Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da. Vidiš i sam da smo se svi digli da vrati pravila na normalu.
    sigpic

    Comment


    • To je ono kada dodju indijanci sa drugih mesta i kvare nam fantasy koji igramo godinama ovde.. I neko će ovde da kaže da smo neozbiljni, pa što si se prihvatio da igraš ako smo već neozbiljni.. Meni je sedam previše, jer je jedan to koristio dosta da na kraju ima više igrača poslednjeg dana ili bilo kojeg dana u matchupu i mene je to dosta iznerviralo, eto vidiš Reise kako je sada kada je Srki imao toliko igrača..

      Vratiću kako je bilo samo sa manje izmena, kažite samo koliko ja mislim da je tri igrača dovoljno

      I od sledeće sezone pravi se liga samo i isključivo sa ljudima koji su dugo na forumu, neću više da mi pravila kroje neko ko je juče došpo na forum pa oni neka prave posebnu ligu nije me briga..

      Comment


      • Vjeruj mi da ne kvare, ovo je najzanimljiviji fantazi od kad smo počeli da igramo na forumu, nikad teže nije bilo. Ne možemo da krivimo čovjeka koji je najaktivniji što redovno pravi izmjene. Ove promjene i njega koštaju, jer propusti dobrog igrača usljed konstantnog mijenjanja igrača.

        Sedam izmjena je po defaultu i tako svako igra. Sve ćemo zaboraviti ako se vrati kao što je bilo.
        sigpic

        Comment


        • Najbolje colke da rokne anketu, da li da bude 3 ili 7 i to je to?

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            To je ono kada dodju indijanci sa drugih mesta i kvare nam fantasy koji igramo godinama ovde.. I neko će ovde da kaže da smo neozbiljni, pa što si se prihvatio da igraš ako smo već neozbiljni.. Meni je sedam previše, jer je jedan to koristio dosta da na kraju ima više igrača poslednjeg dana ili bilo kojeg dana u matchupu i mene je to dosta iznerviralo, eto vidiš Reise kako je sada kada je Srki imao toliko igrača..

            Vratiću kako je bilo samo sa manje izmena, kažite samo koliko ja mislim da je tri igrača dovoljno

            I od sledeće sezone pravi se liga samo i isključivo sa ljudima koji su dugo na forumu, neću više da mi pravila kroje neko ko je juče došpo na forum pa oni neka prave posebnu ligu nije me briga..
            Na koga konkretno mislis da je indijanac? I zbog cega takav diskriminisuci ton i vredjas nekog?

            Naravno da je neozbiljno kada komesar menja pravila u toku igre, da bi on imao benfite od toga.

            Comment


            • Meni je bzvz da u toku sezone menjamo pravila. Ako je bilo 7, nek bude 7 do kraja. Za sledecu godinu mozemo da glasamo.

              Ja zaista nisam video problem ni u jednom trenutku ove sezone. Trejdovi skroz na mestu, puno ljudi bas aktivno i sto kaze Riese, nikad teze docepati se PO-a. Po meni najbolji fantasy dosad.

              Nek se vrati kako je bilo i to je to, da ne pravimo cirkus bez razloga.
              sigpic

              Comment


              • Potpuno se slažem

                Comment


                • Janis OUT, Tarner OUT, Gej OUT

                  Barton (groin) has been upgraded to questionable for Saturday's matchup against the Suns, Harrison Wind of BSNDenver.com reports.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ali opet je upitno koliko će minuta i prilika dobijati u onom ludom napadu. Svi eksplodirali, bukvalno svi. Beasley i Craig igraju sasvim solidno umjesto njega

                    Comment


                    • Hoce neko Laurija i Šrudera za neku zanimljivu ponudu?

                      Comment


                      • Trae Young za Ben Simmonsa?

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Hmmm, ne znam stvarno šta da mislim

                          Comment


                          • imate veto pa lupajte

                            Comment


                            • U real life-u taj trejd hajde da kazem ovako, bio nepovoljan po Filu. Ali posto fantasy igraju brojke, situacija nije takva.
                              1. Poeni -tu su negde u pola poena.
                              2. Skokovi - Simmons mnogo bolji
                              3. Ast- Tu s negde u izmedju pola i 1 ast razlike za bena tipa 8vs 7,.. (ne secam se napamet, znam kad sam gledao za trejd pre neki dan)
                              4. Trojke- Simmons ne sutira nijednu vec godinama
                              5. FG%- Simmons dosta bolji
                              6. FT% Young mnogo bolji
                              7. TO obojica uzasni potrosaci oko 4TO oba
                              8. ukradene Young 1 Simmons cini mi se 1,3 uz napomenu da u zadnjih 10 meceva Young ima samo 1 mec bez ukradene. U zadnjih 6-7 (kako bazemore fali) ima 13
                              9. BLK obojica 0,4trae 0,7ben

                              Iz navedenog se moze zakljuciti da bi meni Simmons doneo znacajan upgrade u skokovima i FG%, a Mrkeli Young u trojkama i bacanjima. Sad malo konteksta. Mrkela je pri dnu (donjih 5 ili 3) upravo u ft% i trojkama, a pri samom vrhu u skokovima i fg% . Ja sam u skokovima pri dnu, pritom na to imam Nance-a 2-3 nedelje out, a pri vrhu sam u trojkama (redick, batum, cj, belineli) i ft%. Tako da ovaj trejd donosi i jednom i drugom, tacno ono sto mu treba.
                              Jos ako dodamo da ako Mrkela zadrzi 7-2 prilazi na nekoliko pobeda od PO mesta, na 3 kola pre kraja i nece imati luksuz da u startu igra 2-2 u kategorijama ako moze da napadne i 3-1 npr.


                              Ali dobro ako ljudi misle da je za veto, njihovo je pravo naravno, necu se ja nesto buniti tu. Pozz
                              Last edited by colchonero; 13-01-19, 13:06.

                              Comment


                              • Ma nije za veto, kakav veto.

                                Kljucnu stvar si napisao na startu, da je RL bio bi smijesan trejd, ali ovako je sasvim ok, cisto pitanje sta kome vise treba, a ocigledno da ste obojica uzeli oni sto vam vise fali.

                                Sasvim ok.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X