Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 18/19 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako nista drugo, Ingram je aktivirao playoff mode, sve preko 25 belezi decko.

    Plasim se samo da ce leti izbaciti Waltona i dovesti trenerskog maga, Tyrone-a Lue-a

    Comment


    • Originally posted by LejkerBoy View Post
      Ako nista drugo, Ingram je aktivirao playoff mode, sve preko 25 belezi decko.

      Plasim se samo da ce leti izbaciti Waltona i dovesti trenerskog maga, Tyrone-a Lue-a
      Nije da nije zasluzio sa vodjenjem ekipe, rotacijom itd itd.

      Ipak prva odluka na ljeto bi mi bila trejd Lebrona.

      Ako nista drugo, cisto da ljudi prestanu sa pricama kako bi Lebron ekipu iz kvarta dogurao do finala. Ovo je ipak zapad, nema tamo Toronta i Indijane da se useru
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Jedva čekam večerašnju poslasticu okršaj Kelta i Raketa.
        Sve su glasnije priče kako situacija u svlačionici Bostona daleko od ružičaste pa da vidimo jer su to samo negativne insuinacije ili gde ima dima ima i vatre priče.
        Kada su skroz OK, u vinklu, imaju strašan potencijal da se umešaju možda i za šampionski prsten. Zato će im prevashodni cilj biti ugasiti požar (ako ga uopšte ima) i fokusirati se na sam parket.
        Hjuston ima veče kadrovske probleme jer su pod upitnikom Grin, Šampert, Gordon i animal Farid.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Nije da nije zasluzio sa vodjenjem ekipe, rotacijom itd itd.

          Ipak prva odluka na ljeto bi mi bila trejd Lebrona.

          Ako nista drugo, cisto da ljudi prestanu sa pricama kako bi Lebron ekipu iz kvarta dogurao do finala. Ovo je ipak zapad, nema tamo Toronta i Indijane da se useru
          Nego se spremas polako za avatar Miki ako izgubite od Klipersa to je to rekao bih
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Jedino ko moze ugroziti GSW je Hjuston, mada se underate dosta Denver koji igra odlicno..jak je zapad bas..Oklahoma maybe ali sta znam, bice klanja tu polufinale/finale
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Spreman sam ja odavno. Jedino MJ ili Kobi iz najboljih dana bi mozda spasili ovo, sa ovim nema posla.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Jedino ko moze ugroziti GSW je Hjuston, mada se underate dosta Denver koji igra odlicno..jak je zapad bas..Oklahoma maybe ali sta znam, bice klanja tu polufinale/finale
                Džezeri kompletni su jači od Denvera i Oklahome na 4 dobijene.

                Comment


                • Pa nije bio los Lbj sinoc, ne zajebavajte

                  Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Nije stvar da li je on los, vec sto su ostali staticni. Ne cini druge igrace boljim, trenera, nikog...Sad ovaj mec sa Klipersima im je mec sezone, ima jos dosta dosta da se igra, ali izgubili su od Memfisa, Finiksa itd...ne znam, nisam pametan. Ako udju, mozda ih sreca natera na Denver, protiv kojih imaju sanse eventualno itd..Napadacki ce on isporuciti dosta, ali ekipa je defanzivno uzasna..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Moje mišljenje da se LeBron ne opterećuje previše i da je igrao na ovu kartu kada je prihvatio poziv za dolazak u sunčanu Kaliforniju.
                      Ne verujem da je gajio prevelike ambicije prve sezone. Kada se pogleda roster tima vidi se da je ovo užasno limitiran sastav. Kojim slučajem i da izbore PO dođavola koji moj imaju tražiti u njemu.
                      Fokus će biti za sledeću sezonu. Pod uslovom da menadžment obavi dobar posao i tim pojača sa 1-2 superstarova koji će Kralju pomoći ne bi li se LAL vratili na velika vrata.
                      Ne verujem da nije dobio čvrste garancije kako će tim izgledati u budućnosti. Inače, ne bi ni pristizao u Los Anđeles .

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Nije stvar da li je on los, vec sto su ostali staticni. Ne cini druge igrace boljim, trenera, nikog...Sad ovaj mec sa Klipersima im je mec sezone, ima jos dosta dosta da se igra, ali izgubili su od Memfisa, Finiksa itd...ne znam, nisam pametan. Ako udju, mozda ih sreca natera na Denver, protiv kojih imaju sanse eventualno itd..Napadacki ce on isporuciti dosta, ali ekipa je defanzivno uzasna..
                        Meč sezone je bio protiv Pelicansa u gostima, tu je jasno postalo da ovaj tim nema šta da traži u priči za PO. Šanse za isti su posle toga ravne nuli i verujem da su se Magic i Pelinka već okrenuli letnjim obavezama. Predugo je odsustvovao LeBron, da nije bilo povrede verovatno ne bi bilo nikakvih problema da se uđe.

                        Comment


                        • Comment


                          • Šta je trulo u Bostonu.
                            U vazduhu se oseća neki smrad tj problemi unutar svlačionice.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Trudim se da smislim pristojniju konstataciju od: "Hjuston se userava u zivot Bostonu u TD Gardenu", al' mi ne ide... bruka...

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Nije stvar da li je on los, vec sto su ostali staticni. Ne cini druge igrace boljim, trenera, nikog...Sad ovaj mec sa Klipersima im je mec sezone, ima jos dosta dosta da se igra, ali izgubili su od Memfisa, Finiksa itd...ne znam, nisam pametan. Ako udju, mozda ih sreca natera na Denver, protiv kojih imaju sanse eventualno itd..Napadacki ce on isporuciti dosta, ali ekipa je defanzivno uzasna..
                                Koji avatar? Da se pripremim
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X