Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste to sam uradio zbog sebe, evo koračam krupnim koracima ka plejofu Jedan je ovo sve započeo i mene je to sve iznerviralo i toliko.. Na fantasyju se zove Užice, načuo sam da je to Colketov drug, da li je on na forumu da li piše i tako to?

    Comment


    • Smijurija.

      Comment


      • Ako vam je 7 izmena nedeljno previse,onda sta da vam kazem. Ja imam skoro svake nedelje 5 u proseku. I to sam uvek radio i prosle godine i pretprosle godine. Ako je nekome glupo da menja jednog igraca dnevno, njegov problem. Godinama smo igrali tako i to je manje vise to. Prvi put da se sad uopste vodi polemika o tome iz ne znam ni ja kog razloga.

        Vratite kako je bilo i to je to.
        sigpic

        Comment


        • Je li živ Vil Barton?
          sigpic

          Comment


          • Stavi taj limit više.
            sigpic

            Comment


            • Protivnik mi je imao osam izmjena, limit je morao da postoji, ovo je neobjašnjivo. Sad sam i ja ispizdio i cijeli tim vam je na raspolaganju na trejd. Ako ćemo već da se glupiramo, moramo konstantni da budemo u tome.

              -unleashed team
              sigpic

              Comment


              • Bio sam ubedjen da je sedam. Izvinjavam se nije bilo namerno, zabrojao sam se verovatno kod ubacivanja ovih out igraca u toku sedmice.

                P.S. Sobzirom da sam sinoc ubacio Beverlija i nije da sam imao neku prednost, svakako bi mi bolje bilo bez njega.
                sigpic

                Comment


                • Prva pobeda jos od pocetka novembra.

                  Pali se masina za plejaut.

                  Comment


                  • Kako ti je bolje bez njega? Dobio si me 5-4 u ukupnom skoru, 196-194 u skokove, a Beverli je imao pet skokova.
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo sam video da je imao ocajno vece a nisam ni proveravao konacni rezultat, tacnije malo kad i proveravam samo gledam kako su moji igraci odigrali. U svakom slucaju jos jednom izvini nije mi bila namera a realno ne bi mi velika razlika bila i da sam izgubio 4-5.
                      Generalno jedino me nervira sto je Kavai opet pauzirao bez preterane potrebe.
                      sigpic

                      Comment


                      • Zasad od komesara nisamo dobili ni jedan validan razlog da ostavi ovo ovako bez limita, ustvari jedini razlog koji smo dobili jeste "da se on iznervirao što je neko pravio 7 izmjena nedeljno".

                        Da stvar bude još nategnutija, komesar nam je u prethodnoj nedelji napravio 20 (DVADESET) izmjena.

                        Comment


                        • Napisao sam jos na pocetku lige da ste neozbiljni :P

                          dve stvari, igram vec dosta dugo fantasy-je , doduse u malo drugacjem formatu, i jasno se znaju pravila pre pocetka: izmedju ostalog imas 2 IR slota, broj za kolo ,tj nedeljno je ogranicen na 7 (osim nedelje kada je allStar)...

                          Comment


                          • Na svojoj kozi sam najvise osetio zasto treba da postoji IR.

                            Na drugom fantaziju, koji ja igram, imamo jedno IR mesto. Kapiram da bi to bilo ok za sledecu sezonu.

                            Comment


                            • Sve je dobro bilo dok nije samovoljno Aleksa promijenio pravila. Ispizdio je jer mu je Dexa pokupio Tadža Gibson ispred nosa i bez ikakvog razloga ukinuo limit.

                              Sa ili bez IR slota, liga je odlična bila. Nikad nije ovoliko aktivnih ljudi bilo i ovakva borba za plej of.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nisam citao temu redovno, komesar samoinicijativno promenio pravila?

                                Comment

                                Working...
                                X