Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teško da bi Pulišić mogao da se uporedi sa Sonom i Saneom. Son i Sane imaju bolesne fizikalije prije svega, Pulišić nije taj nivo.
    sigpic

    Comment


    • Uzeli ga tiho, jedno dve god mladji od Van Dajka, a verujem da neće biti daleko od njega, možda i bolji. Sad mu kreću najjače godine za štopera.

      Nije mi jasno samo šta radi Mančester i ko vodi taj klub, ljudi pojma nemaju. Da ti ovako rivali kupe igrače, haos.

      Arsenal ima brutalan duo napred, isto ih doveli bez pompe, da imaju odbranu bili bi opasni.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Celzi je dobro pogodio Rudigera, on je masina. Predobar igrac.
        To je tacno. Medjutim, treba nam jos 1 stoper kako god, cahill napusta klub u januaru a luiz vjerovatno na ljeto

        Comment


        • Lol, Urose. Pa mi uzeli Freda i Aleksisa ispred Sitija, i sta? Treba znati koristiti igrace koje imas, ne samo dovoditi. Dobro smo se proveli sa Mikitarijanom i Kagavom koji su vazili za vec izgradjeni top igraci, a Pulisic je kao nesto sure thing sa 20 godina

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Uzeli ga tiho, jedno dve god mladji od Van Dajka, a verujem da neće biti daleko od njega, možda i bolji. Sad mu kreću najjače godine za štopera.

            Nije mi jasno samo šta radi Mančester i ko vodi taj klub, ljudi pojma nemaju. Da ti ovako rivali kupe igrače, haos.

            Arsenal ima brutalan duo napred, isto ih doveli bez pompe, da imaju odbranu bili bi opasni.
            Ko brate moj dobri?

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ne znam sta Uros prica. Chelsea je daleko od Liverpoola i Citya trenutno. Pa i od Tottenhama.

              Comment


              • Originally posted by Whiskey View Post
                To je tacno. Medjutim, treba nam jos 1 stoper kako god, cahill napusta klub u januaru a luiz vjerovatno na ljeto
                Znaci, Zouma je i definitivno prekrizen, bez obzira na to sto je bio daleko najbolji stoper Chelseaa do one odvratne povrede protiv Manchestera ?
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • To je tacno, ali to se da rijesiti sa jednim napadacem. Najvise propustenih "big chances" u ligi celzi ima, da je samo naapdac bolji razlika bi bila bar upola manja.

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Znaci, Zouma je i definitivno prekrizen, bez obzira na to sto je bio daleko najbolji stoper Chelseaa do one odvratne povrede protiv Manchestera ?
                    Vjerovatno da, steta ali sta ces, povreda ga je unistila

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Teško da bi Pulišić mogao da se uporedi sa Sonom i Saneom. Son i Sane imaju bolesne fizikalije prije svega, Pulišić nije taj nivo.
                      Ne poredim ih, samo ne mogu da verujem da bi neko ko prati fudbal otpisao celog igrača zbog dve brojke.
                      Last edited by bici; 02-01-19, 17:57.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Jeben posao ceka Pulisica ako bas Azar ode na ljeto.
                        Ima da bude pod ogromnim pritiskom ali ako Azar ostane onda se mora reci da je sjajno pojacanje. Meni je bas dobar igrac a iz Dortmunda Utd treba da dovede samo Englesko, koliko kosta da kosta

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Veliki potencijal je Pulišić, to je dovoljno da se proba s njim, jedino pitanje je oće li moći da ga ostvari. Ja vjerujem da će igrati stil fudbala koji mu odgovara kod Sarija i da bi zbog toga trebalo pokušati s njim. Zna s loptom, ima i odlične kretnje bez lopte, to je za Sarijev sistem poželjno jer lopta ide samo po zemlji.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovaj Himenez iz Vulfsa je opasan napadac,ima sve,tehniku,brzinu,zavrsnicu,snalazljiv,kako se samo snasao protiv Arsenala da kroz noge igracu gurne loptu u gol,cudi me da ga Celzi ne juri,mozda je mator,nisam gledao koliko godina ima.

                            Comment


                            • Gan debituje na golu, pojačanje iz Mančester Sitija (10.000.000)konačno dobija šansu. Sve ostalo očekivano, nakon 6 mečeva pauze zbog povrede, vraća se Soareš. Idemooo Da, zanimljivo je da je Kalum Slateri na klupi, još jedan momak iz omladinske škole.

                              Last edited by DžonDon; 02-01-19, 19:18.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Ko ne dobija danas MU ili Vulvsi?
                                Pulisicu, bez pritiska i lagano, srecno. Tvoji dani tek dolaze uz Azara jer on nece nigde dokle god se Roman nesto pita i ima najvise ambicije
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X