Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno, malo je diskutabilno ako određeni forumaši prate isključivo muški tenis. If you now what I mean. [emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Ne brkaj pojmove, mi ne komentarišemo meč već incident.
      Ohh Isusee...

      Originally posted by torpedo View Post
      Lično meni, ženski tenis je totalna iritacija. Nikad ga ne bih komentarisao kad bi ga odvojili od muškog. Nek naprave zasebne turnire i nek igraju pa će vidjeti kakva je posjećenost i kako je medijski propraćen. Šlepanje na račun muškaraca a hoće ravnopravnost
      Ostale ne bih da citiram od sinoc.
      Znas mi ti mnogo
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Novace, Novace, koliko je DC sudio kod nas, a zapamtio je neku psovku garant

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Kakav god epilog bio, ako Osaka ne osvoji vise ni jedan slem, ovaj ce joj ostati upamcen kao poklon od sudije, a ne kao njena zasluga i trijumf.
          Cak i da se desi da ostane samo na ovom GS, naravno da nece na taj nacin biti upamcen.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Novace, Novace, koliko je DC sudio kod nas, a zapamtio je neku psovku garant

            Koja je veza ove Novakove prepirke sa Seronom i Ramosom?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Čuj 'I have a daughter'.

              Imam kćerku, ne primam coaching od trenera. Imam kćerku, ne lažem. Imam kćerku, ne varam. Imam kćerku, ne ubijam.

              Šta god uradiš, izvadiš nekome oko, amputiraš nogu, opališ ga palicom po glavi ili ga jednostavno zapališ bacačem plamena, samo reci da imaš kćerku ili sina i spašen si. Valjda te to što si rodila il što si ga napravio čini svecem koji automatski postaje očišćen od svih grešaka bez mogućnosti da ih više pravi.

              'I have a daughter'
              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

              Comment


              • Originally posted by Prle! View Post
                Čuj 'I have a daughter'.

                Imam kćerku, ne primam coaching od trenera. Imam kćerku, ne lažem. Imam kćerku, ne varam. Imam kćerku, ne ubijam.

                Šta god uradiš, izvadiš nekome oko, amputiraš nogu, opališ ga palicom po glavi ili ga jednostavno zapališ bacačem plamena, samo reci da imaš kćerku ili sina i spašen si. Valjda te to što si rodila il što si ga napravio čini svecem koji automatski postaje očišćen od svih grešaka bez mogućnosti da ih više pravi.

                'I have a daughter'
                Čuj, to što ima genetske predispozicije (što je upitno ) da dominira i što ima milione na računu ne mora značiti da joj kvocijent inteligencije nije prazan skup.

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Cak i da se desi da ostane samo na ovom GS, naravno da nece na taj nacin biti upamcen.
                  Ma da, narocito posle sledeceg njihovog sudara, kad je raskomada Serena. Neka..

                  Comment


                  • Manjak inteligencije se može tolerisati jer nemamo utjecaj kakvi ćemo se roditi, ali višak bezobrazluka a pogotovo ovakve vrste ne može. Kod ovakvih stvari imaš izbor, ako si pogriješio/la, priznaj to, prihvati kaznu i kreni dalje. Ili možeš izigravati patetiku, hinjaluk i najgori mogući šljam, praveći se budalom pred 24 hiljade ljudi govoreći da nisi dobijala coaching i da imaš kćerku, kao da te to što si je rodila ograđuje od bilo čega što uradiš. To je i jadno i patetično.
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • A za to vreme dok se o njima ne povede prica, ne ovakva nadamo se...



                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Ma da, narocito posle sledeceg njihovog sudara, kad je raskomada Serena. Neka..
                        Ko da je raskomada, baba stokilašica? Važi, mala Naomi ima razoran servis, kreće se ko mačka i ubija iz kontri. Ženski Novak na vidiku.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Prle! View Post
                          Manjak inteligencije se može tolerisati jer nemamo utjecaj kakvi ćemo se roditi, ali višak bezobrazluka a pogotovo ovakve vrste ne može. Kod ovakvih stvari imaš izbor, ako si pogriješio/la, priznaj to, prihvati kaznu i kreni dalje. Ili možeš izigravati patetiku, hinjaluk i najgori mogući šljam, praveći se budalom pred 24 hiljade ljudi govoreći da nisi dobijala coaching i da imaš kćerku, kao da te to što si je rodila ograđuje od bilo čega što uradiš. To je i jadno i patetično.
                          E bas tako.Cuj imam kcerku,svasta

                          Comment


                          • Ovo ne izgleda obećavajuće

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ko da je raskomada, baba stokilašica? Važi, mala Naomi ima razoran servis, kreće se ko mačka i ubija iz kontri. Ženski Novak na vidiku.
                              eo vidjeces. Ne sledeci, no svaki njihov naredni mec.

                              Comment


                              • U jaka stvar, pa nece i ona igrati sto godina valjda, ne razumem poentu.
                                Vodi Naomi sa 2:0 inace.

                                Da, da kisa, svi pricaju o tome, bice navucen krov.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X