Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga/Evrokup 2018-19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ako je prirodno da se sedi ispred računara i onaniše na osobu koja opet sedi sa druge strane ekrana i priča bezobrazne reči onda jbg. Pogotovo sprotisti kome je zbog njega samog kakav je u svojoj branši uspešan pak seks više nego dostupan.

    Što se tiče gledanje u budućnost, lako je tuđem k koprive mlatiti, reci ti to ljudima koji su proterani odande ili odavde, to je lako meni da pričam što su moji na teritoriji gde živim od 1804. pa do danas i niko nas ne dira i sad sam ja kao svetski Srbin kao puj pike ne važi ništa. Nemoj da se pravimo pametni i toše. Nije to tema da se baš tako o njoj o piše i priča.

    Što se košarke tiče i dostignuća skidam kapu, naklon do po poda, što se pameti tiče...
    Druze to radi dosta ljudi pa i porodicnih i to sa zenama. Koji su na putu, pa se vide preko Skajpa pa se malo opuste Rade to i ''normalni'' ljudi Nista to nije cudno.Kad bi svako ispricao iskreno svoje sex fantazije i sta je radio, mislim da bi se zaprepastio i zavrsio kao Tommen Baratheon




    ne znam gde ti zivis kad ti je to nesto nemoralno ili cudno.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Pa kažem ti, šta je netačno rekao? To što se Srbendama ne sviđa realnost je nešto sasvim drugo. Do juče ste ga kovali u zvezde kad je izgazio Pavlovića na terenu, kada je dao Budućnosti koš u poslednjoj sekundi, kada je zakucao preko Burusisa, a sada vam ne valja jer je rekao da Kosovo nije naše. Ajde malo realnosti. Nije Srbija Vučić.
      Pa nego čije je? Samo nemoj da mi napišeš "pa je l' možeš da odeš dole?" jer ćeš se odmah diskvalifikovati kao nemač pojma.

      Nisu Srbende krive za položaj Srbije nego takvi kao ti koji jedva čekaju da seru protiv svog naroda. Odekni se državljanstva.

      Zamišljam Jevreja kako govori "Jerusalim nije naš nismo bili u njemu 2000 godina". Druže baba bi te sa terase gadjala kamenom u glavu, ne bi 30 minuta preživeo.

      Zato su oni Izrael a mi samo Srbija, jer njima su hiljade godina bile nedovoljne da se odreknu nečega a nama je 10 dovoljno da se odrekenmo svega i ubedjujemo sebe da nije naše.

      Da li smo najbolji narod? Daleko smo jako daleko. Ja mislim da smo jedan od gorih naroda, da se razumemo, ali branim državu kao teritoriju u ime predaka, a kad bih morao neki argument za tebe i tebi slične da smislim pre bih sa Šiptarima bio čestitiji su ljudi od pola "Srba"

      Ne mogu ja voleti narod i uzdizati Srbe koji se prodaju i veru i naciju i sve. Naravno da smo loš narod ali moram biti patriota u ime onog dela predaka koji su se borili da bih ja danas bio ono što sam.

      Inače da je do tebe, pre bih sa Albancem popio kafu nego sa takvima ko ti i Kalinić.
      Last edited by Cassius Clay; 18-05-19, 13:18.

      Comment


      • Evo ovaj debil Bartolomeu ponovio da ABA liga nece dobiti 2 mesta u EL jos dugo.
        Nadam se da ce se uskoro ova i ovakva liga koju forsira ova debilcina raspasti.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Djordi odjavio Ostoju i Bokana. A taman su lepo srocili molbu za vajld kartu. Sudbo kleta, ‘bem te....

          Comment


          • Djordi resio da ispostuje ugovor, a iduce godine

            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Djordi resio da ispostuje ugovor, a iduce godine

              Vrlo verovatan scenario

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Sta? Necemo ipak igrati EL? Ma nemoguce!

                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Zašto je pogrešno? Jer se mnogima ne sviđa tuđe mišljenje? Ako ja mislim na jedan način, ti na drugi, ti ćeš za moje mišljenje reći da je pogrešno, jer se kosi sa tvojim? Kalinić je košarkaš i ne treba da se bavi politikom, to stoji. Ali mišljenje velikog broja ljudi se promenilo nakon njegovih izjava o Kosovu, bez obzira što su ga do tada bezrezervno podržavali. Ti sad mene pitaš kakve veze imaju njegove izjave o Kosovu? Pa eto zašto imaju veze. Ja sam Srbin i nacionalista i volim svoju zemlju (ne i državu). Misliš da Kalinić ne voli svoju zemlju tim što je rekao šta misli o političkoj situaciji? Da li si čitao komentare i pre toga ili samo juče i danas?
                  Pogresno je jer njegov stav o Kosovu nema nikakve veze sa njegovom igrom protiv Pavlovica. Logicki je pogresna tvoja konstrukcija da ako mi se dopada njegova igra ne moze da mi se ne dopada njegov stav o KiM.
                  Evo i ovde imas gresku da ne treba da se bavi politikom. U ovakvim "zamljama" ( ne mogu da kazem drzavama jer Srbija nije drzava) MORAS da se bavis politikom jer ako to ne radis ona ce da se bavi sa tobom.

