Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije do Džeksona toliko koliko do kopiranja odbrane Klivelenda, kao što su posle Dalasa svi njih kopirali protiv Sejntsa, i Čikago kada je pobedio Remse. Takva je liga, odmah kreće kopiranje.

    Gameplan mora da se menja. Mora više play action da se igra na drugom daunu, imaju dobrog tajt enda, videćemo.

    Nema ovo veze sa Flakom, već sa odbranom Čardžersa i plejkolingom. Oni su igrali jednu igru, ne može on sada da se pretvori u Mahomesa. niti oni igraju tako.

    Oni su igrali da trče i žvaću sat, a znaju da na trećem baca, pročitali su ih. Zaustavili trčanje, na trećem mora da se baca, i svi su uglavnom pokriveni zato malo rizičniji pasovi, malo viši itd. Tako igra Baltimor sa malo rizika jer veruju odbrani.
    Last edited by Cassius Clay; 06-01-19, 19:33.

    Comment


    • Ovo je gotovo bilo pre nego što je i počelo. Džekson je truba kvoterbek i Rejvensi nemaju niti promil šansi da ovde uspeju, pogotovo što već kasne dva poseda.
      sigpic

      Comment


      • Ne bih baš rekao da nije do Džeksona, čovek je RB uvreda je za druge reći da je on QB.. Vidi kako se nalazi sada Rivers, on je pravi QB..

        Comment


        • Ma jok, QB ne može vola da pogodi pasom, ali nije do njega. Čardzersi igraju odličnu odbranu, ali Dzekson ne može da se sastavi.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Čovek je rookie. Uveo ih je u plej of, pored kvoterbeka koji je imao sulude brojke.(Ben) Isto kao što Filadelfija zna zašto Venc ide ispred, Baltimor zna zašto je Džekson prvi qb.

            Uvreda za qb ih uvela u PO.

            Ne kažem ja Zola da nije do njega nego znam kako Baltimor igra. Malo rizikuju. Nezahvalno je tražiti da konvertuje treće, kada ima treći i zna se da ide na pas.

            Rodžers ili Ben da imaju ovakav napad ne bi ništa uradili. Nije da ima Antonia i JuJua ili Davonte Adamsa.

            Sam je vukao napad trčanjem i funkcionisalo je. Bolji od Flaka svakako. Uneo novu dimenziju.

            Nažalost sada igraju sa Čardžersima i imaju malo vremena da promene igru, videćemo da li će uspeti da se vrate.
            Last edited by Cassius Clay; 06-01-19, 19:38.

            Comment


            • Uroše, ovo da je bio Rodzers večeras umesto Dzeksona, ovde bi ga spalio jedno 5 puta na lomači do poluvremena.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Rodžers je najplaćeniji i on nije rookie.

                Ja baš mislim da je suportono. Da je AR svi bi pizdeli da nema napad, nema hvatačke opcije, tralala.

                Ovaj dečko je na početku karijere izbacio Stilerse sa bolesnom statistikom ofaznivnom, prvi i drugi u mnogo kategorija.

                Comment


                • Mislim da je ovo previše za njega u ovom trenutku. A voleo bih da me razuveri.

                  Joe Flacco is warming up. Lamar Jackson has a towel on his head.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Mislim da ce Jackson biti top, ali realno, Stilersi su sami sebe izbacili onim utakmicama protiv Denvera i Rejdersa, dramom internom i “me first” igracima

                    Comment


                    • Rejvensi imaju option offense sa jednim velikim nedostatkom - njihov QB je nikakav bacač i jedino mu treba zatvoriti trkačke linije, što Čardžersi rade.

                      A igraju option upravo zato što je QB truba koji ne bi mogao bazen pogoditi. Začarani krug u koji su sami upali.
                      Last edited by Crni Đorđe; 06-01-19, 19:45.
                      sigpic

                      Comment


                      • Najbolje znaju Rejvensi. Možda i pametna odluka. Nemoguće je na poluvremenu promeniti gameplan i terati Džeksona da igra nešto pod pritiskom, za šta još nije zreo.

                        Comment


                        • Dobro prodjose Ravensi ovdje.

                          Sad slijedi povratak

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Flako će biti motivisan sigurno, nije loš potez ali premlad je Džekson da bi se sralo po njemu. 22 godine nije napunio još ja mislim. Baš mlad.

                            Hajde sad! Kasni mi malo prenos ne gledam SK.
                            Last edited by Cassius Clay; 06-01-19, 19:47.

                            Comment


                            • Druze, izbaci malog.

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • OL ne postoji jbte. Imaš nesigurnog QB-a i na sve to lošu OL. Proveren recept za 3&out.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X