Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugo poluvreme smo se odbranili kako treba. Napokon mec bez primljenog gola, i taman kad se igracima malo podiglo samopouzdanje sledi nova pauza zbog Lige Nacija.


    Obzirom na to sta se sve svira kao penal u poslednje vreme, mogao je i ovde da pokaze na belu tacku.

    Comment


    • Zamolio bih ekipicu za šankom da se vrati temi EPL prije nego stvari izmaknu kontroli. Zahvaljujem unaprijed.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Takođe su vam postovi premešteni na temu pričaonica, pa možete nastaviti tamo.

        Priče o robovima, našoj propaloj državi ili nekoj drugoj nisu za ovu temu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Pa ja sve vreme i pricam o Steel City derbiju a ono sto sam spremio da mu napisem cu kopirati tamo, mozda...
          Last edited by belgrade_owl; 09-11-18, 22:29.

          Comment


          • Subotnji program tanak ali zato u nedelju, bice ludnice

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Pravi ostrvski gol za Brajton.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Biće ovo duga, i vrlo mučna sezona za Kardif.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Subota je samo za hardcore fanove PL-a.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nije meni ovo za crveni. Žuti sasvim dovoljan.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Idi u penziju Gojko, vreme je. Imaš li oči čoveče...uleteo mu sa svim đonovima u nogu. Sreća pa je ovaj malo pomerio nogu, inače ode noga u ...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                        Nije meni ovo za crveni. Žuti sasvim dovoljan.
                        Kramponi u nogu? Definicija crvenog kartona.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ono kad si mladji i manji pa pokusas da izazoves reakciju tako sto ces iz imena gostiju izbaciti ime grada

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Ono kad si mladji i manji pa pokusas da izazoves reakciju tako sto ces iz imena gostiju izbaciti ime grada


                            Mentoli.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Teško će Kardif ovo dobiti, pa taman da Brajton dobije i drugi crveni.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment




                              • Sreća ovaj sklonio malo nogu, pa ga je zakačio samo malo po strani. Mesar klasičan.

                                Kako bih davao višemesečne suspenzije za ovakve igrače...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X