Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prle!

    U mnogo toga smo slozili u ponecemu nismo.

    *Novak bi morao pobijediti Puja, pitanje je da li je nepoznati igrac dobar za ulazak u rirtam.

    *Nije Nishikori toliko losiji koliko je Novak nasao igru za njega

    *Brojrvi pokazuju da je Novak bio bolji od Vavrinke na USO 2016. dok ga je na RG 2015. Vavrinka nadigrao. Kad su brojevi toliko na stranu porazenog, onada ja to nazivam "kradjom". To je zargon, a ne neka stvarana kradja. To se desilo iz dva razloga. Prvo, sjecanje na RG 2015. drugo nedostatak Novakove vjere u ono sto moze, nedostatak top meceva.

    *Ako bude samo za nijensu bolji, Nadal ce mu "ukrasti" mec.

    Boze moj, ne mozemo se u svemu slagati.
    Last edited by NI; 23-01-19, 17:10.

    Comment


    • Nishikori predao? Sokiran sam

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        AO


        Polufinalistkinje , idealan scenario bi bio da obe Čehinje prođu u finale a titulu da osvoji Kvitova
        kako mozes navijat za Pliskovu pored Osake

        Comment


        • Ko je ova Collins? Nije da me zanima pretjerano zenski tenis ali valjda bih trebao cuti barem za nju ako je dogurala daleko.

          Ima li ona kcerku kao Serena?

          Comment


          • Studirala je, tek od pre 2 godine igra profesionalno. Prosle godine je bila dobra u IV (mislim 4. kolo) i Majamiju, tu je stigla do polufinala.
            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
            30 consecutive match wins - Stands alone
            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              kako mozes navijat za Pliskovu pored Osake
              pa i ja navijam-kad moze voznja(c)ki,zasto ne i pliskova,igra agresivno, NE UDARA LOPTICU IZ CUCNJA,pa eto

              osaka vec ima jedan,a ovde ne igra kao na USO
              Wizard

              Comment


              • Za Osaku navijam od US Opena msm tad se i probila.. I rekao sam da ću joj pratiti karijeru od tad i držim se toga. Jako mi je drago što je u finalu i verujem da ova devojka nema plafon što se tiče uspeha.. Da li će dominirati kao Serena to ne znam ali nije isključeno da će imati takvu vrstu dominacije samo da je izbegnu povrede!
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Jel bili otvorili krov za ovu dvojicu polufinalista?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ne pratim uopste zenski tenis,odakle se pojavi ova ljepotica
                    Last edited by E1_PG; 24-01-19, 11:28.

                    Comment


                    • Jeste, pod otvorenim krovom se igralo.
                      Inace mislim da je ono "gresno podbacivanje loptice pre servisa" u toku meca sto se desilo jedno 15 puta, bila taktika Cicipasa i to je skuckao veliki trenerski mag Muratoglu. Secam se kad je Rafa izgubio od Browna na Wimbledona Muratoglu imao neki intervju i pricao da biste dobili Nadala trebate da mu poremetite ritam, da radite nesto neobicno, i tu je naveo one srusenje bocice od strane Rosola 2012 godine, skakutanje Browna pre riterniranja i slicno. Kladim se da ga je sad savetovao da to radi cesce ali epilog je bio onakav kakav je bio, dobio po glavi Cicipas.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Hvala Stefko, pretpostavljala sam da ce da otvore.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Zanimljivo da su bookmakeri ipak Rafu proglasili za blagog favorita u finalu. Daju mu oko 53% šansi za titulu. Ovo nisam očekivao. Izgleda da ih je kupio današnjom predstavom.

                          Comment


                          • Polako sa tim finalom, pitaju se nesto Puj i Morezmo.

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Mozda čekaju da vide dal Novak ide na megdan Rafi

                              Sent from my SM-J730F using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Polako sa tim finalom, pitaju se nesto Puj i Morezmo.

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Pitaju se kao ja za drzavnu bezbednost

                                Comment

                                Working...
                                X