Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba zavrnuti slavinu i jednima i drugima pa da vidis kako ce da prave igrace za reprezentaciju,a ne da teras trenera koji pravi igrace samo zato sto nije tvoj politicki istomisljenik.

    Comment


    • Eno kaze bezmudas Vaso da mu je toboze pukao misic. Verovatno su ga savetovali da tako nesto kaze da ne ostavlja prostor za spekulacije....

      Comment


      • Ma koji misic,ne bi mogao da stane na nogu da mu je pukao misic,nije hteo da igra, pa cak i da jeste bio povredjen sta je trazio na terenu,nije ispratio nijednom svog igraca u odbrani.

        Comment


        • Priča se da su"emisari" KKP obletali po svlačionici igrače (koliko u tome ima istine nznm) ali to i razna twiter objave, sajtovi koji zbog klika objave svašta su mogli da poremete i igrače i atmosferu.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ako su ih twitter i tabloidne objave poremetile da pobede drugorazrednu Italiju, onda stvarno imaju problem u glavi....

            Comment


            • Originally posted by nebitan View Post
              Priča se da su"emisari" KKP obletali po svlačionici igrače (koliko u tome ima istine nznm) ali to i razna twiter objave, sajtovi koji zbog klika objave svašta su mogli da poremete i igrače i atmosferu.
              Samo što su ti emisari bili grobarska KSS banda.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Danilović mora da ode iz Košarkaškog saveza pre Kokoškova

                https://nova.rs/sport/kosarka/igor-k...rag-danilovic/



                Comment


                • Što tu nema emisara iz drugih klubova, ustvari ima li bilo koji član KSS-e a da nije iz jednog jedinog kluba koji je inače pod aparhejdom?
                  E to je sistem.

                  Comment


                  • U tom slucaju Danilovic morada ode kao i selektor koji o tome cuti! Nije mi jasno zbog cega se prljav ves stalno gura pod tepih,izadjite kazite sta se desava pa da resavamo problem. . . Ako je skup reprezentativaca bio pijaca na kojoj se kk partizan cenka,kibicuje ugovara dolazak igraca onda smo u ogromnom problemu
                    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                    Comment


                    • The Dallas Mavericks are targeting Fenerbahce head coach Igor Kokoskov to join Jason Kidd’s coaching staff, per league ****. Kokoskov won EuroBasket 2017 with Luka Doncic as the Slovenian national team head coach.
                      Ovo bi znacilo da je razlaz neminovan.

                      Comment


                      • Svetislav Pešić će najverovatnije ponovo biti selektor reprezentacije.

                        Comment


                        • Stevan Jelovac preminuo.

                          Još jedan mlad život se ugasio.

                          Ogromna tuga.

                          Slava mu.

                          Comment


                          • Pocivaj u miru Stevane.

                            Comment


                            • Znate, gubitak života nekog mladog uvek vuče posebnu tugu, kako to mlad, sportista a da doživi ovakav kraj? Ne razumem.
                              Pokoj ti duši, Stevane. Porodici i prijateljima saučešće.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Pešićev spisak za Slovake: Micić, Nedović, Petrušev...

                                https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/pesicev-spisak-za-slovake-micic-nedovic-petrusev/412214

                                Na Pešićevom spisku su:

                                Dragan Apić (Zjelona Gora), Dalibor Ilić (Igokea), Aleksa Radanov (Igokea), Aleksa Avramović (Partizan), Marko Jagodić-Kuridža (Budućnost), Dušan Ristić (Fuenlabrada), Dušan Beslać (Vojvodina), Nikola Jović (Mega Mozzart), Boriša Simanić (Mega Mozzart), Nemanja Dangubić (Partizan), Balša Koprivica (Partizan), Alen Smailagić (Partizan), Dejan Davidovac (Crvena zvezda), Vasilije Micić (Anadolu Efes), Dejan Todorović (Tenerife), Radovan Đoković (Borac), Nemanja Nedović (Panatinaikos), Uroš Trifunović (Partizan), Nikola Đurišić (Mega Mozzart), Jovan Novak (Fuenlabrada), Aleksa Uskoković (Mega Mozzart), Ognjen Dobrić (Crvena zvezda), Filip Petrušev (Anadolu Efes), Rade Zagorac (Partizan).

                                Comment

                                Working...
                                X