Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo jel u RM kad je uzeo titulu i imao tim igrao bas defanzivan fudbal Mou ili recimo sa Interom u Italiji

    Napadace dok ti neda gol,a posle ce da se recimo zatvori i ceka sansu,a Pep ce da drzi loptu ko Spanci sa Rusima,ako kiksnu unadje rupu,da ce ga a posle ce da ,nastavi sa drzanjem lopte i tako cuvati rezultat

    Samo sto Pep tako igra oduvek sa svim ekipama,a to mozes samo sa top ,tehncki potkovanim igracima,da mu das ovaj MU sa ovim timom,borba za opstanak jer ne bi znao sta da radi,ej pa on je promenio 2 golmana,jer nisu znali da igraju nogom,ne mmoze da se prilagodi,ni na to,a mogi misliti sta bi radio sa Souom i Darminaom

    A Novakovic,je daleko od objektivnog al je za Pepa u pravu,ili se ja slazem sa njim,ja licno bih igrao uvek ko Mou,ali nalepsi mi je Klopov fudbal za gledanje,a to sto je PL postal takva da ima je postalko Primera skoro,pa ce Pep da sutira i nakanta Hadersfilde i sl.sledece nedelje 10-0 i tako bilda statistiku njegov izbor

    I da Mou bi sad igrao kao sa RM ili Interom,ali sad jednostvano ima takav tim de ce morati i sa llesterima da se igra na bunker od starta kontre,eventualno nekad napasti,al nikako ofanziva,jbg nema upravu
    Last edited by 61563; 12-08-18, 22:37.

    Comment


    • Brate, ali, da das Pepu United... nije ni Zeljko Obradovic onda medju najboljim trenerima, jer, da mu das Makabi bio bi 10. u evroligi...

      Mogli su i drugi treneri da treniraju City, nije morao on. Ni Bayern, ni Barcu. Mourinho je sa Chelsea - om imao nesto tipa 10 10 10 skor u sezoni, ali bice da je do uprave. Kakav sastav ima Tottenham, nista bolji pa bolje igraju.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Dobro preskocio si jos koju sansu na obe strane, ali kazi iskreno - jel ti do bila dosadna tekma? Jel su ti pasovi Sitija bili puko kruzenje lopte ili se gledalo da se sto cesce distribuira prema protivnikom golu, da se na malom prostoru odigra vise dodavanja pa da se stvori visak. Jel se probijalo i po stranama, jel se guralo i kroz sredinu, jel se teziste igre neretko menjalo sa jedne na drugu stranu i duzim loptama. Jesu stoperi i bekovi i Fernandinjo i Gundo ponekad igrali i koji pas vise medjusobno, ali da bi docekali otvaranje Arsenala i presing, koji su u velikom broju slucajeva uspesno resavali i tako dobijali na prostoru. Jel se igralo brzo? Jel sebicnost Aguera i nesnalazenje Laporta najzasluznije sto nije bilo 0-4? Jel Ceh dok je jos bilo 0-0 imao fenomenalne intervencije, secas se one akcije Mendi, Gundogan, Sterling? Pa nesto nakon toga i ono sa Aguerom kada je promasio gol?
        Sta je tu dosadno?
        Posle 0-1 jeste jer kad sam video na sta lici Arsenal,i da nece moci nista eventualno jedan da metnu,al ocekivao sam drzanje lopet i jos koji gol,al posle vodjstva Sitija znao se pobednik,i kako ce izgledati ostatak,meca

        I da jeste puno dodavanja dok neko ne ispadne ,i stvori se prilika,bilo je probijanja,al nista da ugrozi gol,u prvom ,jeste bila je i ta sansa posle slobodnjaka,kad Laport promasio.Imao je Sterling svoji klasicnih,idem prodjem probijem sa driblingom,u jednu stranu i samo ga pustis,da izadje u golaut ili je zvizne negde u 3 lepe,i kazem i Mendi non-stop probija i nista, proslo jednom kod gola

