Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Interesuje me dali ce se emisije naci mozda na youtubu pa da mogu pogledati kada stignem,ovako jedva sam nahvatao ovu drugu i to pola da pogledam.Stvarno bih zamolio nekog sa kanala ako moze da postave na youtubu.Hvala unapred pozdrav

    Comment


    • Hoce li biti nagradna igra u nedelju i karate za Brno?
      sigpic

      Comment


      • E sad ili niste odgovorili ili ja nisam cuo hoce li biti nagradne igre za brno? Veliki pozdrav najbolji ste!!!
        sigpic

        Comment


        • Dobri ste , samo se bre mnogo pravdate . Ljudi ste i imate pravo na svog favorita i na svoje misljenje . Srdjan mi je mnogo profesionalniji od Ace , Aca non stop upada u reci a boga mi zna i da odvali po koju glupost . Sve u svemu ste veoma zanimljivi kao voditelji . Zelim vam da budete na svakoj trci uzivo i samo napred do cilja . Aco nema ni jedna staza 700 krivina

          Comment


          • Originally posted by honda View Post
            Upravo skidam sa neta trku sa BBC sporta i onada ko covek,na miru........
            Imam sve sezone od 2008 pa na ovamo.
            Druze ne znam kako prenose ovi sa bbc ali nekad je i eurosport prenosi odlicno.....Srdjan je odlican komentator i veliki poznavalac moto gp dok aleksandar jos treba da uci ali dobro je da je tu.....I mene nervira sto imaju malo navijacki stav u prenosima i kritikuju neke vozace i hvale po potrebi i trenutnom stanju....Veruj mi Srdjan o moto gp zna mnogo

            Vidim da si rekao da imas sezone od 2008.....Ja pratim od 96 ali nemam snimaka.....Ajde mi narezi pa da mi prodas te sezone al da bude neka ok cena

            Originally posted by Srdjan Erceg View Post
            Ciao Valentino Rossi #46

            Ne vređam se, naprotiv. Samo kažem da volim argumente da koristim, jer je sve ostalo samo na ličnom nivou. Svako ima pravo na mišljenje i stav, ali ako hoćemo dijalog, treba da imamo neku vrstu argumenata.

            Svestan sam da je teško prihvatiti da Rosi nešto ne može, ali zar se ne pokazuje potencijal Dukatija kroz ono što se događalo do 2010. i ono što radi Hejden s tim motorom? Čak i Barbera, koji ima najstariju verziju GP12. Sam Rosi je rekao da ne može da vozi taj motor na način na koji ga je vozio Stoner i bio brz.

            Upravo sam napisao poduži odgovor Rossiniju na tu temu i istakao sve argumente za moje tvrdnje.

            Ukratko, Rosi vuče na svoju stranu, Dukati na svoju. A tako tim ne može da funkcioniše.

            Hvala ti

            Veliki pozdrav,

            Srđan
            Srdjane ostavi Rosija na miru Cinjenica je da Rosi na Dukatiju nije uradio nista i da ne moze da vozi taj motor i da bude konkurentan trenutim timovima honde i jamahe.Ali sta to Hejden radi bolje od njega.Na par trka je bio bolji od Rosija i to na nekim pozicijama 5,6.Vozi Dukati 6 godina.Ipak ona voznja po kisi i trkanje sa Stonerom i Doviciozom mi daje za pravo da izgovorim da je ipak razlog dukati kao masina a ne Rosi kao vozac i njegova forma.Protivnici Rosija kao da hoce da kazu da je Rosi gotov i da ne zna da vozi sto je apsurd.To moze da izgovori samo iskopleksirana i ljubomorna osoba koja prati moto gp 5 godina ili manje.Rosiju ne odgovara Dukati zbog njegovog stila voznje a to su silovita kocenja i kasna kocenja i pouzdanost prednjeg kraja koji dukati nikad nije imao.Vidim na forumu pristalice Lorenca koji bi zeleli da je Rosi gori vozac od njega.Nek se javi gospodin za 10 godina sa kilometrazom i sa raznim generacijama da vozi pa cemo uporedjivati.Do tad on je pobedio rossija samo jednom i to tako sto je ovaj slomio nogu te iste godine.Stoneru svaka cast,odlican je ali nikad nece biti na nivou rosija jer nije duel vozac i skoro sve vazne duele je izgubio.Tako ste svi otpisali doktora i 2006,2007 pa se vratio sa 2 titule.Polako,uzivajte i imajte postovanje za Doktora.
            Last edited by crni; 02-08-12, 23:00. Reason: uzastopni