                  Ne znam da li Kalinic voli svoju zemlju(pretpostavljam da voli jer igra za Srbiju) ali i to nema veze sa njegovim stavom o Kosovu. Ja imam recimo dijametralno drugaciji stav o KiM pa to ne znaci da ne volim Srbiju(bas naprotiv)

                  Poenta je da jedna stvar ne iskljucuje drugu. U nekim stvarima se mozemo sloziti u nekim ne ali to je i tako normalno.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Druze to radi dosta ljudi pa i porodicnih i to sa zenama. Koji su na putu, pa se vide preko Skajpa pa se malo opuste Rade to i ''normalni'' ljudi Nista to nije cudno.Kad bi svako ispricao iskreno svoje sex fantazije i sta je radio, mislim da bi se zaprepastio i zavrsio kao Tommen Baratheon

                    [
                    Spoiler
                    video=youtube;M98fxy1rh1w]https://www.youtube.com/watch?v=M98fxy1rh1w[/video]


                    ne znam gde ti zivis kad ti je to nesto nemoralno ili cudno.
                    Čoveku koji na računu verovatno ima milione, a da mu je seksualna fantazija da onaniše ispre računara na bilo kakvu ribu.....ja govorim o intelektu, a i nije prirodno. Ja kaprima kad se radi o seksu, pa si sa ribom, tu fantazije dolaze u obzir, ali ovo...nije čudno, da l je nemoralno ne znam, ali znam da nije prirodno.

                    Ma jebo nas Kalina i Uroš kad ga pomenuo, klasičan majmun koji zna košarku i drago mi je da se dosta ljudi ovde na forumu slaže sa tom definicijom, a pogotovo par njih koje iskreno cenim.

                    Comment



                    • bravo za moderaciju. primereni komentari na primerenoj temi... bravo, jos jednom!

                      Comment


                      • Ajmo da ovdje ipak pisemo samo o Evropskim kupovima, politika, onanisanje, na pomracenje ))

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Pa nego čije je? Samo nemoj da mi napišeš "pa je l' možeš da odeš dole?" jer ćeš se odmah diskvalifikovati kao nemač pojma.

                          Nisu Srbende krive za položaj Srbije nego takvi kao ti koji jedva čekaju da seru protiv svog naroda. Odekni se državljanstva.

                          Zamišljam Jevreja kako govori "Jerusalim nije naš nismo bili u njemu 2000 godina". Druže baba bi te sa terase gadjala kamenom u glavu, ne bi 30 minuta preživeo.

                          Zato su oni Izrael a mi samo Srbija, jer njima su hiljade godina bile nedovoljne da se odreknu nečega a nama je 10 dovoljno da se odrekenmo svega i ubedjujemo sebe da nije naše.

                          Da li smo najbolji narod? Daleko smo jako daleko. Ja mislim da smo jedan od gorih naroda, da se razumemo, ali branim državu kao teritoriju u ime predaka, a kad bih morao neki argument za tebe i tebi slične da smislim pre bih sa Šiptarima bio čestitiji su ljudi od pola "Srba"

                          Ne mogu ja voleti narod i uzdizati Srbe koji se prodaju i veru i naciju i sve. Naravno da smo loš narod ali moram biti patriota u ime onog dela predaka koji su se borili da bih ja danas bio ono što sam.

                          Inače da je do tebe, pre bih sa Albancem popio kafu nego sa takvima ko ti i Kalinić.
                          I tebi je Vučić isprao mozak, a razmišljanje ti je u rangu onih Levijatanaca, koji se okupljaju u Borči ispred pekare, kako bi Albancu koji drži pekaru pokazali da je ovo Srbija, bre! Kad već komentarišeš o Kosovu, mogao bi malo da proučiš ustav iz 1974, kao i kumanovski sporazum iz 1999. Ja nikad ne bih potpisao nezavisnost Kosova, ali ne pita te niko da li hoćeš ili nećeš, kad si slabiji. Sa ovim bih završio ovu glupu raspravu.

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Ajmo da ovdje ipak pisemo samo o Evropskim kupovima, politika, onanisanje, na pomracenje ))

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            prebacite konverzaciju tamo
                            Last edited by LosmiSK; 18-05-19, 19:41.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • A rezolucija 1244,to ne interesuje Srbe? Ako su oteli Kosovo sta traze onda od nas?

                              Comment


                              • Odlican je igrac mali Nakic. Kakve vec fizikalce ima ekipa Reala
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X