Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by seskfabregas View Post
    Opet pecka Gvardiolu...steta sto komoleksi rade
    Šta ima da ga peckam, sam se on pecka. Zna da posle tika taka u Sitiju i posle još jednog neuspelog pohoda na LŠ, posle uništavanja moćne mašinerije zvane Bajern koja nosi posledice od njegovog lošeg vodjenja, pokušava da vrati identitet, može, dame i gospodo, da ode samo PSG i tamo da ne uzme Lš i uzme ligu.

    Ali ima jedna začkoljica. PSG i Bajern su i pre nekga uzimali ligu, a uzeo je i Siti čak. A kakva je liga govori da je osvojio Klaudio Ranijeri koji je ok trener, čovek koji to nije uspeo sa Čelsijem na početku veka, koji je kakav takav bio jači od Lestera koji je uzeo titulu, i to mnogo jači.

    Šta ja imam protiv Gvardiole, ništa. Nebitna pojava apsolutno.


    Premijer liga je bila mnogo jača 2000-2010.

    Gledaš Mančester - Čelzi, znaš da gledaš dva tima koja možda idu do kraja u Lš, i imaš Liveprul koji iako ne može do titlue može da pobedi svakoga u Lš.

    Bilo je tu teških gostovanja, Arsenal premoćan.

    Sad sve grca u proseku.
    Last edited by Cassius Clay; 26-08-18, 13:39.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Znaci Verona bi se mnogo bolje provela nego Hadersfild
      Prvo nije Verona, nego Kijevo. A drugo, baš glupa priča, svakako da bi ih u velikom procentu slučajeva lagano odradili. Ja svakako ne mislim da je PL najbolja liga na svetu, samo ne kontam da vecina pljuje ligu (glupi netalentovani Englezi, takticki nula, samo snaga), a u Spaniji med i mleko, svi igraju fudbal, sve prsti od talenta, tehnike, takticke potkovanosti, i svi tu uživaju, a svi gledaju Engleze. Sve stručnjak do stručnjaka.
      Last edited by mark !t zer0; 26-08-18, 13:41.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Premier League & SkyBet Championship 2018/19

        @bici, procitaj moj prethodni post, to moze biti celokupan odgovor na tvoj.

        Comment


        • Gledaj sta radi stoper prije ove prilike Bentekea hahaha lom, i onda limun pise o najjacim stoperima

          Comment


          • Gledaju ljudi i komedije jer su smešne i vole da se opuste. Šalu na stranu, ne kažem ništa, samo je glupo stavljati je u sueprioran položaj.

            Liverpul se sada pojačao jedini deluju ozbiljno, da čovek može da ih vidi u završnici. Siti je onaj drug u pesu što uvek igra na istu foru, kada ga provališ, razbiješ ga. Plan B ne postoji.

            U kom bi paralelnom univerzumu oni prošli Atletiko Madrid, meni jasno nije.

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Gledaj sta radi stoper prije ove prilike Bentekea hahaha lom, i onda limun pise o najjacim stoperima
              A u Spaniji se ne desavaju greske [emoji23]

              Pogledaj ti malo ovaj tempo i konstantan pritisak igraca koji ne opada ni minut, pa mozda ukapiras.

              Comment


              • U suštini ne postoji ništa drugo što bi moglo odrediti gde se igra najbolji fudbal osim rezultata u takmičenjima gde svi učestvuju. Sve ostalo je stvar ukusa.

                Samo ne kontam što gledate kad je sve tako niskog nivoa? Nemojte priče o zaninljivosti, jer kao što reče bici, i Turska liga je ludnica, pa je niko ne gleda.
                Last edited by mark !t zer0; 26-08-18, 13:50.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • James MacArthur masi ono sto se na terminu ne masi
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Manite se ćorava posla, svako gleda šta mu se sviđa i tjt.

                    Evo ja gledam Klub Briž-Anderleht, lepše mi sigurno nego Votford-Palas.

                    Ali ko kaže da sam u pravu.....

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      A u Spaniji se ne desavaju greske [emoji23]

                      Pogledaj ti malo ovaj tempo i konstantan pritisak igraca koji ne opada ni minut, pa mozda ukapiras.
                      Sta ja to treba da ukapiram? Mislim ocito sam neuk pa pored zdravih ociju ne kapiram? Daj me prosvjetli, Buda...

                      Normalno da je takav tempo jer pored najboljih, e al najboljih, stopera u PL, svaki nabacaj je opasnost i svaki izbacaj iz 16m je kontra, lol.

                      Comment


                      • Brajkula prva opomena!

                        Unosis neposluh na pdf. Watford i Palace se mora gledati.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          U suštini ne postoji ništa drugo što bi moglo odrediti gde se igra najbolji fudbal osim rezultata u takmičenjima gde svi učestvuju. Sve ostalo je stvar ukusa.
                          Ni to nije merilo.
                          Englezi sastavljaju timove koji mogu izdrzati jak tempo u 38 utakmica, LS to ne zahteva, u LS pobedjuje iskusnija i tehnicki jaca ekipa.

                          Comment


                          • Za sada odličan meč
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Manite se ćorava posla, svako gleda šta mu se sviđa i tjt.

                              Evo ja gledam Klub Briž-Anderleht, lepše mi sigurno nego Votford-Palas.

                              Ali ko kaže da sam u pravu.....
                              A Van Persie? A Gerrard? Ti baš u Belgiju

                              Comment


                              • Originally posted by Jax Teller View Post
                                Brajkula prva opomena!

                                Unosis neposluh na pdf. Watford i Palace se mora gledati.
                                Oprostite kad Vas molim. Nikad više.

                                Comment

                                Working...
                                X