Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< AO 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by radostan dan View Post
    ma znam, ja sam prvi napisao prije meča da mi se rus ne svidja ni najmanje. ako ništa (pod uslovom da novak dobije), bar su dvije stvari pozitivne:
    -nema k..cobolje
    -ima fizičku spremu.

    hajde da vidimo...
    Ovakav protivnik za Novaka je loš samo ako Novak izgubi. U suprotnom, Novaku će pokazati više nego bilo kakve rutinske pobjede. Jasno će mu staviti do znanja u kakvom je stanju i na šta mora obratiti pažnju u nastavku turnira.

    Elem, odajte poštovanje Medvedevu (ne mislim na tebe @Radosni), jer biti sposoban ovako se nositi sa Novakom, imati tu mogućnost da ga ovako cijediš, posebno kada i sam Novak igra sasvim ok, zahtijeva posebne elemente u igri, vrhunsku kontrolu i mogućnost ostajanja u poenu duži period.

    A dobro razmislite koliko je igrača ikada to bilo u stanju raditi protiv Novaka. Teško se mogu izbrojati na prste jedne ruke
    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

    Comment


    • Uporan ovaj Rus a zna da ne moze. Respect.

      Comment


      • Novaku je neko utuvio u glavu da ume da igra DS

        Comment


        • Originally posted by radostan dan View Post
          oprosti mi moju ružnu prošlost....


          Samo nek on ovo polako privede kraju....
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Meni je delovalo da je Rus, nakon prvog pretrpljenog brejka, ciljano pustio treći set niz vodu kako bi ga iskoristio da se malo fizički oporavi za naredni.
            Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

            Comment


            • Ovaj Rus stvarno neobican lik. Stoji kao Nadal duboko iza linije kada prima servis, pokretljiv je kao Delpo, a ima laku ruku kao Dolgo.

              Comment


              • Originally posted by ralex995 View Post
                Novaku je neko utuvio u glavu da ume da igra DS
                Ma, navukao ga Medo od pocetka foliranjem da je umoran, pa Nole pokusava da ga dodatno iscrpi. Inace, ds i treba da se koristi kad se igrac onoliko odmakne od osnovne, kao sto Medo zna..

                Comment


                • Šta će, još jedan flaster na patiku?
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Ma bekend mu je fascinantan baš. Kakve lik loptice šalje.
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Originally posted by Joker View Post
                      Ma, navukao ga Medo od pocetka foliranjem da je umoran, pa Nole pokusava da ga dodatno iscrpi. Inace, ds i treba da se koristi kad se igrac onoliko odmakne od osnovne, kao sto Medo zna..
                      Treba, ali kad umes da ga odigras, Nole nas ceo zivot J*** ds-ovima kad im vreme nije, ovaj je toliko defanzivan da Novak moze komotno spore i mrtve lopte da salje iz ugla u ugao, ovaj nece do prekosutra napasti...

                      Comment


                      • Kad popravi fizikalije moze biti strasan igrac,ovako prilicno neozbiljno izgleda sa svojim stilom igre

                        I na sljaci ce tesko da ce ikad ista napravkti

                        Comment


                        • natjeraće te medo do zadnjeg gema da se trudiš....

                          Comment


                          • Ljubi ga da prodje! A u ***** vise...

                            Comment


                            • Ovo je najveci smarac u istoriji tenisa, nevjerovatno koliko je jebeno dosadan, kao proliv. Djokovic se previse glupira, previse mu spinuje, da igra ravnije odavno bi ovo zavrsio.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jah, neozbiljan Medo, a uradio danas više nego što je Murray uspio u dva finala sa Đokovićem na istom turniru. Em uzeo set, em i više gemova osvojio, em nije popio krompir.

                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X