Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj bi samo da se bije s nekim. [emoji23]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Bolje to nego da se vredjamo kao ženetine. Posle ja častil pivo, šta se ovde peckamo kao idioti. Natamburamo se i ćao. Dok su muškarci tako rešavali stvari bilo je ok, kad je počela ova svadja to je katastrofa. Svako priča šta hoće.

      Ne mislim da ubijemo jedan drugog, malo sparinga, malo dobijemo po njonji obojica i ćao djaci. Pružiš ruku i kući

      Comment


      • Ovo je već bezobrazluk [emoji34][emoji34][emoji34]

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Eto mesta za Bircu madjiju.

          Comment


          • gde nam je strucnjak Mihajlo da gura Macvana na Svetsko...MAcvanu svaka cast ispao je car ...sam je rekao da nije zasluzio da ide i na kraju je sam otisao ...gospodski potez !

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Eto mesta za Bircu madjiju.
              zamisli koliko srece u zivotu treba ...da si Bircevic i da ides na svetsko...ne sa Angolom ili nekom takvom velesilom nego ni manje ni vise sa reprezentacijom koja pretenduje na zlato!

              Comment


              • Pronasao im aganzman,mozda rade i neki procenti i to je to. Sam Bog zna sta se tu desava.

                DarkoPancev- najsrecniji covek na Svetu. Bukvalno da on ode na SP je greh od Boga,cak i da je Anogolac,kamoli Srbin sa ovakvom rotacijom.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Steta,sad mi bas nije jasno sto je zvao Macvana ako nije spreman da igra,koliko vidim gotovo sigurno idemo sa Bjelicom i 4 centra,pretpostavljam da je u tom slucaju i Simonovic siguran jer moze da se snadje na cetvorci.

                  Comment


                  • Simon je cetvorka samo po godinama. Bukvalno je lik cista trojka, smaou nekom small ballu eto igra cetvorku. Kalinic je imao karakteristike cetvorke, ali idemo na kos vise ocigledno
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Dokle vise s tim Kalinicem,i on je cetvorka koliko i Simonovic s tim da je Simonovic bolji suter od Kalinica. Nema ga odavno vise na spisku i ne znam sta ste vise zapeli s njim kao da bi on resavao utakmice,on je igrac zadatka koji mogu i Lucic i Simonovic da odrade.

                      Comment


                      • Dakle otpade i Mačvan. Verovatno je zamisao da prvu petorku čine Jokić, Milutinov, Bobi, Raduljica i Avramović, s tim da će Bradule na pleja a Jokić na trojku da ćoškari, a Avramović stretch od 3-5, Bobi će 4, a Milutinov na 2.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          zamisli koliko srece u zivotu treba ...da si Bircevic i da ides na svetsko...ne sa Angolom ili nekom takvom velesilom nego ni manje ni vise sa reprezentacijom koja pretenduje na zlato!
                          Ma bre selektor ima fetish na njega. Svi grobari koje ja poznajem ne mogu ocima da ga gledaju. Kad je neko pre mesec dana pustio buvu i povezao ga sa Partizanom doslovno su se usrali i molili dragog Boga da pokretna masina za besmislene faulove ne dodje kod njih. Ali Djordjevic misli da je on igrac vredan reprezentacije i sta tu da se radi.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Ma bre selektor ima fetish na njega. Svi grobari koje ja poznajem ne mogu ocima da ga gledaju. Kad je neko pre mesec dana pustio buvu i povezao ga sa Partizanom doslovno su se usrali i molili dragog Boga da pokretna masina za besmislene faulove ne dodje kod njih. Ali Djordjevic misli da je on igrac vredan reprezentacije i sta tu da se radi.
                            Ukoliko se vrati bez medalje, promeniti ga.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Teo , Jovke , Vasa , Bogdan , Milosavljević , Gudura , Lučič , Bjelica , Joka , Bobi , Milutinov i Raduljica .

                              Gotovo sam siguran da ovih 12 ide u Kinu

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Teo , Jovke , Vasa , Bogdan , Milosavljević , Gudura , Lučič , Bjelica , Joka , Bobi , Milutinov i Raduljica .

                                Gotovo sam siguran da ovih 12 ide u Kinu
                                Taman.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X