Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je ovo i najveci hejteri Brejdija i Patriota poceli da navijaju za njih, deluje mi sad da svi navijaju za njih

    Comment


    • Ko bi rekao da sam se do pre par nedelja raspravljao sa Urošem da ne treba tako lako da otpisuje NE.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Gledam sada kako je Ilaj Mening sa Džajantsima pobedio NE a ovi imali kao perfektnu sezonu i bap, gotovo,,

        Lec go Los Angeles Rams!

        Comment


        • Granica na jarde trcanjem Rams-a 102.5, kako nije guerley zdrav da se svi lepo naplatimo

          Comment


          • Originally posted by ralex995 View Post
            Granica na jarde trcanjem Rams-a 102.5, kako nije guerley zdrav da se svi lepo naplatimo
            gurley ti je 100% nocas spreman

            Comment


            • Ja sam se naucio da ne verujem novinarima, vec ocima, a video sam ga pre dve nedelje kada je bio 100% fizicki spreman, kako PR sluzba Rams-a rece

              Comment


              • ramsi dobijaju nocas, na napad

                Comment


                • od tad je proslo 15 dana..kako ti dolazis do informacija ako ne preko novinara?

                  Comment


                  • Nadam se da necete zameriti zbog spamovanja teme savetima za kladjenje, upravo sam naisao na granicu Punt-ova od 7.5, nikad laksi minus, kvota 2 Svako ima svoje misljenje, moje je npr da Brady ovo ne moze izgubiti ni slucajno

                    Preko novinara, ali su nas pre dve nedelje slagali za njega, zbog cega bih im danas verovao?
                    Last edited by ralex995; 03-02-19, 21:54.

                    Comment


                    • "Anything can happen in Jersey" o majko... jedna od gorih reklama

                      Comment


                      • 28-17 Patriote.

                        Comment


                        • Originally posted by ralex995 View Post
                          Nadam se da necete zameriti zbog spamovanja teme savetima za kladjenje, upravo sam naisao na granicu Punt-ova od 7.5, nikad laksi minus, kvota 2 Svako ima svoje misljenje, moje je npr da Brady ovo ne moze izgubiti ni slucajno

                          Preko novinara, ali su nas pre dve nedelje slagali za njega, zbog cega bih im danas verovao?
                          Singlirao juce jos,zar prosle god.nije bio tipa 1 punt


                          Navijam za + posto i to cekam A malo naginjem ka Ramsima a realno mi je pobeda Patriota od TD razlike,Mnogo zavisi i od Grlija kako je spreman ocigledno niko ne zna sta se od njega moze ocekivati
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Jack View Post
                            Singlirao juce jos,zar prosle god.nije bio tipa 1 punt


                            Navijam za + posto i to cekam A malo naginjem ka Ramsima a realno mi je pobeda Patriota od TD razlike,Mnogo zavisi i od Grlija kako je spreman ocigledno niko ne zna sta se od njega moze ocekivati
                            Ja sam igrao da Brady nece biti sackovan vise od 1.5, 2,25 kvota, nije nijednom sackovan u PO, uzdam se u njegovo iskustvo, a sto se pantova tice, stvarno ne vidim kako ove dve ekipe mogu pantovati 8 puta na jednoj utakmici...

                            P.S. Imam i Patse u regularnom delu
                            Last edited by ralex995; 03-02-19, 22:51.

                            Comment


                            • Bas su se potrudili oko studija vidim,stpali ih u neki spaiz jednu loptu kao u pozadini i kao top ,
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Jack View Post
                                Bas su se potrudili oko studija vidim,stpali ih u neki spaiz jednu loptu kao u pozadini i kao top ,
                                Standardni Tu rade i podcaste ako se ne varam, Mihajlo nikako da pogodi kameru kojoj se obraca, steta sto ne radi on prenos, ubedljivo najvise zna o fudbalu od svih SK komentatora...

                                Comment

                                Working...
                                X