Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono se cesto svira kao pass interference, ali izgleda i ne mora

    Comment


    • Da li postoji nešto odvratnije na svetu od Dalasa? Pre bih Brejdiju dao 5 SB nego ovi odvratnjikovići da uzmu jedan.

      Comment


      • Gotovo je ovo. Sijetl nikakav u napadu... ama bas nikakav, nula.

        Comment


        • Jebem ti ovaj šugavi favorizovani Dalas, zgaziće ih Remsi.

          Comment


          • Jbg ovaj Eliot probija kao lud i plus trči i Preskot dok na drugoj strani ne postoji RB pa mora Vilson da trči.. Ništa, ostaje da se nadamo nekom brzom TD pa onside kick ali to je verovatnost veoka mala da će se ostvariti..

            Comment


            • Ajmo, ajmo!!!

              Uh uhh kakva utakmica, kako ne veruju Dicksonu jbt hahaha
              Last edited by Lord Aleksoni; 06-01-19, 04:24.

              Comment


              • Kakav sport Ade sad probajtee
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  Jbg ovaj Eliot probija kao lud i plus trči i Preskot dok na drugoj strani ne postoji RB pa mora Vilson da trči.. Ništa, ostaje da se nadamo nekom brzom TD pa onside kick ali to je verovatnost veoka mala da će se ostvariti..
                  Evo izgleda, sve moze

                  Edit: pa ja bi bolje izveo ovaj onside kick
                  Last edited by powerslave; 06-01-19, 04:26.

                  Comment


                  • Da li me jebeno zajebavaš, šta je hteo sa ovim onside kickom

                    Comment


                    • Skip Bayless je verovatno umro od srece veceras hahaha

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                        Da li me jebeno zajebavaš, šta je hteo sa ovim onside kickom
                        Ne verujem sta je lik uradio

                        Jos jedan tim manje za koji sam navijao da ide dalje

                        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Dalas je ubedljivo najodvratniji tim. Pored njih Patriote izgledaju mega simpatično. Peške bih navijao za Brejdija i kompaniju protiv Dalasa.

                          Najishajpovaniji tim u ligi.

                          Da imaju sezonu kao Sejntsi ne bi moglo da se živi od Dalasa, dali bi im titulu na kraju regularne sezone.

                          Pravi se od Amari Kupera neki nadljudski WR, dečko nije ni u top 10.

                          Eliot je ustvari mega giga zvezda i on otvara i pas igru i sve, i dobra odbrana je tu, plus domaći teren i eto rezultata.

                          I Dak nije zasrao koliko ume. On srce ima nije kukavica, samo nije neki qb.
                          Last edited by Cassius Clay; 06-01-19, 10:50.

                          Comment


                          • Ma da, nisu dzaba oni “America’s team”, odbrana i Zeke vuku ekipu. Preskot, msm da su PFF njega savrseno ocenili, kao 18.najbolji QB. Moze da pobedjuje, ali samo ako ima dobru odbranu, dobrog RBa i dobre hvatace.

                            Sta znam, mislim da protiv Remsa imaju šanse, Remsi u poslednjih mesec dana su raspad, Gurley vuce neku povredu, Gof mi je ok, izvlaci ga playcalling, fali im dosta Cooper Kup, odbrana je tanka, Suh nista nije pokazao ove sezone, Talib je dobar, Peters nista posebno, jedino Donald razbija. Jos mislim da ce dosta navijaca Cowboys-a doputovati u LA da isprate tekmu.

                            Ali zato, kojim slucajem prodju divizijsku rundu Cowboys-i, mislim da ce ih Cool Brees razvaliti
                            Last edited by LejkerBoy; 06-01-19, 16:07.

                            Comment


                            • Nisam odgledao sinoć Dalas i Sijetl, tako da ne gledam nikakve komentare ispod. Hoću da pogledam reprizu na miru.

                              Valja se polako spremiti za maraton NFL-a.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Šta rade Rejvensi jbte. Tri fambla u prva dva napada.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X