        Al Siti sve to moze jer ima 11 koji znaju odlicno ili skoro odlicno sa loptom uz milion dodavanja ,gde nece pogresiti jer su vrhunski igraci,i neka prodje,,i onda davljenje,jer nemju u PL rivala koji moze da im isparira tehnicki sem LFC,jbg pukla liga skroz,i druga varijanta bunker i kontra ali i za to trebas da imas disciplinovan tim, a ne ove iz MU,videcu ga sa ATM ili RM koji su suprotnosti,ali mogu da ugroze Pepa,kao i Juve,Juve moze i takticki i tehnicki da isparira fino,ja verujem i PSZ

        Al kad su poveli ,a ekipa kao AFC danas,dodavanje probijanje,da prodje vreme,i ako se desi neko klizanje da se da jos koji.
        Last edited by 61563; 12-08-18, 22:33.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Prvo jel u RM kad je uzeo titulu i imao tim igrao bas defanzivan fudbal Mou ili recimo sa Interom u Italiji

          Napadace dok ti neda gol,a posle ce da se recimo zatvori i ceka sansu,a Pep ce da drzi loptu ko Spanci sa Rusima,ako kiksnu unadje rupu,da ce ga a posle ce da ,nastavi sa drzanjem lopte i tako cuvati rezultat

          Samo sto Pep tako igra oduvek sa svim ekipama,a to mozes samo sa top ,tehncki potkovanim igracima,da mu das ovaj MU sa ovim timom,borba za opstanak jer ne bi znao sta da radi,ej pa on je promenio 2 golmana,jer nisu znali da igraju nogom,ne mmoze da se prilagodi,ni na to,a mogi misliti sta bi radio sa Souom i Darminaom

          A Novakovic,je daleko od objektivnog al je za Pepa u pravu,ili se ja slazem sa njim,ja licno bih igrao uvek ko Mou,ali nalepsi mi je Klopov fudbal za gledanje,a to sto je PL postal takva da ima je postalko Primera skoro,pa ce Pep da sutira i nakanta Hadersfilde i sl.sledece nedelje 10-0 i tako bilda statistiku njegov izbor

          I da Mou bi sad igrao kao sa RM ili Interom,ali sad jednostvano ima takav tim de cemorati i salesterima da se igra nabunker od strta kontre,eventualno nekad napasti,al nikako ofanziva,jbg nema upravu
          Mozemo mi da diskutujemo o tome koliko je Junajted jak ili nije jak. Po menj je to skup odlicnih fudbalera, po tebi nije.
          Ali je glavna razlika sto ti misls da bi on sa jos kojim pojacanjem promenio pristup i zaigrao ofanzivnije, a ja mislim da bi igrao bukvalno isto.
          Evo ti poslednja najsvezija utakmica kao ocigledan primer. Lester kuci. I njemu svi igraci iza lopte nakon ranog vodjstva. Lester koji ima jedno tri puta goru ekipu od Junajteda.
          I Siti isto ima odlicnu ekipu, ali ne toliko dobru kakvom je ovde predstavljaju. Druga je stvar sto sistem odgovara igracima i sto ce kod Pepa da igraju bolje negoli bilo gde drugde.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Posle 0-1 jeste jer kad sam video na sta lici Arsenal,i da nece moci nista eventualno jedan da metnu,al ocekivao sam drzanje lopet i jos koji gol,al posle vodjstva Sitija znao se pobednik,i kako ce izgledati ostatak,meca

            I da jeste puno dodavanja dok neko ne ispadne ,i stvori se prilika,bilo je probijanja,al nista da ugrozi gol,u prvom ,jeste bila je i ta sansa posle slobodnjaka,kad Laport promasio.Imao je Sterling svoji klasicnih,idem prodjem probijem sa driblingom,u jednu stranu i samo ga pustis,da izadje u golaut ili je zvizne negde u 3 lepe,i kazem i Mendi non-stop probija i nista, proslo jednom kod gola

