Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< AO 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    ali kako taj passing ne prede mrezu nego ju zakaci jbm ti postenje probio ga je ko od sale i to bi bilo 95 cao zdravo

    Comment


    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
      Nikakvu sansu nije imao Busta da se odbrani. Ne znam kakva su tacno pravila ali valjda sudija zna smije li da donese procjenu.
      Pravila su da se poen ponavlja, nema sta da sudija proceni
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
        Najtezi protivnik Novaku do finala.
        Ma rekoh već ranije, sa ovakvim jednim je igrao finala nekoliko puta a ime mu je Andy Murray. Tako da se može reći da mu ovaj meč jeste finale prije finala.

        Na nekim stvarima koje je Medvedev iskopao danas, pozavidio bi mu i sam Britanac.
        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

        Comment


        • Originally posted by Lord Samuraj View Post
          Nikakvu sansu nije imao Busta da se odbrani. Ne znam kakva su tacno pravila ali valjda sudija zna smije li da donese procjenu.
          Onog trenutka kad sudija pozove aut poen se prekida, nema dalje... Ako je aut, aut, ako je dobra a igrac bio u poziciji da vrati udarac poen se ponavlja...

          Comment


          • Ajde Nole Ajde brateee možeš ti to!
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by Lord Samuraj View Post
              Nikakvu sansu nije imao Busta da se odbrani. Ne znam kakva su tacno pravila ali valjda sudija zna smije li da donese procjenu.
              pa kad ne znas kakva su pravila sta lupaš? Čovjek je čuo aut i mogao je da legne na pod od tuge mogao je da radi bilo šta, kakve veze ima gdje je on bio u tom trenutku, čuo je aut i ne zanima ga loptica više

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                pa kad ne znas kakva su pravila sta lupaš? Čovjek je čuo aut i mogao je da legne na pod od tuge mogao je da radi bilo šta, kakve veze ima gdje je on bio u tom trenutku, čuo je aut i ne zanima ga loptica više
                Upravo. Nišikori je stigao do loptice i vratio je u polje i zato se poen ponavlja da Nišikori nije stigao do loptice onda bi poen pripao Busti. I to je sve što je sudija mogao da ocenjuje i presudjuje.

                Comment


                • Ноле испушта душу
                  Last edited by Žika; 21-01-19, 12:47.
                  sigpic

                  Comment


                  • lomi se, lomi se....

                    Comment


                    • Medvedev je gori od smareja kad je u pitanju ubijanje igre i cari tenisa.

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        pa kad ne znas kakva su pravila sta lupaš? Čovjek je čuo aut i mogao je da legne na pod od tuge mogao je da radi bilo šta, kakve veze ima gdje je on bio u tom trenutku, čuo je aut i ne zanima ga loptica više
                        Onda je pravilo glupo. Jasno je bilo da bi poen uzeo Nishikori i bio bi ostecen da je ponovljeno.

                        Comment


                        • Originally posted by Zika View Post
                          Ноле испушта душу


                          Ali evo brejka idemooooo
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Sad ga lomi.

                            Comment


                            • Sad mu Nole opet pokloni ribrejk nemoj slučajno da mu ne pokloniš

                              Comment


                              • Čuj Medvedev najtezi protivnik Novaku do finala, a Raonic raznosi sve pred sobom uz ubedljivo najtezi zreb na turniru.

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X