Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice ovo zanimljiva tekma. Sasvim solidan pocetak.
    sigpic

    Comment


    • Ovo je hvatanje? Pa daj brate šta rade sa ovim pravilima? Prošle godine šta za Pitsburg nije priznato. I šta Detroitu nije priznato protiv Atlante a gledaj sada ovo. Ma beži

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ovo je hvatanje? Pa daj brate šta rade sa ovim pravilima? Prošle godine šta za Pitsburg nije priznato. I šta Detroitu nije priznato protiv Atlante a gledaj sada ovo. Ma beži
        Manjali su to pravilo opet ove godine ali nista nisu postigli. Opet je sranje.

        Bas mrsav pocetak Staforda.
        sigpic

        Comment


        • Kako igra Darnold? Nisam otpratio pocetak, bio sa drugarima, pikali fifu

          Comment


          • Originally posted by LejkerBoy View Post
            Kako igra Darnold? Nisam otpratio pocetak, bio sa drugarima, pikali fifu
            Bacio pick 6 momentalno. Posle toga bio ok.

            Staford ne znam sta radi sa ovim rizicnim dodavanjima. Nije mi jasno. Sad je imao srece sto je ovaj brat izuo ovog da ga je vratio u pretskolsko i povratio loptu.
            sigpic

            Comment


            • E moj Darnold Ne znam cija je ideja bila startovati Darnolda i trejdovati Bridgewater-a... Genijalac

              Comment


              • Boze koliko je Detroit preocajan u napadu. Staford ne moze da sastavi 2 bacanja.

                Posle pick six-a, Darnold je vrlo dobar. Zaista sjajno bacanje za Andersona.
                Last edited by colke995; 11-09-18, 01:34.
                sigpic

                Comment


                • J E T S

                  JETS JETS JETS

                  Comment


                  • Meni ce biti iznenadjenje ako na preostalih 7 gostovanja Jetsi postignu 50 poena ukupno.

                    Comment


                    • Posle presecene lopte, Darnold se trgao i odigrao vrhunski
                      16/21 za 196 jardi i 2 TD
                      Sta tek reci za Steforda, kriminalno odigrao, ej bre 4 presecene imao, katastrofa...

                      Comment


                      • Ne znam šta mi je ne mogu da ostanem budam celu noć. Je l gledao neko Ramse?

                        Comment


                        • Antibiotici ili vutra? Ja stvarno ne znam

                          Comment


                          • Ako je nadrogiran, neka bude stalno

                            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Vrlo verovatan trejd izmedju Stilersa i Pejkersa oko LeVeona Bela, kazu da je pri kraju dogovor...
                              Ovo bi bilo vrh, ja ne pamtim da je GB posle Amana Grina imao krstenog RB-a...
                              A Rejdersi su potpisali Martavijusa Brajanta na godinu dana i ako su ga pre 10 dana iznenada otpustili...
                              Bog sam zna sta rade ovi ljudi u Oklendu...

                              Comment


                              • Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X