Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, u redu je, nebitna stvar.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Ode i Stephens
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Previše je ograničen igrač Izner za neki veći uspeh od finala GS, i tehnički i taktički a takođe ne treba prenebregnuti činjenicu da je najstariji igrač koji je ostao u žrebu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ma on kakav je igrac bio 2007 to je bogu plakati, duplo gori igrac od King Kenija.Stan je uvek imao dobre udarce koje je Norman usavršio.
          Izner radi neverovatne stvari za njegovu visinu, pre svega kretanje koje nije realno zaista, pogledaj samo Karlovica.

          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment




          • Vjerovatno ima na Novakovoj temi al da ne kopam.
            Last edited by Mrkela; 04-09-18, 18:52.

            Comment


            • Ne sporim ja radnu etiku kod Isnera, meni ja čak i gotivan lik, ali njegov tenis je nešto što ja podnijeti ne mogu. Mislim da je njegova visina dovoljna prednost za servis da mu sporom podlogom a pogotovo visokim odskokom ne treba dodatno pomagati.
              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

              Comment


              • Znam da su počeli mečevi i da ste svi u lajv temi ali moram da odgovorim na neke postove,ne stigoh ranije izvinjavam se..

                Originally posted by bojanaBG View Post
                Za Stefana ne znam, ali znam da Fedovi klinci imaju Engleskinje za dadilje, tako da pricaju super engleski, normalno nemacki i svajcarski nemacki i da valjda klinke znaju i slovacki, pa sa mamom i to pricaju, a Roger ih samo slusa i nista ne konta
                On je izjavio to za slovacki, a za engleski je dosta ljudi izjavljivalo, kako je skroz smesno kako klinci imaju original britanski akcenat
                Ovo boldovano- delom su tu doprinele dadilje ali mislim da je najzaslužnija Rodžerova mama Linet ( gledala sam davno neki intervju -žena govori baš original British english) -rođena je u JAR...

                Originally posted by Sandugp View Post
                Mislim da je Stiv Ker pratio isto. I jos mnogi.
                Ali sve ih je zajebao onaj bucko sa RF majcom i kacketom.
                Jadan, kakve je face slagao i kako se hvatao za glavu, više mi bilo žao njega nego Federera



                Originally posted by miloolja View Post
                Hmmm bas iznenadjenje, ne sto je izgubio, vec od koga. Ali eto da i protiv njega posle duzeg vremena odigra neko mec zivota, jos covek koji mu se onoliko divi i jos nista ne igra ove godine, nisam ovo ocekivala, koliko god da Fed nije na svom nivou. Ali verovatno ce od sada sve ici mnogo teze.

                Uslovi su bili užasni, i kada je i Federer koji je igrao u noćnom terminu imao problem sa njima(generalno on se uvek prilično dobro prilagođava) ne smem da zamislim kako je bilo Novaku u toku dana...
                Sada je valjda svima jasan i onaj Novakom MTO i sve što se dešavalo,a kakve smo sreće opet će da mu uvale dnevni termin, pogotovo jer igra protiv čoveka koji je izbacio publici omiljenog tenisera.

                Što se poraza tiče...
                Nisam htela ništa da pišem dok nisam pogledala meč.
                Federer je igrao fino u prvom setu,ali se mnogo i trošio što u uslovima u kojima se igralo nije dobro.
                Zato je i promenio taktiku, pokušavao da skrati poene i td.
                Kažete da nije bilo problema pri servisu...nisam sigurna...
                Federer samopouzdanje vuče odatle...i tu nešto nije štimalo-imam utisak da je imao možda i neki problem sa leđima,servis je bio lošiji nego inače što je za direktnu posledicu imalo pad u igri,nerezonske izlaske na mrežu na drugi servis...
                I nijanse su na kraju presudile.
                Milman je igrao na svom maksimumu,Federer je spustio igru...

                I,da ta priča da neko od nekoga beži je u najmanju ruku smešna.
                Boli njih uvo za H2H (mada Novak sa svim najvećim rivalima ima pozitivan ) nas to više interesuje.
                Na kraju kada okače rekete o klin pamtiće se velike titule (GS,WTF,Mastersi)...I eventualno broj nedelja na No1...sve 500,250,ili H2H će biti nebitni u toj priči...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Koliko je njemu juce bilo lose, a nije trazio MTO, nego je sve na nogama izdrzao

                  Mary Jo on @espn mentioning how she saw Roger after his match, in the holding area, and noticed that "he was not well, he was laying down and trying to get his breath back fully"
                  "Midway through the second set, I realized there was something wrong, and like Bethanie (Mattek Sands) said, noticed he was sweating way more than usual. He never hits that many UFE, never hits that many double faults, and didn't have his legs" ~ Mary Jo
                  "After the match, he didn't make it to the locker room, but went to the holding area to the right of the entrance. He was checked out by the medical staff, and had to lay down to catch his breath" ~ Mary Jo
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Onaj debeljko čisti foler skonto da će biti u centru pažnje.

