Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Slazem se sa tobom, ali za pocetak obrisi post.

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    Post ostaje kao primer sta nije dozvoljeno.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Post ostaje kao primer sta nije dozvoljeno.
      Sta je dozvoljeno a sta ne pise u pravilima. Post mora da se obrise.

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Daleko je nasa igra od sjajne, ali pobeda jeste vazna sa psiholoskog aspekta i toga da protiv Britanije i Belgije ne bude grca u jurenju bolje pozicije pred nokaut fazu.

        Bogdan je postao zlo od igraca, klasa za sebe, ali u ovoj nasoj ekipi mora mu se prikljuciti jos neko u svakom narednom mecu. Tako je veceras bilo sa Jovketom, Gagijem, Lucicem u vaznim trenucima.

        Comment


        • Sinoc sam stigao da pogledam utakmicu(prethodne 2 nisam) i posle utakmice imam samo jedan jak utisak:

          Kakav je Dejan Radonjic MAĐIONIČAR

          Comment


          • Originally posted by Ivan9 View Post
            Sinoc sam stigao da pogledam utakmicu(prethodne 2 nisam) i posle utakmice imam samo jedan jak utisak:

            Kakav je Dejan Radonjic MAĐIONIČAR
            A koga vodi Radonjic, Tanjevic trenira crnogorce?

            Comment


            • Originally posted by Ivan9 View Post
              Sinoc sam stigao da pogledam utakmicu(prethodne 2 nisam) i posle utakmice imam samo jedan jak utisak:

              Kakav je Dejan Radonjic MAĐIONIČAR
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Daj onaj s' maglu......najjaci gif svih vremena...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Vrh.

                  A sta bi sa onim gifom kada Sale vice na Mutu protiv Letonaca da spusti ruke?
                  Ima li neko da to isece?

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    A koga vodi Radonjic, Tanjevic trenira crnogorce?
                    Nisi ga razumeo, on je mislio kako su izgledali Jović, Kuz, Bobi u njegovom sistemu a kako u sistemu drugog trenera ( Đenka je možda i najbolji primer).
                    Last edited by nebitan; 05-09-17, 10:03.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Post ostaje kao primer sta nije dozvoljeno.
                      Stoji u obrazlozenju bana tako da je Adam u pravu, odavde bi trebalo da bude obrisan.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Originally posted by taliesin View Post
                        Stoji u obrazlozenju bana tako da je Adam u pravu, odavde bi trebalo da bude obrisan.
                        Slazem se.

                        Post neka ide na njegov obraz, ako ga uopste ima.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Nisi ga razumeo, on je mislio kako su izgledali Jović, Kuz, Bobi u njegovom sistemu a kako u sistemu drugog trenera ( Đenka je možda i najbolji primer).
                          Ma razumeo sam, ali je potpuno suludo uporedjivati te dve stvari. Nit su to isti timovi, nit je isto takmicenje, nit su treneri imali isto vreme za uigravanje.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Realno bolji su i od jednih i od drugih, mada ne znam kakve su njihove mogucnosti za tankovanje i da li ce ici na neki nameran poraz da bi izbegli to drugo mesto.
                            Mnogo se ovde potcenjuju Rusi. Nisu neka top ekipa ali sa ovolikim otkazima u drugim reprezentacijama Rusija je ozbiljan contender za medalju. Da imaju boljeg pleja i back up centra prosetali bi se do srebra, posto je Spanija neprikosnovena za zlato. Rusija u Svedu i Mozgovu ima dva legit NBA igraca, gomilu iskusnih role player-a koji se sa CSKA svake godine bore za osvajanje Evrolige (Kurbanov, Voroncevic, Fridzon), Antonov, Zubkov, Hvostov su sasvim upotrebljivi igraci a i oni mucenici braca Kulagin i Ivlev mogu da posluze za par minuta da naprave poneki faul. Bazarevic je uspeo da nametne ovoj ekipi stari sovjetski model kosarke i da natera igrace na ozbiljan grinderaj u kojem samo Sved ima apsolutno slobodu a ostali rade kao u gulagu. Nije to Bog zna sta, da smo kompletni oduvali bismo ih s parketa, ali da smo mi kompletni finale bi se odavno znalo tako da to i nije neki kriterijum.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Pa i nije toliko suludo. Kuzmic isto izgleda kao i u PAO. Nadam se da ce biti bolje kako bude vreme odmicalo.
                              Osovinu Jovic-Lazic-Kuzmic(Bobi) ima. E sad sto Jovic, Lazic, Guduric, Kuzmic, Bobi izgledaju kao Jovic, Lazic, Guduric, Kuzmic i Bobi je valjda nesto i do selektora. Nije valjda da su im Nerdlucks ukrali talenat?
                              Mahmutoglu nas puni trojkama kako pozeli a najbolji defanzivac nam greje kraj klupe...Verovatno se ne uklapa u koncept

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                Pa i nije toliko suludo. Kuzmic isto izgleda kao i u PAO. Nadam se da ce biti bolje kako bude vreme odmicalo.
                                Osovinu Jovic-Lazic-Kuzmic(Bobi) ima. E sad sto Jovic, Lazic, Guduric, Kuzmic, Bobi izgledaju kao Jovic, Lazic, Guduric, Kuzmic i Bobi je valjda nesto i do selektora. Nije valjda da su im Nerdlucks ukrali talenat?
                                Mahmutoglu nas puni trojkama kako pozeli a najbolji defanzivac nam greje kraj klupe...Verovatno se ne uklapa u koncept
                                Bobi i Kuzma nista losije ne igraju na ovom prvenstvu nego sto su igrali u Zvezdi, samo se igra ne bazira toliko na njima pa im je napadacki ucinak slabiji. Jovic je takodje sinoc odigrao veoma dobro, na nivou svojih najboljih utakmica u Zvezdi. Prosto je konkurencija drugacija nego sto je bila, drugacija je kompozicija naseg tima, imamo Bogdanovica koji trosi najvise lopti i odlicnh defanzivaca u Milosavljevicu i Lucicu koji dosta dobro igraju pa ni za Lazicem nema prevelike potrebe na parketu.

                                Polako, ljudi, prvenstvo je tek pocelo. Tri najteze utakmice u grupi smo prosli sa dve pobede a taj poraz je dosao u utakmici koju smo veoma lose odigrali. Igra se jos.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X