Announcement

Collapse
No announcement yet.

VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

    [quote author=bice link=topic=2749.msg161232#msg161232 date=1283091006]
    Bilo je 7. mesto ali nema veze. $#^%RT
    [/quote]

    #%d*
    Hvala @R&}*

    Comment


    • #47
      Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

      Da je Massa agresivniji vozac, bio bi prvak. Zadnje preticanje, a da nije start, je bilo u Bahreinu. I to je Vettel imao problema s motorom. I bez preticanja, zavrsi cetvrti. +*@WT*48* Umijece. &*#GI(] &*#GI(]
      *New England Patriots*
      *Scuderia Ferrari Maranello*

      Comment


      • #48
        Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

        Barikelo retardu jedan. #%d* Sto te nije Sumi zabio u zid u Madjarskoj. &*(@W6

        Nadam se da jos Nando ima sansi za titulu. //h*svb


        Vettel je kralj. &*#GI(] U svakoj istrazi je on &*#GI(]

        Comment


        • #49
          Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

          [quote author=FC Nadal link=topic=2749.msg161283#msg161283 date=1283098216]
          Barikelo retardu jedan. #%d* Sto te nije Sumi zabio u zid u Madjarskoj. &*(@W6

          Nadam se da jos Nando ima sansi za titulu. //h*svb


          Vettel je kralj. &*#GI(] U svakoj istrazi je on &*#GI(]
          [/quote]
          Konacno neko ko se 100 % slazde samnom.
          JUST PUNK

          NO NATIONS
          NO RELIGION
          NO AUTHORITY

          And most of all PEACE


          Anarchy

          Comment


          • #50
            Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

            [quote author=bice link=topic=2749.msg161211#msg161211 date=1283089984]
            Force India ima bolji auto od Mercedesa i brzi su na pravcu tako da i nije imao neku sansu. @(*6sd$%
            [/quote]

            Da, da ocigledno je da Force India ima snagu al je izgledalo komicno. Ko da stoji u mjesto
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • #51
              Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

              Sutil je bio u boksu,stavio meke pneumatike,zato je lagano pretekao oba Mercedesa koji su prvi put u boks otisli u 35. krugu @(*6sd$%
              sigpic

              Comment


              • #52
                Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                Vikend iz pakla za Fetela pa i za mene #%d* fetel +-*^%* pet pit stopova ne da ga je ... sad da ne psujem... za ono sa batonom izgubio je kontrolu sta da se radi klizava je staza ali onaj liuzi iz fors indie poludela sam danas zbog njega sve sto je danas lose nekome moglo da se desi fetel je pokupio...znam da pravi greske ali mlad je ima 22 godine i pod velikim je pritiskom on je u sebi jos dete a jos ima frustracije u timu sa veberom sve to utice ali ima ogroman talenat i brzinu i bice sampion!... samo da ih razvali sve sledecu trku...alonso je sam sebi upropastio sve tako da je meni to jedina svetla tacka danas ^*#(- a ovo ostalo sve sam poludela veber i luis na podijumu jedino za kubicu mi je bilo drago i zasluzio je da bude drugi...
                a veber je dobio poklone posle onakvog starta fetel i baton su ispali inace nikada ne bi dosao do podijuma!
                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                sigpic

                Comment


                • #53
                  Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                  [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2749.msg161213#msg161213 date=1283090120]
                  [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2749.msg161151#msg161151 date=1283079445]
                  [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2749.msg161114#msg161114 date=1283069376]
                  [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2749.msg160968#msg160968 date=1283030862]
                  fetel +-*^%* drago mi je zbog kubice a alonso tek 10 sta sam ja rekla juce kada je neko rekao da hara treninzima rekla sam da cemo videti na kvalifikacijama i da ce biti los koja sam vestica $%&amp;5@$A
                  [/quote]
                  Jos sam podneo sto je Vetel 4., ali ne mogu da podnesem koja dvojica su prvi i drugi.
                  [/quote]
                  prvi &amp;*(@W6 #%d* ali sta fali kubici on je drugi???
                  [/quote]
                  Kubica je treci. I njemu nista ne fali. On je po meni najbolji vozac
                  [/quote]
                  znam sad nisam gledala kvalifikacije nisam bila kod kuce obaveze a pogresno sam bila informisana $#^%RT
                  <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                  *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                  *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                  LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                  Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                  JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                    [quote author=Vladan link=topic=2749.msg161339#msg161339 date=1283108170]
                    Sutil je bio u boksu,stavio meke pneumatike,zato je lagano pretekao oba Mercedesa koji su prvi put u boks otisli u 35. krugu @(*6sd$%
                    [/quote]

                    Engleski voditelji su to opisali kao maestralan potez bilo je neshto tipa: Sumaher who?

