Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< AO 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kafu smo popili...
    Bagel pojeli hehe
    Laku noć!
    Bravo Noksi poksi
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Po meni biće teže sledeće kolo nego li ono tamo ako ovo prođe. Sa ovakvom igrom ne bi me čudilo da ispadne od Rusa.
      U suštini ako nema igru za titulu sve ostalo je nebitno.

      Comment


      • Ubise sa reklamama na ovom ES koliko samo poena ne vidimo, da ne pricam o drugom
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Weltschmerz View Post
          Po meni biće teže sledeće kolo nego li ono tamo ako ovo prođe. Sa ovakvom igrom ne bi me čudilo da ispadne od Rusa.
          U suštini ako nema igru za titulu sve ostalo je nebitno.
          Nije Medvedev toliko bolji od Shapovalova, set mu je maksimum.

          Comment


          • Puno je bolji trenutno Medvedev od Shapovalova i Goffina ..
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Ma samo da se Novak dovede redu....
              Ali pitanje hoce li ... valjda hoce nije lud, zna da mora bolje.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Maxx-a View Post
                Puno je bolji trenutno Medvedev od Shapovalova i Goffina ..
                Slazem se. A i sto ga ja nesto ne volim -.-
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Rano je govoriti dal ima igru ili ne. U suštini ova prva kola igra opušteniji, u smanjenom modu pa ne možemo izvući zaključak za koliko je spreman.
                  Verujem da uz Vajdu zna šta mu činiti i kako se bude približavala završnica tako će i njegova igra nadam se dobijati šampionske obrise.
                  Mnoge odgovore dobićemo iz ogleda sa sjajnim Medvedovim. Tu se ne sme ponoviti kriza i ponašanje iz trećeg seta.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Goffin nikakvo mjerilo nije trenutno, ne bi taj vidio ni 3 kolo da je imao malo ozbiljnije protivnike.

                    Comment


                    • Ravan BH Danila uz dobar servis , kretanje, dobru igru na mrezi ce sigurno biti izazov.

                      A kada su svetla otkrivena , ne bi me iznenadio dnevni mec.. Kao da mi ne pratimo sta Novaka smeta pa bzv pricamo teorije..
                      No , slazem se sa Weltovom posledjom recenicom u postu
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Rano je govoriti dal ima igru ili ne. U suštini ova prva kola igra opušteniji, u smanjenom modu pa ne možemo izvući zaključak za koliko je spreman.
                        Verujem da uz Vajdu zna šta mu činiti i kako se bude približavala završnica tako će i njegova igra nadam se dobijati šampionske obrise.
                        Mnoge odgovore dobićemo iz ogleda sa sjajnim Medvedovim. Tu se ne sme ponoviti kriza i ponašanje iz trećeg seta.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                        Sve se slažem, osim što treći nisam ni videla. Ali sam takodje mišljenja da tokom prve nedelje slema, prikazana igra nije ili ne mora da bude merodavna, normalno je da se štedi i telo i glavu. Pojačao je kad je trebalo taman koliko je trebalo, to je to.
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Ko je lepotica iz Fićinog boxa?

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Sem toga bori se sa sobom, dosadilo mu ovo 10godisnje cincularenje.. Mogu donekle i da ga razumem..
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • E jbg Fico

                              Comment


                              • Joker je bio zabriut za Goffina zato sam ga pomeula. Ispao u prvom kolu Dohe od Berankisa, vuce neku povredu ramena jos od Cincinatia, nije uspeo da je sanira
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X