaj kakav je posao Marota uradio u Juventusu, transferi takvi da ja skoro svaku tekmu napišem ovde na forumu rešili 0e igrači tekmu.

              Neka čoveka, ako uopšte dođe, da radi svoj posao, pa ćemo videti....mada cela ta priča sa sportskim direktorima je meni smešna, Alegri je jedini krivac, ima ekipu za gornji deo a on 13. igra mu Birsa pre Saponare, igra mu Muntari pre Polija, mladi Kristante odličan vežnjak ni da ga proba i zato će na zimu da ga pokupi Sabatini a vi će te kao zamenu da dobijete nekog Bredlija ili tako nešto, baš žalosno će biti ako tako uradite.

              Comment


              • Rekao sam da ne sporim ali normalno da je ispod Galijanija, trebace mu vremena da stekne iskustvo rada u velikom klubu, mada nova era u klubu i zahteva vreme svejedno... Neka bude kao Zrikavi, ja nemam nista protiv
                Galijani je izjavio jednu veoma bitnu stvar, otici ce bez obzira na to da li ce dogovoriti odstetu sa klubom ili ne. Ako dobije otkaz odsteta se podrazumeva i to bi mnogo usporilo Milan i mozda cak znacilo prodaju nekog igraca da bi se podmirio minus ali ako sam ode ispasce preveliki gospodin i pokazati da mu novac ne znaci toliko, tu bi Milan ustedeo mnogo pa bi mogli da se rese Alegrija pre kraja sezone, dok jos nije oterao sve sto valja npr. Kristantea... Pitanje je onda ko bi seo na klupu Milana do kraja sezone jer je izvesno da Seedorf preuzima klupu na leto...
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ako Galijani zatraži odštetu to ti je -50m u kasi odmah, dobar prelazni rok. Mada sumnjam odličan je on prijatelj sa Berluskonijem, valja mu je isti sigurno milijardu i jedan put u životu, ispao bi ogroman smrad i prema njemu, a tek prema klubu da ne pominjem jer je tu čovek od kada znam za isti, tačnije 27 godina, mnogo je to vremena.

                  Evo upravo čitam za Kristantea, ide na pozajmicu u Januaru, najverovatnije

                  Bryan Cristante will consider a January loan move away from Milan if he continues to struggle for action.

                  The midfielder, 18, was promoted to the first team squad from the Primavera in the summer, but he has played for just eight minutes in Serie A this term.

                  “We didn’t expect this,” agent Giuseppe Riso told Spazio Milan. “The club’s situation is not helping, but when a player is good he is good.

                  “Bryan deserves more space even if he is rated highly by boss Massimiliano Allegri. We are talking about one of the best players in Europe from those born in 1995.

                  “I can’t exclude a transfer,” the representative added. “We’ll talk with the club to understand what will be the best for everyone.”

                  Comment


                  • The end of yellow ties era…

                    Milan’s CEO Adriano Galliani has announced that he is to resign after almost 28 years spent at the club.

                    In an announcement to Italy’s ANSA news agency, Galliani said he will be tendering his resignation the following month and that is certain to quit the role whether he manages to reach an agreement on a pay-off settlement or not.

                    “I am resigning for just cause,” he said, adding he would leave the day after the Champions League match against Ajax on 11 December. In addition, according to Milan Channel, the scenario may be meant to happen as well as after the Derby della Madonnina on 23 December.

                    “I have suffered grave damage to my personality. This is not the way to deal with a generation change – it should be done with elegance.

                    The 69-year-old CEO, who is a grand admirer of wearing yellow ties, is about to leave with his head held high having delivered success to the club that prides itself on having won more trophies than any other in the world.

                    “It’s been said that Milan spend their money badly and we don’t have a scouting network like Roma and Fiorentina. Well, Roma have only qualified for the Champions League once in the past five years while Fiorentina didn’t make it once.

                    “Milan have not made a loss in the past two years while other clubs have mountains of debt. Last year, all of our youth teams made it to the final four. Big presidents from abroad are all calling me, asking me what is going on because they cannot understand it.

                    “I went to Madrid this summer to sign Kaka without any appointment and they threw open the doors to the offices of Real for me. When I went to Barcelona in August 2010 to sign Zlatan Ibrahimovic, former president Sandro Rosell cut short his family holidays on purpose to greet me.”

                    Despite the sense of bitterness at his exit, Galliani insists he will continue to support the club, whatever his future.

                    “Stepping down before the Ajax game seemed too hostile an act towards the team, who I will support for the rest of my life,” said the 69-year-old. “My affection for the president Berlusconi is unchanged and unchangeable.”
                    Otici ce sa ili bez dogovora, klub tj Barbara ce gledati na sve nacine da umanji stetu i ne isplati mu nista ili ako isplacuje da to bude neka podnosljiva cifra...
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Ovako to izgleda kad majstor uzme loptu..

                      Ne mogu da zamislim kakav bi bio da je ostao u Milanu , da nije otisao u prokleti Real Madrid.



                      Comment


                      • kao da gledam snimak od pre 6-7 godina moram priznati da nisam verovao da ce vratiti formu, bar ne tako brzo...
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment




                        • Comment


                          • trebao je i sad da zavrsi, bilo je prostora
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Utisavanje Old Trafforda od strane majstora...



                              A onda razbijanje na San Siru..

                              Last edited by Rossonero; 29-11-13, 14:22.

                              Comment


                              • http://www.mozzartsport.com/vesti/po...g-milana/66124

                                Comment

                                Working...
                                X