                    Comment


                    • Mnogo čudan Rodžerov meč i strašno me podseća na one sa Novakom 2014.-5. kada je tako srljao pošto-poto na mrežu, skraćivao max poene, a ovaj ga sa osnovne kažnjavao, ali tada je imao probleme sa leđima, sada eto u ovim nehumanim uslovima sa spoljašnjim neprilikama.
                      Najčudniji su mi sedmi gem u IV setu pri rez 4:2, kada prethodno fino uzeo Milmanov servis, radovao se i bodrio i onda u tom sledećem gemu na svoj servis, napravio čak 4 totalno nerezonske greške, koje njemu uopšte ne priliče: dve iz BH slajsa jedan u mrežu, drugi u aut, čuveni smeš u mrežu i još jedan aut mislim iz BH.
                      Čudan mi je bio i tb četvrtog. Ako je već došao do njega neverovatno da nije dao neki veći napor da ga osvoji, jer Milmam nije bog zna šta radio tada... no ok čekao ga je zatim peti, verovatno da mu je to bilo previše s obzirom na sve.


                      Roger Federer has been knocked out of the US Open in the fourth round by world number 55 John Millman.

                      The 37-year-old Swiss had prioritised winning a sixth title at Flushing Meadows but was beaten 3-6 7-5 7-6 (9-7) 7-6 (7-3) in three hours 35 minutes.

                      It is the first time Federer has lost to a player ranked outside of the top 50 at the US Open.

                      Australian Millman will play two-time champion Novak Djokovic in his first Grand Slam quarter-final on Wednesday.

                      Millman, 29, is the only unseeded player left in the last eight of the men's draw.

                      "I'm probably in a little bit of disbelief," said Millman.
                      "I have so much respect for Roger and everything he's done for the game. He's been a hero of mine."

                      Second seed Federer, bidding for a record-extending 21st Grand Slam, missed set points in the second and third sets before capitulating in the fourth-set tie-break.

                      Millman had never beaten a top-10 player before but suddenly found himself with five match points against arguably the greatest male player of all-time.

                      After Federer rallied to save two of the them, Millman completed victory at almost 01:00 local time in a humid New York when the out-of-sorts Swiss lumped a forehand long.

                      It was Federer's first defeat in 41 matches at the US Open against a player ranked outside the top 50.

                      Federer, usually so calm and collected, was flustered throughout most of the match as he complained about crowd noise and became unusually vocal during some tense moments.

                      "It was very hot and one of those nights where I felt I couldn't get air," he said.
                      "I just struggled in the conditions and it was one of the first times it has happened to me.
                      "You just keep sweating and lose energy. At some point I was just happy the match was over."

                      https://www.bbc.com/sport/tennis/45403955
                      Ono bold pokazuje kad ne ide, a važno nam je, naravno da su nam svi krivi, nije Rodžer ništa drugačiji od ostalih.

                      Svidelo mi se Milmanovo ponašanje, baš onako kao priliči prema svom idolu i heroju (ne sprdam se, pošto nema medija danas koji to nije naglasio), nije mnogo ludovao što je dobro i za njega ne valjda da se mnogo emotivno isprazni, a pogotovu kada je sudiji rekao, sa kojom se rukovao i pogledao je u oči, nešto što apsolutno niko ne radi.... God job.
                      Svaka čast.

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Edberga za Rogera jer nije trazio MTO. Heroj!

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Koliko je njemu juce bilo lose, a nije trazio MTO, nego je sve na nogama izdrzao
                          Sve što si navela se i Novaku desilo i to na terenu.
                          Ne smem ni da zamislim da je Rodžer igrao po danu kako bi izgledalo...
                          Jer opet, on se skoro nikada ( čak se ne sećam ni jedne situacije) ne žali na uslove i ako je njemu bilo teško uveče da igra ne smem ni da zamislim kako je bilo Novaku po danu ,a on redono ima problem sa uslovima.
                          Sada sve što se juče Novaku dešavalo ima mnogo veću težinu posle Federerovih reči.
                          Organizatori treba da se debelo zamisle.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Olja, ne znam ko je pisao to, ali bas je bio neverovatno miran tokom celog meca, ravna linija osim tog jednog chum jetze kad je napravio brejk u 4.setu.
                            Znam da sam to komentarisala sa ljudima sa kojima redovno "gledam" Feda da je neverovatno tih, nije se on uopste nesto ni bunio oko publike niti je bio nervozan, nije se ni svadjao sudijom niti nesto pizdeo, bas ravna linija tokom celog meca. Mozda je tako pokusavao da sacuva energiju
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • E pa nemam pojma, sa BBC je ..imas link, pise sigurno ko je autor.
                              Meni je to bas bilo zanimljivo iako u snimku koji sam gledala, bez pauza i bez nekih pocetnih gemova po setovima, nisam nista primetila.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nemam pojma sta su oni videli, ali zaista nije imao one svoje svadje sa sudijama niti je bio onako nervozan niti je pricao sam sa sobom, bukvalno je bio ravna linija tokom celog meca.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X