Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga/Evrokup 2018-19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StefanPG View Post
    E moj Dzoni, place ekipa za tobom.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Nije da je i sa njim bilo išta drugačije.
    Tri i po četvrtine vodi Budućnost i na kraju zabeleži rutinski poraz. To je pravo ogledalo ekipe i trenera.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ako neko vodi tri i po četvrtine, tu nema govora o rutinskoj pobedi druge ekipe, čak ni ono sinoć što je Zvezda izgubila je sve samo nije rutinska pobeda Španaca.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Rutinska je pobeda u smislu da nije dolazila u pitanje, onog trenutka kada su preuzeli vođstvo održali su ga bez ikakvih problema do kraja utakmice.
        Evo grafike kako se kretao rezultat koja to potvrđuje.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Rutinska je pobeda u smislu da nije dolazila u pitanje, onog trenutka kada su preuzeli vođstvo održali su ga bez ikakvih problema do kraja utakmice.
          Evo grafike kako se kretao rezultat koja to potvrđuje.
          Koja je temperatura bila i koliko je Yandex taxi?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Ali komentator Grgur[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
            O boze dragi koji retard. On pojma nema o kosarci.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Koja je temperatura bila i koliko je Yandex taxi? [emoji3]
              Gde, u Tel Avivu ili Bg-u? Gde znam, viiš da me love da instaliram aplikaciju. Car Go rules![emoji16]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Dragi kolega,
                Da ste pratili mec, vidjeli bi ste da je bilo sve samo ne rutinska pobjeda, pogotovo ako uzmemo da su nam od 8 igraca koliko jr bilo u rotaciji dvoje imalo 5 licnih. Takodje na -5 kad je bio napad sudjen je sumnjiv faul u napadu, a i izraz igraca Makabija nakon pobjede, ne bi rekao da je bila rutinska pobjeda.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Koja je temperatura bila i koliko je Yandex taxi?
                  I kad ti zvoni alarm ujutru?

                  Comment


                  • Posle 17. kola otprilike se zna da ce prva tri mesta zauzeti Fener, Real i CSKA. Te ekipe 95% idu na f4. Preostalog ucesnika treba traziti izmedju Efesa, Olympiacosa i Barcelone, uz borbu 8 timova za preostala dva mesta koja vode u TOP8.

                    Bitno je naglasiti da zaista nema tima koji moze da se bori za 4. mesto od 7. pa nadalje. PAO, Zalgiris i Bayern imaju previse odigranih meceva kod kuce, Armani ima negativan skor sa Barcom.

                    Naravno, ovo vodi daljem otaljavanju posla od strane vodecih timova, nema PO do kraja, nema ni potrebe da jure 27-3 ili 26-4.

                    Originally posted by dekkard View Post
                    Najbolji odnos uloženog/dobijenog ima Efes. Žalgiris 10.7 miliona, o tome ekipe sa ovih prostora mogu samo da sanjaju.
                    Opet si uhvacen u pisanju besmislica. Zalgiris koji je prosle sezone imao manji budzet od tih 10.7 miliona i svakako manji od ekipe Efesa je prosle sezone otisao na f4 i ti si to nazvao "ocekivanim". Dovoljno je samo pogledati kako se uklapa tih 8-9 miliona u ovu tabelu koja nije mnogo drugaciija od proslogodisnje. Drugim recima, trolovao si.

                    Originally posted by StefanPG View Post
                    Dragi kolega,
                    Da ste pratili mec, vidjeli bi ste da je bilo sve samo ne rutinska pobjeda, pogotovo ako uzmemo da su nam od 8 igraca koliko jr bilo u rotaciji dvoje imalo 5 licnih. Takodje na -5 kad je bio napad sudjen je sumnjiv faul u napadu, a i izraz igraca Makabija nakon pobjede, ne bi rekao da je bila rutinska pobjeda.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                    Posle treba koristiti opciju ignore, neka svako pise sta hoce, svako ima prava na svoj stav. Sva prepucavanja treba pazljivo motriti, a narocito ostro treba delovati ako neko ponavlja prekrsaj. Mi prakticno nemamo post koji analizira situaciju na tabeli, ali imamo navijacka prepucavanja i omalovazavanja ucinka drugih timova.

                    To sve na pomracenje.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Koliko je vazno dovesti iskusnog trenera vidi se bas po pitanju Partizana, naravno tako nesto moras i platiti ali ako uzme Evrokup isplatice se . Mislim da im se poklopila grupa, Alba u kojoj Peno glumi pleja ovo veceras ni na sta ne lici, Trinkijeri je sklopio iskusan tim, sa dva Mvp a Aba lige , prvacima Evrope i reprenzentativcima Srbije i mislim da ce lako izaci iz grupe, elem sad ona moja prognoza za finale Aba lige Partizan -Buducnost sve vise se ostvaruje. Koliko znaci uzeti evroligaskog igraca Renfroa najbolje se vidi u ovim vaynim mecevima dok Zvezdi u Malagi Covic organizuje igru, ma da.
                      Ako napravi sta??

                      Comment


                      • Valter nas digao u nebesa.
                        [emoji3]

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Nisam imao prilike nešto često da gledam Penoa, osim na par utakmica reprezentacije, gde je silom prilika morao da igra, jer nismo imali pleja. Ili je njemu juče bio najgori mogući dan, ili pojma nema. Meni je potpuno nejasno kako on uopšte igra u bilo kom jačem klubu.

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            Nisam imao prilike nešto često da gledam Penoa, osim na par utakmica reprezentacije, gde je silom prilika morao da igra, jer nismo imali pleja. Ili je njemu juče bio najgori mogući dan, ili pojma nema. Meni je potpuno nejasno kako on uopšte igra u bilo kom jačem klubu.
                            Apsolutno. Teški nemač pojma je u pitanju, plaši se lik da pogleda na koš ali je zato užasan u organizaciji napada.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Makar Micić radi dobar posao. Danas 16p, 8as.

                              Comment


                              • Veseli dvocifren - 13 poena / 12 skokova.


                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X