Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vec je Tua poceo da popusta

    Comment


    • I sta kazes... visok taj o/u?

      Comment


      • Ne znam, ne drži mi ovo još vodu... jedan score je što je čovjek iskočio iz odbrane koju je trebao da igra i napravio int, a drugi lapsus Alabame na ovom 3rd downu. Valjda će ih dalje urinirati na ove greške

        Comment


        • Guess what, oni trče..

          Ferrell će ozbiljno da izbije Jonaha Williamsa iz top 10 večeras, tri puta ga je već srušio na zemlju a nije ni prva četvrtina prošla

          Comment


          • Nema sta, lijepo je vidjeti Alabamu da ovako gubi.

            Ali kakvu utakmicu ima Justyn Ross...

            Edit:gle ovo uvatanje sad

            Edit: Od kako pratim, nisam vidio da je neko ovako pregazio Alabamu. Svaka im cast! Neka crkne Saban posrani.
            Last edited by powerslave; 08-01-19, 04:48.

            Comment


            • Katastrofik. Ali nastaviće Tua putevima gospodnjim kao i Nik Fols.

              Comment


              • Zaspah na poluvremenu, ne mogu da vjerujem... Premotao sada Arenu da odgledam drugo i nisam požalio

                Kakvo ponižavanje, istinski prelijepo Lawrence već sada ima mindset i ruku za NFL-a, ima da bude problem kroz 2 godine kada bude izlazio na draft. Sa lakoćom je manipulisao secondary Bame i igrao se blicevima. I samo još kada se ošiša pa da ne izgleda kao propali junky iz bogate porodice

                Comment


                • Murray, Haskins, Mishew, Tua i kompanija mogu da mu se sagnu. I ne treba da se sisa... treba da pusti brkove

                  Comment


                  • Nije meni Haskins za tu naduvanu kompaniju, on je stepenicu iznad po meni, solidan QB

                    Originally posted by Powerslave View Post
                    Murray, Haskins, Mishew, Tua i kompanija mogu da mu se sagnu. I ne treba da se sisa... treba da pusti brkove
                    Auu kakav bi to skandal bio

                    Comment


                    • Nisam gledao meč ali ovaj plavušan mi interesantan sa dugačkom kosom, ko je predviđen da ga uzme.. ?

                      Comment


                      • "Plavušan" može da izađe na draft tek 2021. , a ako odluči da prvo diplomira pa onda igra fudbal onda tek 2022. godine.

                        Ali slažem se da će ona srećna franšiza koji bude imala prvi pick te godine jako jako jako dobro proći.

                        Comment


                        • Cardinalsi pronasli novog HCa, Kingsbury-ja, zanimljiv fit. Izgleda da se sve franšize loze na McVay tip trenera

                          Comment


                          • Originally posted by LejkerBoy View Post
                            Cardinalsi pronasli novog HCa, Kingsbury-ja, zanimljiv fit. Izgleda da se sve franšize loze na McVay tip trenera
                            Usrali smo se sa Wilksom. Ima je on dobru istoriju sa Panthersima kao DB coach i jednu sezonu DC, ali čovjek je došao i promjenio odbranu koja je bila u top 10 lige 2017. sa 3-4 na 4-3 sistem, za šta btw uopšte nemamo personel, i napravio od njeg bottom-10. Onda je na svoju ruku uzeo Mikea McCoya koji je najveći ofanzivni kancer. Nakon što je poptuno upropastio playbook i DJ-a, ustanovilo se da Bradford više nema ligamente na koljenima (bukvalno) i da ne može više da se bavi footballom. Onda je nastavio da uništava Rosena dok nije otpušten. Do njegovog otpuštanja naš napad je bio treći najgori napad u istoriji lige.

                            Ovo je high risk high reward potpis. Apsolutno nam treba neko ko će ponovo postaviti temelje playbooka i načina na koji napad funkcioniše jer je sa istim napadom, bez Kirka i sa Gabbertom na QB, Arians imao skor 8-8 u zadnjoj sezoni.

                            Kliff je na Texasu izrodio Mahomesa, Webba i Johhnya. Plus su regrutovali Mayfielda pa ga pustili. Nisam specijalac za koledž ali sam malo istraživao, Texas je za njegovo vrijeme imao konstantno najbolji napad i najgoru odbranu lige. Jednu stvar koju mu NFL i Cardinalsi pružaju jesu resursi i prilika da nađe DC-a koji će potpuno kontrolisati odbranu i taj teret neće biti na Kliffu. Zato i ovako ran poptis, da se što prije nađe DC.

                            Sviđa mi se potpis, ja sam za.

                            Comment


                            • Koliko sam nesto ispratio Cardinalse, bilo mi je upadljivo da nemate OL, sto je najbitnije za Rosena, jer je cist pocket QB, nije nesto mobilan, ali baca ludacko precizna dodavanja. Ne pratim dovoljno dugo NFL da bih znao bilo sta o Cardinalsima i bivsim njihovim HC-ima, ali mi generalno ima smisla potpis pogotovo za mladog QB-ja koji je slicnog kalupa kao Goff. Ovo moze biti slicna prica kao sa Ramsima i prelaz Fisher-McVay.

                              QB imate, RB imate, WR jednog imate, ne znam da li ce Fitz nastaviti, samo jos da popunite, po meni, slavu ofanzivnu liniju, i bice to sasvim solidno

                              Comment


                              • Originally posted by LejkerBoy View Post
                                Koliko sam nesto ispratio Cardinalse, bilo mi je upadljivo da nemate OL, sto je najbitnije za Rosena, jer je cist pocket QB, nije nesto mobilan, ali baca ludacko precizna dodavanja. Ne pratim dovoljno dugo NFL da bih znao bilo sta o Cardinalsima i bivsim njihovim HC-ima, ali mi generalno ima smisla potpis pogotovo za mladog QB-ja koji je slicnog kalupa kao Goff. Ovo moze biti slicna prica kao sa Ramsima i prelaz Fisher-McVay.

                                QB imate, RB imate, WR jednog imate, ne znam da li ce Fitz nastaviti, samo jos da popunite, po meni, slavu ofanzivnu liniju, i bice to sasvim solidno
                                Poptuno cijela startna ofanzivna linija je završila na IR do kraja sezone. DJ Humphries (LT), Lupati (LG), Shipley (C) [u predsezoni na IR, startovali cijelu sezonu rookija Colea na centru], Pugh (RG) i Smith (RT) je imao problema sa povredom, vratio se bio smeće i cutovan.

                                Nije se moglo puno očekivati u takvoj situaciji, ali slažem se sa tobom oko svega. Ova godina za Rosena je samo propuštena prilika i ništa više, ako i sledeće bude loš u boljim uslovima onda ćemo se češemo po glavi

                                A za Larrya, on bi trebao da donese odluku u sledećih 10-ak dana, ali sve upućuje na to da ostaje.

                                Comment

                                Working...
                                X