Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam ceo meč. Prvo poluvreme očajno. Jbg dođu i ovakve utakmice.

    Kad gledam meč i De Šiljio igra desno umesto Kansela zapravo izvalim kakva je Kanselo igračina, naš ponajbolji igrač u dosadašnjem delu sezone.

    Bernadeski juče isto "dupe-glava".

    Comment


    • Ukoliko se ispostavi kao tačno da Bepe Marota prelazi u Inter Juve dobija ozbiljnu pretnju samim tim.
      Ako je neko majstor svoga zanata svakako je to simpatični dekica.

      Comment


      • Ova Roma tradicionalno igra bolje s Napolijem u gostima.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Mora Mertens s klupe, pravi super sub
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Slažem se za Bernardeschija, ko muva bez glave, punoglavac klasični.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Na osnovu jedne utakmice ti pricas da je punoglavac, vidi se da ne pratis Juventus. Svakome dodje dan kada ne ide nista od noge, pa eto i njemu, inace je decko odlican ove sezone.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Vidim da Inter tutnji kroz okupani Rim.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Posed lopte 70%. Dobro je došao ovaj meč sa Barsom...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Sta pocini Napoli Empoliju.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Deo godine kada je lepo gledati Inter
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Fino igra Inter, prosle sezone su bili 1. do decembra, ali sa znatno losijom igrom.
                        Videcemo ove godine, pogotovo sto guraju i u LS sasvim dobro.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Romanjoli brat

                          Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Odluči Atalanta Inter od fudbala.

                            Već u prvom viđeno da ide u keca, realan rezultat bio 3:0 za domaćeg, ali Handanović izdominirao.

                            Comment


                            • Nema Inter ni zrno kreativnosti, nigde da vidis kakav trougao kod pasova i otvaranje za isti, mucenje kad te neko pritisne. Nemaju pasove kroz sredinu, tu je kriv i Icardi, uopste ne ucestvuje u build-up, a nije da nema dobru kontrolu lopte. Previse prostora medju linijama... da ne mracim previse, Spaleti me razocarao, mislio sam da je bolji od ovoga, daj loptu na stranu pa sta bude.

                              A igraci imaju jaku volju, dosta pobeda se izvuklo na cistu volju igraca. Simeone ili Mou, takav neki tip trenera bi im bas legao.
                              Last edited by Prototype; 11-11-18, 14:35.

                              Comment


                              • Mnogo srece imao Inter do sada, bas ih kenjalo, pobedjivali a igre nigde. Gasperini ih vratio na fabricka, vidim navijaci se zale na umor i na pojedine igrace, i bez toga Atalanta odigrala najbolju utakmicu ove sezone i zasluzeno slavila. Handanovic je spasio Inter vece bruke, realno je trebalo biti jos 2-3 gola.
                                Treba iskoristiti ovo i pobeci Interu, ali derbi sa Milanom je uve specifican i nisam ubedjen da cemo dobiti veceras.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X