Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za sada je jedina razlika Interception sa pocetka i FG.. NO ne da loptu..

    Comment


    • Mnogo bitan Sack

      Comment


      • Kakva odbrana NO

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • TD Saintsa rešava sve. Pogotovo ako se potroši dosta vremena.

          Comment


          • Eto šta se dešava kad nemaš prvog RB-a da ti trči.

            Dzaba nenormalne brojke cele sezone, kad se istopiš u ovakvoj tekmi. Ajde Gurli, trgni se malo..
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Što svi navijaju za jebene Ramse to mi nije jasno, hajde da je neki simpa tim tipa Seattle, Eagles-i, nzm, nego LAR.

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Eto šta se dešava kad nemaš prvog RB-a da ti trči.

                Dzaba nenormalne brojke cele sezone, kad se istopiš u ovakvoj tekmi. Ajde Gurli, trgni se malo..
                Mislim da se trenutno odustalo od outside trčanja i da se od RB-a traži da se samo probije kroz A/B/C gap koji OL može da na trenutak napravi. Predobro su spremljeni LBovi Saintsa da bi se moglo šetati iza ofanzivne linije i birati rupa

                Comment


                • Cele godine brane trčanje odlično Saintsi.

                  Comment


                  • Ja lično za Sejntse da uzmu.

                    Nikako ne bih voleo npr. finale da bude Remsi vs Patriote. To bi mi baš upropastilo SB...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Što svi navijaju za jebene Ramse to mi nije jasno, hajde da je neki simpa tim tipa Seattle, Eagles-i, nzm, nego LAR.
                      Zato sto su smorili NO i NE, navijam za finale Rams-Chiefs

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        hajde da je neki simpa tim


                        Originally posted by Uroš View Post
                        tipa Seattle

                        Comment


                        • Originally posted by Bastia33 View Post
                          Mislim da se trenutno odustalo od outside trčanja i da se od RB-a traži da se samo probije kroz A/B/C gap koji OL može da na trenutak napravi. Predobro su spremljeni LBovi Saintsa da bi se moglo šetati iza ofanzivne linije i birati rupa
                          Ima i toga, ali samo imati Gurlija na terenu je veliki plus. Kad je na klupi, odbrana može da se koncentriše na neke druge stvari.

                          A i sa njim na terenu imaš neke druge dimenzije u napadu. Dovoljno je raznovrsan.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ja recimo nisam voleo nesto St Louis Ramse ali LA Ramsi su mi mnogo gotivni zato sto sam gledao dosta starijih meceva sa Dickersonom i tu sam ih zgotivio a sad su tu Gurley i Peters koji su mi jedni od omiljenih igraca tako da su mi Ramsi jedna od gotivnijih ekipa. Mislim ne znam na osnovu cega odredjujes koji tim je simpatican?

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Ima i toga, ali samo imati Gurlija na terenu je veliki plus. Kad je na klupi, odbrana može da se koncentriše na neke druge stvari.

                              A i sa njim na terenu imaš neke druge dimenzije u napadu. Dovoljno je raznovrsan.
                              Ehh pa kad sam zaboravio da napišem poentu svog posta... CJ je savršen RB za ovo što trenutno traže, tipa Blount prošle godine za Eaglese. Nema potrebe da pokušavaju magijom da zavaraju drugi nivo Saintsa kada im to ne uspjeva, uvjerili su se već dovoljno puta. Todd na terenu je sada samo teret osim ako nije neki baš dobar play za njega

                              Comment


                              • Bude li neka Minnesota završnica razbiću tv.

                                Nzm meni su Ramsi nekako veštački. Oni će se najpre raspasti, previše nekih imena nabacano.

                                Nzm do kada je Goff na rookie ugovoru?

                                Comment

                                Working...
                                X