Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 18/19 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LAL žele u doigravanju a dobijaju ih Pelikansi i to bez prve zvezde Dejvisa.
    Hjuston pokazao da ima kvaliteta i bez Brade Hardena u timu. Iznenađujuće su slavili na parketu GSW i potvrdili formu u kojoj se nalaze.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Comment


      • Brate sta Lebron proziva saigrače posle poraza protiv Memfisa kad je i on igrao ocajno. Msm u redu je, postigao je tripl dabl, ali je sutirao ziv ocaj iz igre.

        Lakse mi je bilo prosle sezone, kada uopste nije bio tu. Ekipa je postala smejurija lige, cirkus

        Ingram trenutno najbolji igrac, sve preko 30 belezi, bice velika greska ako ga trejduju
        Last edited by LejkerBoy; 26-02-19, 05:55.

        Comment


        • Originally posted by LejkerBoy View Post
          Brate sta Lebron proziva saigrače posle poraza protiv Memfisa kad je i on igrao ocajno. Msm u redu je, postigao je tripl dabl, ali je sutirao ziv ocaj iz igre.

          Lakse mi je bilo prosle sezone, kada uopste nije bio tu. Ekipa je postala smejurija lige, cirkus

          Ingram trenutno najbolji igrac, sve preko 30 belezi, bice velika greska ako ga trejduju
          Ma lika boli ona stvar da se ckma, juri statistiku i to mu je to.

          Odbranu ni pogledom ne igra, bas smejurija.

          Totalno razocarenje
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Čuj proziva, pa prozvao ih je još posle poraza od Davis-less Pelikana, ovo je samo nastavak frustracije, neverovatno da gube ove mečeve koji su im po vokaciji najlakši, jer slede samo above 500 timovi na Zapadu.

            Trae 36p, sve bolje i bolje igra, Luka TD, ne vidim ja da će se Hawksi u budućnosti mnogo zaebati što su swapovali ovu dvojicu.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Je l kasno za Bron-AD trejd? ;)


              Realno, coek prekucao sport. Zadnji ugovor, nasklapao se para, LA nightlife, Space Jam 2...

              Sent from my Mi A1 using Tapatalk

              Comment


              • Igrace on i sa sinom nakon Lejkersa, a ne sumnjam da ce isforsiati jos koju sezonu ukoliko bude bio blizu Jabara.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Daće lebi Bog da se iznervira i da odjebe iz LA

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Ma lika boli ona stvar da se ckma, juri statistiku i to mu je to.

                    Odbranu ni pogledom ne igra, bas smejurija.

                    Totalno razocarenje
                    Nekoliko godina je već ne igra, ali je ove sezone to doveo na Hardenov nivo od pre par sezona. Jednostavno ne želi da uloži bilo kakav napor tu. A Lakersi su daleko od tima koji može da ga pokriva na taj način. PO bi trebao da je rešena priča bila posle poraza od Pelicansa svakako, tako da se već treba okrenuti FA

                    Plus i ovo Baka što kaže, promenili su mu se prioriteti. Da se ne lažemo, da mu je #1 prioritet titula, ne bi ni došao u LA.

                    Comment


                    • Comment


                      • Evo malo ljubavi za Russa.

                        https://www.actionnetwork.com/nba/ru...m_campaign=tan

                        Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                        Comment


                        • Westbrook... Ne pamtim da sam video većeg retarda od igrača. Trudim se da budem malo pažljiviji sa izjavama i etiketiranjem igrača/ljudi ali za njega stvarno to mislim.

                          Kakav BI to igrač mogao da bude da sam sebi nije usadio retardiranu ideju o triple-double fazonu. Ja ne znam ko bi njega sačuvao da igra non stop 1 na 1, i iz tih situacija pravi asistencije a ne da nekada tera maltene ljude da šutaju.

                          Totalno se pogubio. OKC ima dobar tim i mogli bi da pobede GSW samo ukoliko bi Russ postao agresivan i da mu koš bude prva opcija.

                          Samo da ima delić Jokićevog IQ tu zver od igrača niko ne bi mogao čuvati.

                          Trči po one skokove, stvarno jedan ograničen tip. Baš ne vidi koliko sebe skraćuje i sebe i svoj potencijal. Sinoć bolje Blue Arrow odigrao od njega

                          Comment


                          • Comment


                            • Ova legenda zaslužuje poseban post



                              Comment


                              • Zakazao playoff mode ove sezone. Koja blamiranja
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X