Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E jbg... sad od ovih ekipa koju su ostale, jedino su mi Chiefsi simpaticni i volio bi da im Mahomes svima da po prku. Odvratni... odvratni Patriotsi, dosadni Ramsi i nahajpovani Saintsi... Dace njima Mahomes marelica

    Comment


    • Još Ramsi i Chiefsi u finalu. I titula za Saintse. Mislim da je odbrana još jednom pokazala da je verovatno najpotcenjenija u ligi. Rankins jeste gubitak ali iznivelisaće se to.

      Saints - Rams utakmica će se studirati u NFL po napadačkim perverzijama od akcija. Koliko će odbrana Saintsa uspeti, videćemo.

      Nadam se lakom prolasku, nismo odigrali dobru utakmicu mesec i kusur dana.

      Comment


      • Thomas sinić odigrao perverziju od utakmice. Uhvatio je sve živo. On i Brees pokazuju odličnu hemiju. Odbrana bila na vrhunskom nivou.

        Nije Fila zaslužila prolaz. Jedna četvrtina na vrhunskom nivou. Sve ostalo sramota. Od onog intersepšna Folesa u prvom poluvremenu, ceo napad je nestao do kraja tekme. Još im se ukazala prilika na kraju da ipak nekako ovo pobede i Jefferey čokuje. Da li je moguće da je ispustio onu loptu na 2 min do kraja...

        Pederson me opet negativno iznenadio. 2.04 do kraja tekme, na 30 si jardi od TDa, imaš prvi napad i umesto da pustiš da bude tehnički TO i onda organizuješ napad...ti na brzinu organizuješ napad pre isteka 2 minuta da probaš da iznenadiš odbranu Sejntsa. Baš loš potez po meni. Tad je i Jefferey ispustio loptu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Nisam gledao sinoc i premotam sada, nisam ni gledao rezultat. Salje drugar poruku koji inace ovo ne prati, sve domacini prosli, ja poludeo

          Kako je Fila krenula, opasno su grizli. Posle su stali i samo je Orleans postojao na terenu. Kakav je tragicar Dzefri. Zasluzena pobeda.

          Drago mi je i nije mi drago. Krivo mi sto su morali sada da se sastanu ova dva tima.

          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Idealno za Wentza. Foles je uradio dovoljno da nekog žestoko zajebe na FA, a opet nije uradio dovoljno da se postavi realno pitanje Wentz ili Foles.

            Comment


            • Pazi, ne znam koliko može da zajebe npr timove kojima je startni qb Blake Bortles i slično. Ima za njega mesta u NFL sigurno. Nije on gori po meni od npr Carsona Palmera.

              Prija mi sada ovo hajpovanje svih drugih sem Saintsa. Samo tiho i polako, može se reći i na mišiće. Jaka odbrana, napad na silu, pa neka izvoli neko i pobedi.

              Ja bih stavio kući protiv Kansasa samo da nije Mahomes tu.

              Andy Reid da je sedeo kući i razmišljao/sanjario ne bi ovakvog u snu dobio. Koliko je taj tim jak kada se odlazak Hunta ne primećuje. Od odbrane pass rush koji će na Brady-ja svim silama. Nema tu izmišljanja tople vode.

              Mislim da je Lynn sinoć zaslužio titulu najgore pripremljenog meča u poslednjih 3-4 godine jer toliko gledam a veću budalaštinu nisam video.

              Imaš roster, i ti nisi spremio ništa nego si došao "Kod Gojka sise da ti uradi ploču na lepe oči, ja sam mislio da ti znaš neku foru nešto."

              I Rivers koji plače kao pička. Breesu ne ide u poslednje vreme, nikada ga nećeš videti da onako drami kao pička. Unosi nervozu medju svoje igrače, kao da se predao, klasična luzerčina. Bolje bi Pit ono igrao, ruku dajem da bi bilo blizu.
              Last edited by Cassius Clay; 14-01-19, 14:06.

              Comment


              • Šta, trebao je da osvoji dva SB da bi se ovi predomislili

                Comment


                • Ne bi se oni predomislili ni tada, a ako Wentz nastavi da se povredjuje ovako, pali se i kod Eaglesa alarm i draftuje se nešto sigurno.

                  Comment


                  • Ajde sve ali Nicka Folsa u isti koš sa Palmerom?

