Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lendl izgleda kao da su mu oči pune suza.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ćiska, Moja i tata ko da ih neko maljem tuk'o.


      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        sad im nece trebati stolice na ceremoniji
        Samo noše nekima
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Inace, repriza da ide sa 18+, ovo je bilo brutalno

          Originally posted by bojanaBG View Post
          Samo sto nije bilo nesto dugo
          ahahaha.. Bojana je u zoni..

          Comment


          • Ispostavilo se da su mi strahovi bas bili opravdani, u p.. materinu..

            Mada, realno, ovo ni najveci optimisti medju Novakovim fanovima nisu mogli predvidjeti. Ja sam racunao da ce servis i ritern biti presudni, ali nije bilo tako. Definitivno duboki riterni remete igru protivnika, ali Nadal je, cudo jedno, i u polju bio inferioran. Ma, u svim elementima igre je bio prosjecan. Ovo nije bio Nadal, nije licio na sebe. I pored sve zasluge Novakove za to, ovakvo Rafino izdanje nije posledica samo Novakove igre. Lose je Rafa psihicki usao u mec, stegnut do bola, sto me je bas iznenadilo. Ovo je finale gs-a, pozornica i prilika kada Rafa daje bukvalno sve od sebe, ali on je bio skroz nesiguran, bojazljiv i klimav. Hvala mu sto je izbacio Cicipasa!

            Comment


            • neke stvari u ovom svetu su okolnost...i na njih je nemoguće uticati.
              jedna od njih je da Novaku u top formi niko ništa ukrao nije.

              Comment


              • Hteo sam tamo da napišem napisaću ovde.

                Novak je imao dosta veliki pritisak pred ovaj meč i mnogi su ga otpisali ali on je danas izašao da izgori i da sebe skroz razdvoji prvo od Samprasa sa 15gsova a onda i od Rafe se razdvojio igrom. Videćemo koja je kranja Novakova granica ali kad ovako igra mislim da zaista može do brojke 18 ako ne i 20.
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Koliko je Nadal dobar lik. Obojica će prestići Federera što je za utehu. Realno su bolji i u h2h i generalno bolji teniseri. Novak će do kraja godine uzeti još jedan najmanje a verujem i Nadal da će uzeti 3 do kraja karijere sigurno.

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Ispostavilo se da su mi strahovi bas bili opravdani, u p.. materinu.. [emoji3]

                    Mada, realno, ovo ni najveci optimisti medju Novakovim fanovima nisu mogli predvidjeti. Ja sam racunao da ce servis i ritern biti presudni, ali nije bilo tako. Definitivno duboki riterni remete igru protivnika, ali Nadal je, cudo jedno, i u polju bio inferioran. Ma, u svim elementima igre je bio prosjecan. Ovo nije bio Nadal, nije licio na sebe. I pored sve zasluge Novakove za to, ovakvo Rafino izdanje nije posledica samo Novakove igre. Lose je Rafa psihicki usao u mec, stegnut do bola, sto me je bas iznenadilo. Ovo je finale gs-a, pozornica i prilika kada Rafa daje bukvalno sve od sebe, ali on je bio skroz nesiguran, bojazljiv i klimav. Hvala mu sto je izbacio Cicipasa!
                    Novakov uticaj na Rafinu psihu je nemerljiv.
                    Španski as zaboravio kada je poslednji put osetio slast pobede i nadigrao Novaka.
                    Zato je i ušao stegnut i ne prepoznatljiv.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ali Lendl koji se smeje
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Koliko je Rafa velik u porazu. Kako da hejtuje neko ovakvog sportistu Svaka mu čast.

                        Comment


                        • Al se raspricao Nadal, duzi govor od meca

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ok matori, nije tvoje vece, daj Novaku rec..

                            Mats je bio iznenadjen ovom Novakovom dominacijom, da ne zaboravim
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Ispostavilo se da su mi strahovi bas bili opravdani, u p.. materinu.. [emoji3]

                              Mada, realno, ovo ni najveci optimisti medju Novakovim fanovima nisu mogli predvidjeti. Ja sam racunao da ce servis i ritern biti presudni, ali nije bilo tako. Definitivno duboki riterni remete igru protivnika, ali Nadal je, cudo jedno, i u polju bio inferioran. Ma, u svim elementima igre je bio prosjecan. Ovo nije bio Nadal, nije licio na sebe. I pored sve zasluge Novakove za to, ovakvo Rafino izdanje nije posledica samo Novakove igre. Lose je Rafa psihicki usao u mec, stegnut do bola, sto me je bas iznenadilo. Ovo je finale gs-a, pozornica i prilika kada Rafa daje bukvalno sve od sebe, ali on je bio skroz nesiguran, bojazljiv i klimav. Hvala mu sto je izbacio Cicipasa!
                              Kao da bi sa Cicipasom bilo drugačije. U stvari, bilo bi možda, 6:0 6:1 6:1 za Noksija. [emoji41]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Svaka rec mu je na mestu, uvek iskren.

                                Volim ga kao oka dva!

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X