Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odradjen mec fino. Isao nas je sut zadnjh 5 minuta i to je to. Djordjevic je slab takticar po meni i treba vise da radi na tome
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Radi preko kompa ali su male fotke.
      Najbolje prvo neki upload za slicice sa kompa i onda taj link u img kod.

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Za slike, fin mali program lak za rukovanje i nema problema
        https://getsharex.com/

        Comment


        • Originally posted by Vlax View Post
          Elem, ocekujem da u ove dve naredne tekme malo odmorimo nosioce, da se ovi drugi malo razgiraju, pa da ce ceramo. I da naravno navijamo za Letonce protiv Turaka i Rusa. Iskreno mi ne deluju da mogu da dobiju obe, al videcemo.
          Realno bolji su i od jednih i od drugih, mada ne znam kakve su njihove mogucnosti za tankovanje i da li ce ici na neki nameran poraz da bi izbegli to drugo mesto.

          Comment


          • Bravo za momke.. Trpaj balije..
            Idemo dalje..

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Realno bolji su i od jednih i od drugih, mada ne znam kakve su njihove mogucnosti za tankovanje i da li ce ici na neki nameran poraz da bi izbegli to drugo mesto.
              Nisu bas u prilici da kalkulisu jer lako mogu da zavrse cetvrti. A i sta im fali drugo mesto, idu na CG u sestanestini.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Realno bolji su i od jednih i od drugih, mada ne znam kakve su njihove mogucnosti za tankovanje i da li ce ici na neki nameran poraz da bi izbegli to drugo mesto.
                Ne smeju oni da tankuju,protiv Rusa,jer onda ulaze u poslednji mec na noz protiv Turaka i ako bi izgubili bili bi 4 i odmah na Spance,nadam se da cevezati 2 pobede,jer mislim da su bolji al nece biti lako vezati Ruse pa Turke

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Bravo za momke.. Trpaj balije..
                  Idemo dalje..
                  Ruzno ti je ovo...bezveze...verovatno i na ovom forumu ima ljudi muslimanske veroispovesti...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Muta na treningu komanduje Bobiju: hocu da cujem buć, necu doing
                    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                    Comment


                    • Kad li Jović metno petnajs i dodo devet ...bem te utakmico, dal si duža bila.
                      Mehmetoglu na pečurkama.
                      Sreća pa samo on i Osman zalutali u ovu ekipu.

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        Bravo za momke.. Trpaj balije..
                        Idemo dalje..
                        Ovakve stvari ce ubuduce biti najstroze sankcionisane, sto ce reci banom. Ovog puta 7 dana, kao upozorenja za Panceva i ostale forumase. Sledeci put, mesec dana i tako dalje.. Molimo vas da pripazite na to sto pisete, i da imate na umu da postoje ljudi drugih veroispovesti i nacionalnosti, i da ovakvim stvarima apsolutno nije mesto na sportskom forumu. Nadam se da je to jasno.
                        Last edited by Боги; 04-09-17, 23:17.

                        Comment


                        • Ko je pratio EL ove godine zna da je Mehmetoglu imao par tih tekmi kada poludi sa tim trojkama. MIslim da je bas u cetvrfinalu sahranio PAO.

                          Elem, nisam bas siguran da su Letonci bolji od Rusa i Turaka. Ofanzivno su strasni, ali su odbrani mnogo busni, a i Rusi i Turci igraju odlicnu odbranu, i deluju organizovano. Obe tekme su realno 50-50.

                          Comment


                          • Ja koliko ga gledam otkad igra Melihu je to i glavna karakteristika od starta karijere,da ume da metne trojku i ne razumem cudjenje kad ubaci

                            Comment


                            • Sad je valjda lakše, prodisali smo i opet u trci za zlato, do finala mislim da teško ko moze da nas dobije, jaka odbrana i Bogdanov šut bice dovoljni.

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                Ovakve stvari ce ubuduce biti najstroze sankcionisane, sto ce reci banom. Ovog puta 7 dana, kao upozorenja za Panceva i ostale forumase. Sledeci put, mesec dana i tako dalje.. Molimo vas da pripazite na to sto pisete, i da imate na umu da postoje ljudi drugih veroispovesti i nacionalnosti, i da ovakvim stvarima apsolutno nije mesto na sportskom forumu. Nadam se da je to jasno.
                                Slazem se sa tobom, ali za pocetak obrisi post.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X