            Al Siti sve to moze jer ima 11 koji znaju odlicno ili skoro odlicno sa loptom uz milion dodavanja ,gde nece pogresiti jer su vrhunski igraci,i neka prodje,,i onda davljenje,jer nemju u PL rivala koji moze da im isparira tehnicki sem LFC,jbg pukla liga skroz,i druga varijanta bunker i kontra ali i za to trebas da imas disciplinovan tim, a ne ove iz MU,videcu ga sa ATM ili RM koji su suprotnosti,ali mogu da ugroze Pepa,kao i Juve,Juve moze i takticki i tehnicki da isparira fino,ja verujem i PSZ

            Al kad su poveli ,a ekipa kao AFC danas,dodavanje probijanje,da prodje vreme,i ako se desi neko klizanje da se da jos koji.
            I ovde se isto razlikujemo sa misljenjem. Po tebi pukla liga skroz po meni nikda jaca. Seas se kada je Ferguson dominirao sta je imao od rivala? Prvo Liver, pa je onda i taj Liver polako pao u zapecak a pojavio se Venger i Arsenal u ozbiljne ekipe u vidu Lidsa, Njuke i Celsija.... Ali su glavnu rec vodili Ferguson i Arsen. Onda su i Lids i Njukastl propali a pojavio se Roman. I sta si onda imao? Junajted, Arsenal i Celsi... Totenhem tek dosta kasnije uskace u ozbiljnu pricu, a Liver se vraca na najvisi nivo tek sa Klopom (ako izuzmemo sporadicne bljeskove)
            Sada u PL imas 6 prejakih ekipa i uz njih jos dve tri ozbiljne takmicarske i jos koju gde se ulazu ogromni novci.
            Mozemo da pricamo sta hocemo ali PL je trenutno najkonkurentnija liga na svetu i najteza za osvojiti liga na svetu.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Ventspils View Post
              Brate, ali, da das Pepu United... nije ni Zeljko Obradovic onda medju najboljim trenerima, jer, da mu das Makabi bio bi 10. u evroligi...

              Mogli su i drugi treneri da treniraju City, nije morao on. Ni Bayern, ni Barcu. Mourinho je sa Chelsea - om imao nesto tipa 10 10 10 skor u sezoni, ali bice da je do uprave. Kakav sastav ima Tottenham, nista bolji pa bolje igraju.
              Da samo ukratko odgovorim koja je razlika,Zoc se dokazao,sa Partizanom prvo ,pa sa Huventudom,pa posle covek zasluzeno dobije da vodi najace klubove

              Za razliku od Pepa,koji je jedinstveni primerak srece u svetu fudbala/trenera dobio covek najoblji tim u istoriji ili jedan od, Barsu i sa njim nije bas uspeo ono sto je morao,trebalo svake godine da uzme lS sa onim timom al jbg Mou,se isprecio

              Posle dobije Bajern jer ipak je ostvario rezultat uzeo Bajern i izduvao ga,evo sad je u Sitiju,doveden da uzme LS pre svega,uzeo Pl i to mu je puna kapa,svaka cast na tome,al svi drugi su poceli tipa ko Zoc da bi stigli u nekog velikana Mou sa Portom,Conte,pa vidi Cola.pa i Klop,vidi Sarija,Empoli,pa Napoli pa tek onda CFC
              Ono sto ne mogu da mu osporim je energija,harizma,rad,trofeje,al da ima neke lepote,sem sablona i da je neki mag trenerski jok

              Totenhem ima treci sastva po jacini u ligi tu negde sa CFC al su uigraniji i nista nece uraditi jer im je trener neharizmanticni luzer
              Last edited by 61563; 12-08-18, 22:49.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Da samo ukratko odgovorim koja je razlika,Zoc se dokazao,sa Partizanom prvo ,pa sa Huventudom,pa posle covek zasluzeno dobije da vodi najace klubove

                Za razliku od Pepa,koji jedinstveni priperak srece u svet fudbal/trenera dobio covek najblji tim u istoriji ili jedan od Barsu i sa njim nije bas uspeo ono sto je morao,trebalo svake godine da uzme lS sa onim timom al jbg Mou,se isprecio

