Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvi su retardi Chargersi, ovo je debilizam na najvecem nivou

    Comment


    • Originally posted by hallucinogen12 View Post
      harbough je morao da stavi flacca prosle nedjelje. za ono bi kod nas popio otkaz
      Mislim da je morao da dozvoli Džeksonu ranije da baca. Plejkoling je bio loš, mali je pokazao posle. A i glupo bi bilo da da Flaku a grade franšizu oko malog u budućnosti. Ovo mu je vatreno krštenje.

      Generalno Indijanapols i Baltimor dobitnici. Nisu očekivali PO. Dobili qb, Baltimor novog, Indijanapolis zdravog Laka, biće veselo.

      Comment


      • Ja bih Brejdija blicovao do iznemoglosti. Kao Dalas Brisa. Čim takvim qb ostaviš prostor, pa oni mogu da gadjaju kroz iglene uši. Jedina šansa je da im ne daš da se nameste i vršiš pritisak.

        Lin amater. Nije mu ovo Džekson.

        Comment


        • https://vk.com/video-75371233_456244833

          probaj, ja ovdje pratim citavu sezonu

          Comment


          • Chargersi i dalje furaju sa 7 bekova... daj neka se prekine utakmica posle poluvremena i to je to

            Comment


            • Hvala... Kakva tuga ljudi od Čardžersa.

              Comment


              • Raspad ekipa, kao i pola timova koji su usli u playoff

                Comment


                • jacksonu ce karijera sa onim trcanjem da bude ko nekom japanskom samuraju..za dvije godine cemo pitat ko to bjese?

                  35 - 7 ovo ko da je njemacka brazil

                  Comment


                  • Taman da Baltimor sklopi ekipu dok je mali rookie i krene na SB, dok je još na rookie ugovoru.

                    Comment


                    • Rekoh ti ja Uroše da nikad nije pametno otpisivati NE. Kako god igrali tokom sezone, PO je PO.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • a sad se Belichick ziv pojede sto im na lupise i FG..nista, nagazi ti Bille do 60 nocas

                        Comment


                        • defanzivno su ravens mogli ovo da guraju..kad su osvojili 2013 svi su ih otpisivali. flacco nije igrac za mnoge ekipe, ali covjek grize u PO..Strasan je bio

                          Comment


                          • https://pbs.twimg.com/media/Dw0ElJTVAAAQHzG.jpg:large

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Rekoh ti ja Uroše da nikad nije pametno otpisivati NE. Kako god igrali tokom sezone, PO je PO.
                              Nema šta da ih otpisujem, nisu ni blizu Patriotama od pre. Nego tempiraju formu za plej of i kući igraju protiv Čardžersa koji su potpuno promašili taktiku i nisu dorasli zadatku.

                              Sada kažem da neće videti SB, to je jasno kao dan. Em što će Čifsi jahati na OL Patriota em što DL Patriota neće tako lako moći do Mahomsa. Nek im odigraju ovaj zero coverage, da MVP ispali raketu ka Hilu.

                              Ne treba precenjivati Patrote koje godinama prespavaj do decembra, sprdaju se po diviziji, dižu formu za PO i onda praviti tu nešto.

                              Da su odlični, Bil i Brejdi jesu, ali kao celokupan tim, ima tu rupa dosta.

                              Grin Bej bi bio prvi u njihovoj diviziji. Ima li neko da misli drugačije?

                              Malo realno da pričamo.

                              Comment


                              • Realno, divizija im je smesna

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X