Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ona ruka Dekice Mesara Lovrena kojom samara Isusa po glavi?
    Idu sudijske odluke Liverpulu u korist to je fakat.... Ali to nije ptevashodni razlog sto Siti nije dobio mec. Medjutim mislim da su oni i bodom i te kako zadovoljni. Stavise nakon svih desavanja na terenu mislim da su i jedni i drugi bodom zadovoljni.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Arsenal i Celzi u najboljoj formi trenutno. Strasno igraju i jedni i drugi.
      Imamo bas dobar pocetak sezone.
      Sudije su jos jednom pokazale zasto engleska nije imala predstavnika na prvenstvu.

      Comment


      • Originally posted by Alukard View Post
        Arsenal i Celzi u najboljoj formi trenutno. Strasno igraju i jedni i drugi.
        Imamo bas dobar pocetak sezone.
        Sudije su jos jednom pokazale zasto engleska nije imala predstavnika na prvenstvu.
        Arsenal je igrao bzv do ovr danasnje utakmice...mora to mnogo bolje...rezultati su tu, ali igra je zabrinjavajuca, sreca pa smo igrali sa slabijim protivnicima.
        Iskreno ne znam koje bi nam mjesto prognozirao, jedino bi me titula sokirala, ostalo od viceprvaka pa do 6-7 mjesta sve je moguce

        Comment


        • Arsenal po meni 4. Igra je daleko od savrsene ali ono sto je najbitnije je to da skupljate poene i nizete pobede protiv losijih ekipa. Broj datih golova je takodje odlican.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            A ona ruka Dekice Mesara Lovrena kojom samara Isusa po glavi?
            Idu sudijske odluke Liverpulu u korist to je fakat.... Ali to nije ptevashodni razlog sto Siti nije dobio mec. Medjutim mislim da su oni i bodom i te kako zadovoljni. Stavise nakon svih desavanja na terenu mislim da su i jedni i drugi bodom zadovoljni.
            Ta situacija je diskutabilna, ali mogao je i to da svira pojma nemam.


            Sta mislis o ovome?
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Ta situacija je diskutabilna, ali mogao je i to da svira pojma nemam.


              Sta mislis o ovome?
              Klop je realan covek i vidi on sve dobro i zna. Ako je neko hvalio Siti svo ovo vreme to je bio on.

              Opet moraju se pohvaliti i jedni i drugi jer su takticki odigrali odlicno. Pogotovo cetvorka u odbrani Sitija. Mendi je bio defanzivno neprejebljiv. Za divno cudo jer obicno je tanak pozadi, medjutim i Salah igra u kurcu, pa i nije imao nesto tezak posao Laport i Stons su odigrali vrhunski. Voker takodje.
              Ostaje zal sto je Marez zasrao onu sansu i sto je promasio penal, ali bice bolje sledeci put.
              Nakon poslednja tri meca gde su primili 4, 3 i dva gola protiv Livera ovaj put su igrali znatno pametnije.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Alukard View Post
                Arsenal i Celzi u najboljoj formi trenutno. Strasno igraju i jedni i drugi.
                Imamo bas dobar pocetak sezone.
                Sudije su jos jednom pokazale zasto engleska nije imala predstavnika na prvenstvu.
                Jel ste osteceni?

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Jel ste osteceni?
                  Poenta je da je sudjenje lose,nema veze ko je ostecen. Sudija nema iste kriterijume kriz celu utakmicu,niz losih odluka.
                  Ne svlaci svaki post na licni sukob ili na sukob navijaca odredjenih timova.

                  Comment


                  • Ne svlacim ja posto na sukob navijaca, to sto si ti paranoican nije moj problem, samo sam pitao da li mislis da je liverpool ostecen juce. Nisi rekao nista novo, stara je cinjenica da su sudije u Engleskoj u najmanju ruku katastrofalne a placene su 1150 GBP po mecu + 38 do 42k po sezoni, u zavisnosti od iskustva.

                    Nije mi jasno kako moze liga u kojoj se vrti toliko novca da dozvoli tako jadno sudjenje. Jos je interesantnije kako igraci po zakonima EU mogu da igraju ligu koju zele, dok za sudije verovtno ne vazi isto pravilo.

                    Ili jednostavno neka definisu u kojim situacijama se koristi VAR, odnosno kada je sudija u obavezi da pogleda snimak ili da prihvati sugestiju iz sobe.

                    Samo da ne bude kao u Italiji gde se ljudi bacaju kao da skacu u bazen a sudij ignorisu tehnologiju koju imaju.

                    Comment


                    • Niti je vikend došao, niti su repke krenule, a već su me smorile.

                      Još samo 10 dana...:yeeeeey:
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Istoo, ni Evroliga ni Liga Nacija ne mogu toliko da me zainteresuju.

                        z0La koja su ti iznenađenja i razočarenja dosadašnjeg dela prvenstva? Igrači, timovi, potezi..
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Uzas. Dosada ziva

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            z0La koja su ti iznenađenja i razočarenja dosadašnjeg dela prvenstva? Igrači, timovi, potezi..
                            Što se tiče timova, Trešnjice i Vulvsi su mi najprijatnije iznenađenje. Vulvsi manje, jer sam ovako nešto i donekle očekivao od njih, ipak je tu mnogo kvaliteta. Svakako očekujem od Trešnjica da će pasti, ali ovo je lepo i efikasno od njih. Uživanje je gledati ih.
                            Arsenal takođe sa ovih 5-6 vezanih pobeda.

                            Razočarenje je naravno Junajted i recimo Fulam. Nisam očekivao od Fulama da bude sad nešto posebno, ali očekivao sam više od ovih 5 bodova. Ipak tu nema dovoljno balansa između odbrane i napada da bi moglo više.

                            Što se tiče igrača, Eden naravno, ako on može biti iznenađenje. Ali pokazuje konstantnost, što je novitet za njega. Tako da mislim da bi mogao ružno da izdominira. Mtar i Marej su mu odmah iza njega. Wilson, Frejzer, Arnaut, Madison, Riča...to mi ovako na prvu pada na pamet.

                            Potez sezone mi je za sad ona akcija Arsenala od vikenda. Remzijev gol. Prelepo.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Profesor Pulis poludeo zato sto se mec protiv Sova igra u petak, neki igraci mu se vracaju tek u sredu, 2 dana pre utakmice. I ja bi poludeo da sam na njegovom mestu.

                              Comment




                              • Najbolji tim u istoriji premijer lige, po BBC-u.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X