Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FabrizzioKG View Post
    Vrlo verovatan trejd izmedju Stilersa i Pejkersa oko LeVeona Bela, kazu da je pri kraju dogovor...
    Ovo bi bilo vrh, ja ne pamtim da je GB posle Amana Grina imao krstenog RB-a...
    A Rejdersi su potpisali Martavijusa Brajanta na godinu dana i ako su ga pre 10 dana iznenada otpustili...
    Bog sam zna sta rade ovi ljudi u Oklendu...
    Gdje si pročitao ovo za Bella i Packerse? Ne mogu nigdje da nađem, ako imaš link bilo bi super.

    Nema mi nikakvog smisla, ne vidim šta Packersi mogu da ponude Steelersima da ima logike, plus imaju oko 3 miliona capa, što baš i nije ono što Bell traži.

    Comment


    • Samo ovo, ali ovo je predlog novinara...

      http://www.nfl.com/news/story/0ap300...or-leveon-bell

      Comment


      • Bafalo imenovao Dzosa Alena kao startnog QB, takodje i Filadelfija nastavlja sa Nikom Folsom kao prvim QB a gospodin Ian Rapaport javlja da LeVeon Bel nije ni danas prisustvovao sastanku ekipe za sledecu utakmicu samim tim Dzejms Koner je prvi RB...
        Za one koji imaju Grega Olsena u fantaziju da znaju da je polomio stopalo, steta za njega...

        Comment


        • Sabraću sutra rezultate kladionicr, u medjuvremenu da kažem da je madden overdrive igrica za telefon brutalna. Ljudi šta je ovo??? Brutala.

          Comment


          • Aron Rodzers nije ni danas trenirao sa ekipom, Mekarti rekao da je prikljucen 'rehab' ekipi a Desonu Kajzeru su pojacali treninge mada trebalo bi da se Rodzers oporavi do utakmice sa Vikinzima a to su takodje reci glavnog trenera Minesote...

            Comment


            • Odgledah snimak Baltimor vs Sinsinati, AJ Green je decko nenormalan, kakav igrac, 3 TD za njega a takodje se pokazao odlicnim i Mikson, jedan vrlo kvalitetan igrac...Kod Baltimora Flako je bio katastrofalan uprkos tome sto je bacio 376 jardi, sta se njemu desava ne znam ali covek nije mogao da se poveze, pozitivna stvar kod Rejvensa je sto su dobili mnogo dobrog TE Marka Endrjuza, ruki sa Oklahome...

              Comment


              • 3 TD-a... eee jbt

                Comment


                • Vezano za Rodzersa

                  McCarthy on Rodgers; Aaron's getting better. I would say he feels better than he did at the beginning of the week. Tomorrow's practice will be a big indicator. Nothing's changed, he's still day to day. #MINvsGB

                  Comment


                  • Jel se zna tacno sta je? Jel neko blago istegnuce?

                    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by BogdanB View Post
                      Jel se zna tacno sta je? Jel neko blago istegnuce?

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                      Istegnuce je u pitanju i pise da je upitan za utakmicu, ne verujem da ce Mekarti rizikovati sa njim i staviti ga kao startera

                      Comment


                      • Samo ako treba da vadi situaciju, a realno, trebace

                        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Kao neko ko voli GB mislim da ne bi trebalo da se rizikuje sa njim, treba ga sacuvati...u ovom trenutku mislim da je Minesota svakako jaca jer nam je odbrana jedna velika 0...
                          Nadam se da ce se stabilizovati u toku sezone.

                          Comment


                          • https://nflbrojke.wordpress.com/blog/ , eto resio sam da nastavim i ove sezone ali me ceka dosta posla... Pa sad mozda nekog bude zanimalo, volim da se hvalim da je to kod mene najpreglednije iako ovo moze da se nadje na brdo sajtova po netu....

                            Comment


                            • Браво мајсторе

                              Comment


                              • Šta rade Brownsi i Gordon, ko će znati šta se sve dešava u toj organizaciji...

                                Ko će da pokupi Flasha ako nije otpušten zbog droge? Ja ga vidim u Seattleu, možda Jagsima ili 49ersima, kome još fali WR1? Veliki je rizik za ozbiljnije timove da se upuštaju u ovo.

                                Comment

                                Working...
                                X