Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Ahahahaahahhaahah, slatko me nasmeja.
    Neki dan Siti zvanicno izasao i rekao nismo ludi da platimo za VVDa koliko trazite, true story.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Sta mislite ko je najbolji stoper lige?.
      Pa Maja Jošida, što pitaš glupa pitanja.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Pa ja ne bih ta tri stopera zajedno uzeo za jednog Virgila.
        Mada koliko se secam i Baji je bio bolji od Virgila za Junajtedovce.
        Ali pazi Smoling bolji stoper od Virgila.
        Last edited by Brian McShtull; 20-08-18, 23:17.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Ognjen View Post
          Kako me Henderson nervira sa ovim konstantnim pokazivanjem saigracima kome da dodaju loptu. Van Dajk prvo gleda da uputi neki pas kroz sredinu kako bi ubrzao akciju a Hendo samo rukom pokazuje da doda prvom do sebe.
          Pa kada jedino to i zna da radi. Slicna situacija je i sa Milivojevic Lukom samo sto je Luka bolji (u dirigovanju naravno).
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Jel i dalje stojis pri ovom misljenju?

            Originally posted by Adam The Llama View Post
            Allison nije nista bolji od Kariusa, i bilo bi glupo davati za njega te pare.

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Pa ja ne bih ta tri stopera zajedno uzeo za jednog Virgila.
              Mada koliko se secam i Baji je bio bolji od Virgila za Junajtedovce.
              Ali pazi Smoling bolji stoper o Virgila.
              Brate, mislim da si do sada ovo za VVD ponovio pa jedno 856 puta Nismo bas toliko zaboravni da moras svaki dan da nas podsecas...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Jel i dalje stojis pri ovom misljenju?
                Nije taj bio ni za Salaha, neozbiljan lik svakako, ja ovdje branio Salaha od vecine Liverpulovaca i posle on meni da sam trol. Pakao. Ne zna ni sta osjetno znaci cak.

                Papi mi je svjedok da sam mu tokom prosle sezone rekao da mi je Alison mozda bolji i od De Hee
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Sta mislite ko je najbolji stoper lige?
                  Bruno Ecuele Manga i Eric Bailly

                  Comment


                  • PL,ce vrlo brzo postati tka udvoje dobijace LFC ,sve male,mislim ne sve al nece ni Siti,al Pep ce vise kiksirati,i ode titula na Enfild

                    Voleo bih da gresim ,i da se prikaci jos neko,al tesko

                    Inace penali,nije trebao suditi nijedan,to onako kazem objektivno,kao neko ko bi zeleo da izlete iz top 4 i LFC i MCFC,al nema sanse,a i da navijam za neke,isto bih rekao realno
                    A najbolji stoper,pa porilicno tanak i slab izbor,u PL,oko stopera,ako bas pitas za mene Aspi(da zaboravih ove iz Spursa oni mogu u taj izbor da udju isto),iako igra na beku ove sezone
                    Daleko su bolji stoperi u Spaniji i Italiji
                    Last edited by 61563; 20-08-18, 22:05.

                    Comment


                    • Fiksni nasao sam ti avatar, nema na cemu

                      sigpic

                      Comment


                      • VVD je TOP3 stopera lige, composure mu je neverovatan, dominantan fizicki pritom.

                        VVD, Laport, Aldervireld

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Comment


                          • Niko nije bolji od Aspija, nemojmo da se salimo, Aldevereld moze da sanja njegovu tehniku i brzinu. Nizak za stopera, dobija duele bez problema, uvijek dje treba, najjace poziciniranje, savrsena tehnika.

                            Fertongen prekucao proslu sezonu, izuzetno stabilan i fenomenalne tehnike za stopera.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Niko nije bolji od Aspija, nemojmo da se salimo, Aldevereld moze da sanja njegovu tehniku. Nizak za stopera, dobija duele bez problema, uvijek dje treba, najjace poziciniranje, savrsena tehnika.

                              Fertongen prekucao proslu sezonu, izuzetno stabilan i fenomenalne tehnike za stopera.
                              Slazem se, ali mi je on vise bek i tamo mi je jos bolji

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • VVD, Aspi i ne znam koga bi na treće mesto.

                                Laporte ima da se naradi pre nego što zasluži neki TOP.

                                p.s. Može Vertongen. Poziciono prekucava lik.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X