                    Realno 7 mjesto? Vise nego dovoljno za njega u ovim uslovima.
                    Al realno takodje svaki put Rosberg ispred njega nije to normalno.
                    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                    Comment


                    • #55
                      Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                      Isto kao proslu trku kad je Barikelo zamijenio gume,presao na meke,a Sumaher bio na vec istrosenim,doduse tada isto mekim pneumaticima,a juce tvrdim @(*6sd$%
                      Tu onda nema spasa $#^%RT

                      Barikelo je vozac i po,pokazao je to.
                      Naravno,nece biti kaznjen.

                      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nc-ihNA-ARI[/youtube]
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                        [quote author=Vladan link=topic=2749.msg161580#msg161580 date=1283173290]
                        Isto kao proslu trku kad je Barikelo zamijenio gume,presao na meke,a Sumaher bio na vec istrosenim,doduse tada isto mekim pneumaticima,a juce tvrdim @(*6sd$%
                        Tu onda nema spasa $#^%RT

                        Barikelo je vozac i po,pokazao je to.
                        Naravno,nece biti kaznjen.

                        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nc-ihNA-ARI[/youtube]
                        [/quote]
                        Barikelo je baba. Treba ga kazniti
                        JUST PUNK

                        NO NATIONS
                        NO RELIGION
                        NO AUTHORITY

                        And most of all PEACE


                        Anarchy

                        Comment


                        • #57
                          Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                          Sve to je naucio u Ferariju $#^%RT

                          Comment


                          • #58
                            Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                            Sto svi prozivate Barikela, zar stvarno mislite da je zaboravio da koci?
                            Zar niste primetili da su svi izleteli u tom trenutku, jedino sto je on naleteo na Alonsa.

                            Comment


                            • #59
                              Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                              [quote author=nucle0 link=topic=2749.msg162062#msg162062 date=1283259663]
                              Sto svi prozivate Barikela, zar stvarno mislite da je zaboravio da koci?
                              Zar niste primetili da su svi izleteli u tom trenutku, jedino sto je on naleteo na Alonsa.
                              [/quote]
                              slazem se...morao je da gleda glup potez ali covek je odvozao 300 trka a svi se hvataju za jednu njegovu gresku!
                              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                                FIA pokrenula istragu o Masinom startu na trci u Belgiji


                                Svetska automobilska federacija (FIA) pokrenula je danas istragu o tome kako je vozač Ferarija Felipe Masa prošao kažnjeno zbog nepravilnog starta na prošlonedjeljnoj trci Formule 1 za Veliku nagradu Belgije.

                                Portparolka FIA rekla je da će istraga utvrditi kako je Masa prošao nekažnjeno pošto je uoči početka trke postavio prednji deo bolida daleko ispred linije koja je označavala njegovo mesto na startu. Dodala je da bi taj incident prošao neprimećeno da nije amaterski snimak starta postavljen na internetu.



                                Ona je istakla da ne postoji mogućnost da se Masi oduzmu bodovi za četvrto mesto koje je osvojio prošle nedelje u Belgiji.

                                Na video snimcima koje su navijači postavili na internet sajtove jasno se vidi da je Masin bolid daleko iza startne linije, a da su to sudije primetile vozač Ferarija, koji je startovao sa šestog mesta, bi sigurno bio kažnjen.

                                &quot;Niko nam nije ukazao na problem, ni sudije, ni direktor trke, ni ostale ekipe. Pošto do nedelje uveče, kada se objavljuju zvanični rezultati, nije bilo pritužbi, poredak vozača na trci u Belgiji će ostati nepromenjen. FIA istražuje uzroke očiglednih propusta u komunikaciji kontrolora trke, pošto moramo da budemo sigurni da se slični incidenti neće ponoviti&quot;, rekla je portparolka FIA.

                                [youtube]c2tB1i03FCw[/youtube]


                                Na sta je spao ovaj, nekad mocni, Ferari #%d*

                                Comment

                                Working...
                                X