Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< AO 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Nije Medvedev toliko bolji od Shapovalova, set mu je maksimum.
    Ma i set ne moze da uzme ako Novak igra svoju igru. Ovakvi protivnici se dobijaju na pamet i iskustvo.

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post
      Sve se slažem, osim što treći nisam ni videla. Ali sam takodje mišljenja da tokom prve nedelje slema, prikazana igra nije ili ne mora da bude merodavna, normalno je da se štedi i telo i glavu. Pojačao je kad je trebalo taman koliko je trebalo, to je to.
      Da, a ovo sa Sapovalovim mu je bas postedelo glavu.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Одбранио бодове 180

        сада иде да осваја нове бодове
        Last edited by Žika; 19-01-19, 07:58.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Slazem se. A i sto ga ja nesto ne volim -.-
          Da se nadamo da ce imati dodatni motiv od one izjave Danila na tereru - ako su ga obavestili.
          Last edited by Maxx-a; 19-01-19, 08:00.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by Maxx-a View Post
            Da se nadamo da je dobio motiv onom izjavom na tereru- ako su ga obavestili.
            Kojom izjavom na terenu?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Da ce da igra sa Denisom?

              Ma mene nervira odavno, imam problem sa njegovim stavom gen, ne dopada mi se uopste, deluje kao neki zloca (Danilo)
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Hajlajt meča je kako Novak je*a mater sudiji kad ga je opomenuo.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Da, a ovo sa Sapovalovim mu je bas postedelo glavu.
                  Pa oduvao ga je kad je trebalo, bez po muke (posle izgubljenog seta). Znači “kad hoću-mogu”.

                  Mislim da smo pod različitim utiscima
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • E ja mislila da je opsovao nekog iz publike jer je imao i sa njima interakciju, a zasto je opomenut uopste?
                    Fakin ES i njihove reklame
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      E ja mislila da je opsovao nekog iz publike jer je imao i sa njima interakciju, a zasto je opomenut uopste?
                      Fakin ES i njihove reklame
                      Moguće da je bio 'shot clock violation' koji je došao od suca baš u trenutku dok je ovaj ludio.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Da ce da igra sa Denisom?

                        Ma mene nervira odavno, imam problem sa njegovim stavom gen, ne dopada mi se uopste, deluje kao neki zloca (Danilo)
                        Znam, ponasanje, nije ni meni simpatican..
                        Nego sam govorila za Novaka.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by Prle! View Post
                          Moguće da je bio 'shot clock violation' koji je došao od suca baš u trenutku dok je ovaj ludio.
                          Neko mu je dobacio nesto sa tribina pa je opsovao tom navijacu, sudija ga opomenuo zbog pa je onda sudiji jebo mater

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Neko mu je dobacio nesto sa tribina pa je opsovao tom navijacu, sudija ga opomenuo zbog pa je onda sudiji jebo mater


                            Na kraju je i Shapovalova je*o.
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • Sad bas karikirate , jeste opsovao, vise sebi u bradu a raspad je poceo od ukljucivanja reflekora , mesa se dnevno svetlo, senka i vesacka svetlost. nosi covek sociva



                              Laro

                              Ovakav gubiak seta nije dobra poruka Denisu za buduce meceve, u najmanju ruku pokazao je veliku slabost u trenucima kada pritiska nije bilo u igrackom smislu, ni protivnicima koji ga dalje ocekuju , u nastavku sezone..
                              Last edited by Maxx-a; 19-01-19, 08:19.
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Znam, ponasanje, nije ni meni simpatican..
                                Nego sam govorila za Novaka.
                                Znam, samo sam se nadovezala na Dusanovo pitanje
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X