Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi teniskih majstora današnjice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cssr je prikazao jedinu ispravnu tabelu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • NI je postavio detaljne tabele, ja samo grafikone sa najzanimljivijim igracima

      elem,
      malo o Nadalu

      Rafin pik rejting je iz septembra 2013, tik iznad Rozera za tek cetvrto mjesto!

      kako je to moguce sa ovakvim GS ucinkom?



      odgovor se sam namece - Novak Djokovic

      najvise zahvaljujuci onih 6 vezanih pobjeda u isto toliko velikih finala pocetkom prosle decenije,
      kao i u njihovim medjusobnim duelima nakon tog US Opena

      zato mi je realno i ispravno sto je na tabelama Lendl ispred Konorsa, Beker ispred Edberga itd

      ispada da Rafa "samprasovski" rasporedjuje snagu kad je najpotrebnije, za GS
      medjutim onih 35 trofeja iz masters serije se ne bi slozilo s tim

      Comment


      • Nadrealno.

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pored toga što je jedini teniser koji je Nadala pobedio dva puta na RG, jedini je čovek u Open eri, a treći u istoriji tenisa, pored Roj Emersona i Rod Lejvera, koji ima osvojena bar po dva GS u karijeri.



              Comment

              Working...
              X