                Posle dobije Bajern jer ipak je ostvario rezultat uzeo Bajern i izduvao ga,evo sad je u Sitiju,doveden da uzme LS pre svega,uzeo Pl i to mu je puna kapa,svaka cast na tome,al svi drugi su poceli tipa ko Zoc da bi stigli u nekog velikana Mou sa Portom,Conte,pa vidi Cola.pa i Klop,vidi Sarija,empoli,pa Napoli pa te onda CFC
                Ono sto nemogu damu osporim je energija,harizma,rad,trofeje,al da imanek lepote,sem sablona i da je neki mag trenerski jok

                Totenhem ima treci sastva po jacini u ligi tu negde sa CFC al su uigraniji i nista nec uraditi jer im je trer neharizmanticni luzer
                I o toj Barseloni koju je Pep preuzeo smo ranje pisali, ali mrzi me sada da se ponavljam. Uostalom bolje ce ti o tom periodu reci Barsini navijaci sa foruma.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Mozemo mi da diskutujemo o tome koliko je Junajted jak ili nije jak. Po menj je to skup odlicnih fudbalera, po tebi nije.
                  Ali je glavna razlika sto ti misls da bi on sa jos kojim pojacanjem promenio pristup i zaigrao ofanzivnije, a ja mislim da bi igrao bukvalno isto.
                  Evo ti poslednja najsvezija utakmica kao ocigledan primer. Lester kuci. I njemu svi igraci iza lopte nakon ranog vodjstva. Lester koji ima jedno tri puta goru ekipu od Junajteda.
                  I Siti isto ima odlicnu ekipu, ali ne toliko dobru kakvom je ovde predstavljaju. Druga je stvar sto sistem odgovara igracima i sto ce kod Pepa da igraju bolje negoli bilo gde drugde.
                  Pa slazem se da se ne slazemo,za mene ovaj MU bas tanak,bas,i jednostavno mora tako,da ima /da su doveli on bi gazio dok neda gol ,a posle da opet bi igrao bunker da,ali sad u slucaju da se otvori zuji na sve strane,i uletece neki Vardi dati gol,takodje posto je krs tim ,nije ni bunker garant da ce izdrzat ko sto bi ,da su mu doveli ,jednog stopera i levog beka

                  Plus na sve dodaj ocajne relacije uprava/trener,glavne (umislnjene )zvezde trener

                  A liga tanka,bas i da bas ko i to vreme koje spominjes ,ja to najvise gledam kroz evropu i Engleze u istoj imao si samo MU kao neki koji je mogao mozda nesto i uspeo na ludilo 1999 al realno bas tanak tad iza Italije i Spanije daleko pa i Nemacke 90-ih,period kad je bila najjaca PL je od 2007 do 2012,sve pre toga 3 kategorija,a sad posle 2012 daleko iza Spanije,a uskoro i vec ove sezone blizu Italije
                  Last edited by 61563; 12-08-18, 23:00.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Da samo ukratko odgovorim koja je razlika,Zoc se dokazao,sa Partizanom prvo ,pa sa Huventudom,pa posle covek zasluzeno dobije da vodi najace klubove

                    Za razliku od Pepa,koji je jedinstveni primerak srece u svetu fudbala/trenera dobio covek najoblji tim u istoriji ili jedan od, Barsu i sa njim nije bas uspeo ono sto je morao,trebalo svake godine da uzme lS sa onim timom al jbg Mou,se isprecio

                    Posle dobije Bajern jer ipak je ostvario rezultat uzeo Bajern i izduvao ga,evo sad je u Sitiju,doveden da uzme LS pre svega,uzeo Pl i to mu je puna kapa,svaka cast na tome,al svi drugi su poceli tipa ko Zoc da bi stigli u nekog velikana Mou sa Portom,Conte,pa vidi Cola.pa i Klop,vidi Sarija,Empoli,pa Napoli pa tek onda CFC
                    Ono sto ne mogu da mu osporim je energija,harizma,rad,trofeje,al da ima neke lepote,sem sablona i da je neki mag trenerski jok

                    Totenhem ima treci sastva po jacini u ligi tu negde sa CFC al su uigraniji i nista nece uraditi jer im je trener neharizmanticni luzer
                    ZOC je gro titula osvojio sa mocnim Panatinaikosom i sada sa Fenerbahceom, jedno 20 godina i vise on radi samo u najmocnijim klubovima Evrope. Sticaj okolnosti je bio da se on rodio u Srbiji, a Pep u Spaniji, ali je istorija maltene ista.

