Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sanse su iste kao i za svakog drugog profesionalnog trenera. Trenutno Virtusu ne ide bas najbolje.

    Comment


    • O bitnosti igranja za reprezentaciju, nas brat Teo. Zanimljivo kako isti dogadjaj razliciti ljudi koji vole ovaj sport razlicito dozivljavaju. Mada mislim da bi se vecina slozila sa Teom.

      Miloš je još ranije izjavljivao da vas neće proslaviti titula sa na primer moskovskim CSKA u Evroligi, već medalja sa nacionalnim timom.

      "Niko neće pamtiti nekog igrača ako osvoji sa španskom ili ruskom ekipom Evroligu. Ali svi mi pamtimo igrače koji su sa reprezentacijom osvojili medalje i koji su uvek bili tu. Mislim da se slava kod nas stiče igrajući za reprezentaciju", ističe igrač Los Anđeles Klipersa.
      "Ako imaš samopouzdanje, onda imaš i da baciš taj pâs i da šutneš kad ne bi smeo da šutneš. Prvu veliku slobodu mi je dao Duda, tad su hteli da me teraju iz Olimpijakosa.. Duda je došao, dao mi slobodu i to je prekretnica u karijeri."
      U čemu je 'fora' sa igračima iz NBA kada trebaju da igraju za nacionalne timove.

      "Osiguranje se plaća za svakog igrača, igrao ti u Evropi, Aziji ili Americi. Osiguranje nijednog trenutka nije bio problem, Savez svake godine plati obeštećenje za sve nas. Sada je sve to dobrovoljno", kaže Teo.
      Ovo poslednje je takodje zanimljivo... ranije je ovo osiguranje bilo najveci problem, ili je mozda bilo tako predstavljano samo kao izgovor.

      Comment


      • Teo ako razmislja da bude kakav-takav faktor u NBA, mora se ovog leta posvetiti individualnom radu na telu.
        Napravio je zajeb po meni sto je dosao nespreman u NBA, odnosno, trebao je ici ranije tamo, a nije da nije imao ponuda.

        Comment


        • Ne verujem da on ima volje u ovim godinama za tim. Ispunio je i tu stavku u karijeri, oprobao se sa najboljima, prodao im neke svoje fazone i to je to. Jos ako bi uspeo jos jedan ugovor da potpise to bi bila puna kapa i sa finansijske strane.

          Comment


          • Neka odigra tamo jos 2 sezone, pa da se vrati na jos toliko u zvezdu, kao sto je i obecao.

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Neka odigra tamo jos 2 sezone, pa da se vrati na jos toliko u zvezdu, kao sto je i obecao.
              Mislis u FMP?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Mislis u FMP?
                FMP?
                To oni sto su vas pre neki dan...?
                Snazno.

                Comment


                • Originally posted by Guthrie View Post
                  FMP?
                  To oni sto su vas pre neki dan...?
                  Snazno.
                  Ne, no oni kod kojih je Teo igrao pre odlaska u pecalbu.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Samo da se ne vraca kao sto se Pero vratio. Glavna stvar je da ostane sto duze zdrav, jer je ove sezone previse puta bio povredjen, a i onih prethodnih je Itudis dozirao sa njim. Ne obecava da ce imati dugu karijeru....

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Ne, no oni kod kojih je Teo igrao pre odlaska u pecalbu.
                      Kronose mangupe.

                      Comment


                      • Originally posted by Guthrie View Post
                        Kronose mangupe.
                        Amicus Plato, sed maxima amica veritas.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Sta je istina?

                          Comment


                          • Originally posted by Guthrie View Post
                            Sta je istina?
                            Da Teo nikad nije igrao u Zvezdi.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment




                            • Kronose, nemoj da ih zbunjuješ.

                              Comment


                              • Ajde ne gnjavite...kad prica o povratku, podrazumeva se da misli na Srbiju, a sam je pokazao zelju da to bude CZV. Samo ne na nacin kako je to uradio Pero Antic.

                                Comment

                                Working...
                                X