Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by topspinforehand View Post
    Nisam upratio...na 6:6 ide TB ali do 10 se igra?
    Znsci 3 poena su produzili...e sile jesu produzili...
    I ja sam za ukidanje dugih meceva ali mogo se TB ubacit na 8:8 ili 10:10...

    Sent from my LG-M250 using Tapatalk
    I ja, kada sam tek čuo odluku da se TB promjera mislio sam da slijedi nakon 8:8 u gemovima...
    Ovako, ne znam čemu uopšte ova "posebnost", da ne kažem budalaština.

    Comment


    • H2H RAONIČA u karieri

      vs ĐOKOVIČ 0:9

      vs Ferrer 0:4

      vs Agut 5:0

      vs Thiem 2.0

      Comment


      • Originally posted by topspinforehand View Post
        Nisam upratio...na 6:6 ide TB ali do 10 se igra?
        Znsci 3 poena su produzili...e sile jesu produzili...
        I ja sam za ukidanje dugih meceva ali mogo se TB ubacit na 8:8 ili 10:10...

        Sent from my LG-M250 using Tapatalk
        Šta misliš da ne znače ništa ta tri poena?

        Comment


        • Znace ali ne toliko.
          Tb na 8:8 bi bio idealan, pa cak i na 10:10 je okej.
          Izbjegnes maratone od 17:15 ili 19:17 isl a opet ostavis tu neku car slema i mogucnost da dobijes spektakl u 5. setu.

          Sent from my LG-M250 using Tapatalk
          - 19 Grand Slams titles (84 titles)
          - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
          - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
          - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
          - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
          - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
          - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
          - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

          Comment


          • Ne volim promjene u pravilima - ovo mi se sviđa.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Ovo je manja sportska nepravda nego da je ponovljen poen Busta se sam shebao, imao je meč u džepu i nakon ovake odluke.
                Imao je i Novak Nadala na RG, zakucava loptu o polje, Nadal par metara od iste, sudija sudi pecanje na mrezi, onda Rafa dize prstic...

                U svakom slucaju Bustina izjava i njegovo objasnjenje je jedino po pravilima i kako je morao sudija da presudi. Greska Buste PO MENI sto nije zvao supervizora koji ukoliko ne preinaci odluku glavnog sudije da se ne pomeri sa mesta i ne odigra vise ni jedan poen!!!

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Pa ta situacija sa Novakom je cista, upecao se.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Hm, kad se upecao Wolf? A reakcija Rafe? Nije tema sad nego mi to palo na pamet.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ako me secanje sluzi, Novak je udario lopticu, ona je pala jednom na teren i odskocila ka tribinama, ali je u tom momentu (dok je loptica trebalo da padne drugi put) Novak zakacio mrezu. Jebiga, manjak srece.

                      A sto se Rafe tice, nije njegova reakcija uticala na sudiju, svejedno bi sudija dodelio poen Rafi, ako na to aludiras. A sam Rafa, jbg, igras veliki mec, gde jedna loptica odlucuje, samo je ukazao na ono sto su svi videli, nema mu se tu sta zameriti. Mnogi uvek to spominju kao nesto negativno, mislim da sam cak i ja tada i jedno vreme kasnije, ali kad hladne glave pogledas, prirodna reakcija skroz. Verujem da bi mnogi pokazali prema Novaku ili na drugi nacin gestikulirali, sigurno ne bi nemo posmatrali pri onom rezultatu.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Pa videlo se po njemu, nego zasto bi se onako smeskao, sad se i ti pravis malo lud.

                        Mi imamo usporen snimak gde smo analizirali kad je sudija viknuo aut, a ti mislis da je onaj u stolici u realnom vremenu sve to dobro sagledao iako nijednom nije rekao da je bio late call, nego je rekao da Busta ne bi stigao loptu?
                        Da sudija nije dao Busti da trazi celendz onda bi mogli da tvrdimo da je maestralno sve video, ovako je grubo prekrsio pravila igre
                        Ja jednostavno moram da pretpostavim da si ti preskočila ovu rečenicu
                        Originally posted by p4p1 View Post
                        S tim što znamo, kao što znamo na osnovu toga što si rekla da je Kei mislio da će da se ponavlja poen
                        Uopšte ne mislim to, sudija se očigledno zbunio. Niti ja njega pravdam. Ja samo pravdam odluku koja je doneta, jer iako očigledno nije bio siguran (i samim tim nije smeo da uradi to što je uradio, pogrešio je, što sam isto već jednom napisao), doneo je pravu odluku. Da ne ošteti jednog igrača. Da je odradio sve kako treba, ne bi mu dozvolio challenge pre svega. Briga mene za sudiju. Važno mi je da igrač koji je trebao da dobije poen, na kraju dobio taj poen. Samo me sportski, fer-plej aspekat zanima. Što se mene tiče sudiju nek suspenduju, to mi je irelevantno.

                        Originally posted by miloolja View Post
                        A sto se tice ferpleja ko je sta zasluzio ili ne, pa nije ni Kei neko olicenje istog. Kada se samo setim protiv Novaka kako se pravio blesav kada je sudija priznao lopticu koja je dva puta pala, a ima jos tih gluposti.
                        Tako da je to bzvz pominjati.
                        Pa ne potire se to ako obojicu treba da stigne
                        Stići će i Keia, možda ga je već i stigla.

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Imao je i Novak Nadala na RG, zakucava loptu o polje, Nadal par metara od iste, sudija sudi pecanje na mrezi, onda Rafa dize prstic...

                          U svakom slucaju Bustina izjava i njegovo objasnjenje je jedino po pravilima i kako je morao sudija da presudi. Greska Buste PO MENI sto nije zvao supervizora koji ukoliko ne preinaci odluku glavnog sudije da se ne pomeri sa mesta i ne odigra vise ni jedan poen!!!

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          Da nije imao još 2 poena prednosti ili da je čak Kei poveo tom odlukom sudije Busta bi sigurno baš to i uradio.
                          Ovako, na njegovu nesreću, imao je i dalje veliku prednost

                          Zbog toga je prilično lako nastavio poen. Dalje znamo šta se desilo. A zbog one prošlosti sa Jankom nikako mi ga nije žao.

                          Pitam se samo šta bi Serena uradila na njegovom mjestu:
                          - ubila pomoćnog sudiju,
                          - ubila glavnog sudiju,
                          - ubila obojicu

                          Ona kada nije u pravu plače i zove supervizore, a kada je u pravu...?

                          Comment


                          • Wolf veliki deo si u pravu.

                            Forum nju mi tek ne pominji i njeno ponasanje u slicnim situacijama.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by forum1nick View Post
                              Pitam se samo šta bi Serena uradila na njegovom mjestu:
                              - ubila pomoćnog sudiju,
                              - ubila glavnog sudiju,
                              - ubila obojicu

                              Ona kada nije u pravu plače i zove supervizore, a kada je u pravu...?
                              Ona je majka to mi je bio vrh argument.

                              Comment


                              • A Pesikan ladno mesa Carrena Bustu i Bauista Aguta, i to je ponovio jedno 6 puta
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X