Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Daj, skeptik, kako ubuduce da te ista shvatim ozbiljno, kad ovako nesto mozes da odvalis. Cus Rafa nije igrao lose, covjeka nista zivo nije islo. Rafa ima i te kako bogat arsenal, ali ni jedno jedino oruzje nije radilo. A Novak se spremio za najjaceg moguceg Rafu, nabrijan do srzi. I bi mu ga rabota
    Kad budes malo duze gledao tenis ukapiraces. Jos si mlad ima vremena za tebe.

    Originally posted by topspinforehand View Post
    Tako je...pitanje je bi li i jedna verzija Nadala bila dovoljna danas ali reci da Rafa nije bio los je van svake pameti.
    Pa u tome je poenta, ne bi. Nije do Nadala, nego do Novaka. Pokusao je sve ali je ono nivo vise. Savrsenstvo pogotovu u prva dva seta.

    Comment


    • Nadal je, veli, pokusao sve. E da Bog sacuva..

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Samo da Bog pozivi sto duzu Rodzerovu Federerovu i Rafaelovu Nadalovu karijeru dа sakidaju Novaku nezgodne protivnike.
        Samojako....


        увек на то обраћам пажњу кад гледам костур....нека мало раде за Нолета..
        sigpic

        Comment


        • Nisikori je talican za Novaka. 3 zadnja GS sve preko njega. Neka ga bude sledeci put opet u zrebu.

          Comment


          • Mislim da je ovo danas bilo bolje i od Dohe i od AO-a 2016. godine, te da posebnu težinu ima i zbog same činjenice da je Nadala koji se na ovakav način plasirao u finale ostavio bez ikakvih rješenja. Riterni, bekend dijagonale, paralele, dubina udaraca, forhend dijagonale i paralele. U svakom udarci milijardu opcija, konstantan pritisak na Rafu sa oba krila, onemogućavanje da dolazi do lakih poena i konstantno šetanje sa lijeve na desnu stranu i obrnuto.

            Također, da se izvinem i Andy Murrayu koga smo, mi pojedini, osporavali jer u finalima AO-a skida gaće protiv Novaka i spočitavali mu da nije dostojan konkurent. Sad se vidi da je bio i više nego dostojan, a uspio je ponekad i otkidati setove, što je očigledno protiv ovakvog robota podvig vrijedan pobjedi.
            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

            Comment


            • Od Pekinga 2013. Novak na tvrdoj podlozi nije izgubio set protiv Rafe
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Ispostavilo se da su mi strahovi bas bili opravdani, u p.. materinu..

                Mada, realno, ovo ni najveci optimisti medju Novakovim fanovima nisu mogli predvidjeti. Ja sam racunao da ce servis i ritern biti presudni, ali nije bilo tako. Definitivno duboki riterni remete igru protivnika, ali Nadal je, cudo jedno, i u polju bio inferioran. Ma, u svim elementima igre je bio prosjecan. Ovo nije bio Nadal, nije licio na sebe. I pored sve zasluge Novakove za to, ovakvo Rafino izdanje nije posledica samo Novakove igre. Lose je Rafa psihicki usao u mec, stegnut do bola, sto me je bas iznenadilo. Ovo je finale gs-a, pozornica i prilika kada Rafa daje bukvalno sve od sebe, ali on je bio skroz nesiguran, bojazljiv i klimav. Hvala mu sto je izbacio Cicipasa!
                ja sam se bio doslovce u*rao,pa sam popio tbl za spavanje
                Wizard

                Comment


                • Također, od pojedinaca očekujem pismeno izvinjenje Danilu Medvedevu zbog negativnih opaski na njegov račun, a realno, lik je sa Novakom odigrAo finale još u četvrtfinalu.

                  “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                  Comment


                  • Posle Šapovalova mnogi "stručnjaci" dali sebi za pravo oceniti minimalne šanse za Novakov sedmi Ozi open.
                    Tada su smatrali da nivo tenisa koji prezentuje neće biti dovoljan za talentovanog Rusa u usponu.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Prle! View Post
                      Također, od pojedinaca očekujem pismeno izvinjenje Danilu Medvedevu zbog negativnih opaski na njegov račun, a realno, lik je sa Novakom odigrAo finale još u četvrtfinalu.

                      Sigurno da ga je najviše namučio, to stoji. Međutim podsetimo se šta je sve on tad izjavio.
                      Citiram

                      "...what I can only say is that probably he is not playing as he was before," 15th seed Medvedev told reporters

                      "Or that’s just (my) feeling. Because before, when he was young, I was just watching on TV but it was just something insane when he was playing Andy (Murray) or somebody for five hours and you couldn’t see one down (level), it was only up.


                      "It’s not the same right now, you always have chances to beat him.

                      Izvor :
                      https://mobile.reuters.com/article/a...mpression=true

                      Comment


                      • Nisam ni govorio o njegovoj izjavi i negativnim reakcijama na istu, nego o njegovoj igri.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Voleo bih da čujem sad Medvedeva šta misli o Novakovoj igri. Ako kaže da pre par godina sa Endijem imao je zastrašujuć nivo, kako se ovo danas može nazvati?

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Samo da Bog pozivi sto duzu Rodzerovu Federerovu i Rafaelovu Nadalovu karijeru da skidaju Novaku nezgodne protivnike.
                            Samojako....
                            Da li si realan, dečko? Ne postoji kategorija nezgodan protivnik u Novakovom slučaju, samo igra sa manje ili više motivacije. Kod njega izgubljen set dolazi kao posledica nezalaganja/otaljavanja posla a ne usled loše forme.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Da li si realan, dečko? Ne postoji kategorija nezgodan protivnik u Novakovom slučaju, samo igra sa manje ili više motivacije. Kod njega izgubljen set dolazi kao posledica nezalaganja/otaljavanja posla a ne usled loše forme.
                              Si siguran?Nik Kirjos se ne bi složio,a vala ni Novak.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Si siguran?Nik Kirjos se ne bi složio,a vala ni Novak.
                                Ma kakav Kirjos, oprao bi ga Nole sa tri krompira kad bi sad igrali. Bila bi to statement pobeda.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X