            Comment


            • Momci nikako da se i ja oglasim na ovom forumu Motogp pratim 6,7 godina, navijam za br46 ali ne znam kako se zove, nikako da upamtim ime Sto se tice nasih dragih komentatora moram ih pohvaliti jer su vidno napredovali tokom godina, Srdjan ima nesto vise iskustva, samim tim se i bolje snalazi od Ace, ali ni Aca nije los Moram vas kritikovati sto se tice br46, gp12 koji sada vozi nije ni slican gp07 koji su vozili Stoner i Capirosi, moram vas podsetiti da je i Capirosi te godine imao pobedu na ducatiju i par podiuma, vec iduce godine Melandri nije mogao nista da uradi a ni Stoner se nije snasao bas najbolje, jeste imao on pobeda i narednih godina ali samo kada ga ne bi izdao prednji kraj, 2008 godine je poceo problem sa prednjim krajem i od tada ne mogu da ga rese u ducatiju i pored vrhunskih vozaca koje su imali i koje imaju trenutno... E sad pitanje za Srdjana i Acu, posto se vidi da volite motore, interesuje me da li posedujete neki i koji je motor u pitanju? Pozdrav iz Vrsca

              Comment


              • Izvinjavam se za neke moje eventualne greske. Ne zelim da se pravdam , desava se.

                @ Dejan NS - Heheheh, znam da nema 700 krivina - lapsus

                @ Marko 90 - Nemam motor, nazalost

                Hvala svima na kritikama, bile one pozitivne ili negativne. I hvala sto ucestvujete na forumu.

                Svako Dobro,

                Aleksandar Dzankic

                Comment


                • Aco ne zameri , nista zlonamerno , moramo te malo peckati za tvoje dobro . Vas dvojica ste odlicni i samo tako nastavite . Aco nemoj toliko prekidati Srdjana kad ste u prenosu , nadovezi se ali onako mangupski da nije napadno inace ce Aca

                  Super ste samo napred

                  Comment


                  • I ja jos da pohvalim komentatore...Uglavnom sam ranije pratio preko eurosporta.Onda je cini mi se Srdjan poceo da prenosi za njih pa je posle presao na sportklub kada je on otkupio pravo...Srdjan je u pocetku radio sam i znate koliko je tesko prenositi celukupan gp sam.Neverovatno kako je to radio.Srdjan Erceg je mnogo dao za moto gp trke u Srbiji a ja sam zivi svedok toga koliko je covek posvecen Moto Gp-ju i koliko je strucan i koliko vremena ulaze za pripremu.Posle se ukljucio Aleksandar Dzankic i svake godine sve je bolji i bolji.Srdjan voli da cuje kritiku ako je opravdana i prihvata sugestije a to jako puno govori o tome da nije sujetan i da uvek napreduje.Znam da je Srdjan radio na tome da sport klub otkupi pravo na emitovanje koje je sigurno skupo,da se oformi sport klub prime kako bi gledaoci gledali sve treninge i trke.Drago mi je sto postoje takvi ljudi kao sto su njih dvojica.Aleksandre moja jedina zamerka je kao sto sam i prethodno cuo da malo upadas u rec Srdjanu ali je sve odlicno.Bio sam cak iznenadjen kad si jednom vodio kvalifikacije ili trening sam.To je bio znak da si dosta napredovao i da ste kao tim odlicni.Puno srece u daljem radu i da gledamo jos mnogo trka svi zajedno

                    Comment


                    • Dzankicu kada ces da svratis do Oplenca da popijemo po neko pivo?!!!

                      Comment


                      • Kad zaladi malo

                        Comment


                        • znaci dolazis na "berbu"(oplenacku)...jbg,steta je sto traje samo tri dana...

                          Comment


                          • Nisam mogla da verujem kada sam procitala! ROSSI POTPISAO ZA JAMAHU! Srdjane i Aleksandre, molim vas da, ako imate insajder informacije u vezi sa ovim transferom da to podelite sa nama....
                            Inace, imam sve pohvale za vas rad. Najbolji ste i ne bih mogla da zamislim da slusam druge komentatore. Postali ste mi sinonim za moto gp i F1.

                            Comment


                            • U kom je fazonu vasa televizija? Zasto svako malo imamo (mi, gledaoci) probleme sa prenosom?
                              Sad ste odlucili da sve pustite na SK3 koji niko nema i sta sad?
                              Zasto onda nije stalno na SK3 da se bar pretplatim na to i znam na cemu sam???
                              Btw sad na SKPrime idu reklame obalans narukvici u krug (vec osmi put za redom)...
                              Bezveze...

                              Comment


                              • Prenosi idu na SK3 zato sto za vikend pocinje Primera koja ce se emitovati prvenstveno na Primeu, a na osnovnom kanalu i Plusu ce ici tenis (koji je primarni sport i mnogo poznatiji sada kod nas) i fudbal (videti pod tenis, isto). Sve to je potpuno legitimno, ide se kriterijumom gledanosti, cene i isplativosti, ici ce reprize nesto kasnije, ne vidim sta je toliki problem oko jedne trke. Kada se vrate u Evropu, trke ce opet biti u normalnim vremenima, ili rano ujutru u Aziji i nece se preklapati sa Primerom.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X