                    Comment


                    • Sa onim kog sam gledao u Arizoni. Tu su mi negde. Nisam ga ja pratio u Bengalsima i gde je već bio, podrazumeva se ono što sam gledao. Verovatno je Foles i bolji od te matore verzije Palmera, ako uzmemo u obzir da neće igrati ko pomamljen u nekom drugom timu u regularnoj sezoni vrv.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Sa onim kog sam gledao u Arizoni. Tu su mi negde. Nisam ga ja pratio u Bengalsima i gde je već bio, podrazumeva se ono što sam gledao. Verovatno je Foles i bolji od te matore verzije Palmera, ako uzmemo u obzir da neće igrati ko pomamljen u nekom drugom timu u regularnoj sezoni vrv.
                        Pa ne znam baš šta je Carsonu falilo u Cardsima, preporodio ga je BA. 2015 je odigrao MVP sezonu, nešto slično kao Ryan sledeće godine ali nije mogao dobiti MVP pored onog ludila Cama, ne bi bilo fer. A mislim da je čak i dobio nekoliko glasova, čini mi se da su on i Brady bili jedini koju su dobili glasove pored Cama.

                        Kasnije da u NFC CG nismo naletili na te iste Panthere i tog istog Cama lagano smo imali tim za SB. Ali protiv onog se nije moglo igrati

                        Foles i Palmer, posebno onaj iz Arizone, ne mogu ni u istu rečenicu

                        Comment


                        • To je 2015-ta, a ja gledam Carsona te 2-3 god, imao je dobru ruku, ali je uvek falilo nešto. Mislim da bi Foles mogao do toga, sa dobrim timom. Ne baš da bude kandidat za MVP, to nikako, ali ono kako sam ja upamtio Palmera, tako nešto.

                          To su mi počeci praćenja ali umeo je Palmer i da nestane isto kao Matt Ryan, isto kao što mislim da Foles može. Isto tako mislim da je qb koji će dobar tim poput Jaguarsa moći da dovede do PO.

                          Sada da li mogu u istu rečenicu kao celokupne karijere, to ne, ali da li može Foles da igra u npr Jaguarsima ono što je Palmer onda u Arizoni, ja kažem mislim da može.

                          Ne mislim da je dobar koliko je bio kao zamena u Filadelfiji jer tada ti je ruka puštena i šta uradiš uradio si,, ali ne mislim ni da je kanta. Mislim da je vrlo dobar, ali ne toliko da se poredi sa svecima i sl.

                          Palmer kojeg sam ja pratio(a znam da si ti gledao više jer navijaš za Arizonu), je bio tako nekako vrlo dobar qb, ni više ni manje.

                          Foles šta je izvukao ove sezone Wentz sigurno ne bi. Videćemo ga kao startera. Neću mu suditi po karijeri do sada, možda je kasnije kliknuo.
                          Last edited by Cassius Clay; 14-01-19, 14:58.

                          Comment


                          • Ja sam i dalje pri stavu da je Foles bekap. Najbolji bekap u ligi van svake sumnje, ali i dalje bekap. To što se spominje kao rešenje za Giantse ili Jagse ili šta ja znam koga više govori o tome u kako su lošoj QB situaciji timovi koji se spominju nego o Folesovim kvalitetima.
                            Foles će kao FA nekome uzeti pare otprilike kao Cousins Vikinzima. A kad ti QB uzme tolike pare onda očekuješ više od rezultata koji je tu negde oko pedeset posto ( plus minus 1 W )

                            Palmer je bio klasa iznad Folesa sigurno.

                            Comment


                            • I to je istina ali ja bih onoj odbrani Jaguarsa dao šansu sa krštenim qb, ne treba Folesa ni ponižavati.

                              Ne znam kakve veze ima da li je backup ili ne, šta je odigrao na kraju ove i prošle sezone to je fantastično. Totalno drugačije tim deluje sa njim.

                              Nije samo Foles zaslužan daleeko od toga, ali SB je i njegova zasluga. I plasman u po ove sezone.

                              I sad treba da se pravimo da je Kirk Cousins bolji od njega ili Keenum, ne verujem.

                              A za Jacksonville možda Bridgewater bi završio posao isto.
                              Last edited by Cassius Clay; 14-01-19, 15:02.

                              Comment


                              • Šta to ima toliko dobro u Jacksonvilleu da bi back-up QB-ovi "završili" posao? I šta misliš pod tim završiti posao, osvojiti SB ili ući u play-off?

                                Taj napad nema apsolutno ništa iole vrijedno playoffa. Najjača tačka im je RB koji je do Boga sklon povredama i nosi u sebi još par tetiva u nogama
                                Last edited by Bastia33; 14-01-19, 16:08.

                                Comment

                                Working...
                                X