Announcement

Collapse
No announcement yet.

VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

    Kisa je opet padala,nadajmo se da ce padati i na kvalifikacijama +*@WT*48*
    RB i Ferari su i dalje brzi od Meklarena,ali Luis je strasan vozac i na ovakvoj stazi bi trebalo njegovo vozacko umijece da dodje do izrazaja
    sigpic

    Comment


    • #17
      Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

      Massa kisni covjek. #&^4A

      Comment


      • #18
        Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

        budite malo cesci sto se updatea stanja na stazi tice bht ne prenosi kvalifikacije...kako ide nadal?
        *New England Patriots*
        *Scuderia Ferrari Maranello*

        Comment


        • #19
          Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

          Opet 11 Sumi.Guzva na stazi mu je zasmetala &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #20
            Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

            Bljak #&^Dk* #&^Dk*

            Uzasno lose kvalifikacije.Ne znam ni sta se desilo. $%&5qw7

            Comment


            • #21
              Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

              Veber je nevjerovatan,nidje ga nema i onda uzme pol $#^%RT
              Pa cim padne kisa,to bude sjajno,nadamo se da ce tako biti i sjutra.
              Sumi ce biti 21. Rozberg 17.

              Masa bi mogao i da se povuce,cisto da se ne blamira vise!
              sigpic

              Comment


              • #22
                Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                Koliko se puta samo Massa okrenuo za ne poverovati #%d*
                Steta za Sumija a zasto Rosberg 17? (%fsd%&j
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #23
                  Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                  Posle kvalifikacija ce biti deplasiran 5 pozicija zbog promjenje mjenjaca.Bio je 12. cini mi se,tako da ce sad biti 17. @(*6sd$%
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                    [quote author=Vladan link=topic=2749.msg160741#msg160741 date=1283002183]
                    Posle kvalifikacija ce biti deplasiran 5 pozicija zbog promjenje mjenjaca.Bio je 12. cini mi se,tako da ce sad biti 17. @(*6sd$%
                    [/quote]

                    Da.

                    Comment


                    • #25
                      Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                      Aha nisam znao da jepromenio menjac @(*6sd$%
                      Steta za Sumija sutra tesko do bodova ali mozda je bolje da startuje medju poslednjima fghj48d
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #26
                        Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                        fetel +-*^%* drago mi je zbog kubice a alonso tek 10 sta sam ja rekla juce kada je neko rekao da hara treninzima rekla sam da cemo videti na kvalifikacijama i da ce biti los koja sam vestica $%&5@$A
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                          Ma ako kisa sutra bude na trci, nije bitan startni poredak.

                          Comment


                          • #28
                            Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                            [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2749.msg160968#msg160968 date=1283030862]
                            fetel +-*^%* drago mi je zbog kubice a alonso tek 10 sta sam ja rekla juce kada je neko rekao da hara treninzima rekla sam da cemo videti na kvalifikacijama i da ce biti los koja sam vestica $%&amp;5@$A
                            [/quote]
                            Jos sam podneo sto je Vetel 4., ali ne mogu da podnesem koja dvojica su prvi i drugi.
                            JUST PUNK

                            NO NATIONS
                            NO RELIGION
                            NO AUTHORITY

                            And most of all PEACE


                            Anarchy

                            Comment


                            • #29
                              Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                              [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2749.msg161114#msg161114 date=1283069376]
                              [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2749.msg160968#msg160968 date=1283030862]
                              fetel +-*^%* drago mi je zbog kubice a alonso tek 10 sta sam ja rekla juce kada je neko rekao da hara treninzima rekla sam da cemo videti na kvalifikacijama i da ce biti los koja sam vestica $%&amp;5@$A
                              [/quote]
                              Jos sam podneo sto je Vetel 4., ali ne mogu da podnesem koja dvojica su prvi i drugi.
                              [/quote]
                              prvi &amp;*(@W6 #%d* ali sta fali kubici on je drugi???
                              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Odg: VN Belgije, 27. - 29 avgust, Belgian Grand Prix (Circuit de Spa-Francorchamps)

                                Kubica je 3.

                                Webberu i Hamiltonu ne fali nista, vec ljudi lijece komplekse na njima ;)

                                Comment

                                Working...
                                X