                    Imao je i ZOC itekako podbacaja u tim sezonama, neuspeha. Pep je svugde osvajao titule, uveren sam da je i LS njegova ove ili sledece sezone. A i tada ce biti da ima ubedljivo najbolji tim.

                    @Sandugp, ma da, u potpunosti se slazem, PL je nikada jaca. Ovaj sadasnji Everton i onaj tada ne mogu da se porede, svi ulazu, tesko je dobiti bilo koju ekipu. Tada je bio samo Manchester, Arsenal i par jacih klubova, pa je dosao Roman, a onda se desio bum. Najbolja liga u evropi bez premca.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Pa slazem se da se ne slazemo,za mene ovaj MU bas tanak,bas,i jednostavno mora tako,da ima /da su doveli on bi gazio dok neda gol ,a posle da opet bi igrao bunker da,ali sad u slucaju da se otvori zuji na sve strane,i uletece neki Vardi dati gol,takodje posto je krs tim ,nije ni bunker garant da ce izdrzat ko sto bi ,da su mu doveli ,jednog stopera i levog beka

                      Plus na sve dodaj ocajne relacije uprava/trener,glavne (umislnjene )zvezde trener

                      A liga tanka,bas i da bas ko i to vreme koje spominjes ,ja to najvise gledam kroz evropu i Engleze u istoj imao si samo MU kao neki koji je mogao mozda nesto i uspeo na ludilo 1999 al realno bas tanak tad iza Italije i Spanije daleko pa i Nemacke 90-ih,period kad je bila najjaca PL je od 2007 do 2012,sve pre toga 3 kategorija,a sad posle 2012 daleko iza Spanije,a uskoro i vec ove sezone blizu Italije
                      Jedno vreme su cak i Francuzi imali jacu ligu od PL-a. O Nemcima necu da pricam.... Sada je situacija ipak drugacija.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Ognjen View Post
                        To da niko ne pamti "lijep" fudbal je laz najveca ikada.
                        Eto možda neko pamti. Ja bih voleo da Zvezda igra ružan fudbal i uzme 5 liga šampiona, pa nek pikaju Barsa i Siti taka tika tika taka

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Jedno vreme su cak i Francuzi imali jacu ligu od PL-a. O Nemcima necu da pricam.... Sada je situacija ipak drugacija.
                          A zasto zapsotvaljas,nasu TV Ligu sampiona?
                          Bundes je bio ozbiljna liga 90-ih,pocet '00-ih,ispred Pl svakako ,ali su dominirali apolutno Italijani,pa su svi drugi bili u senci,sem ponekad kad iskoci RM

                          Comment


                          • Dobro različite su ljudske preferencije i šta ko voli, ali ili uvažite i jednog i drugog, ili nijednog. Ne može argument biti igra defanzivan fudbal? Šta tebe briga kakav fudbal igra? Bitni su rezultati. Kome se ne svidja, ne navija ili kaže da se ne svidja i ćao.

                            Mislim da je navijačima mnogo bitnije to šta i ko isporučuje - titule. Ako isporuči titule boleće uvo svakoga kakav se fudbal igra.

                            Meni je npr najružnije gledati Siti i Barselonu, najlepše Liverpul, Atletiko i Real, različiti stilovi sve.

                            Stvar ličnog ukusa - pobede se računaju.

                            I slabiji menadžeri od Gvardiole su uzeli sa Sitijem, sa može se reći i slabijim timom. Tako da ništa spec.

                            Ako ponovi ove sezone i uzme titulu, a neće, i stigne do polufinala LŠ, eto, uvažiću da zna nešto. Ovo pričam jer znam da će biti treći i da će odmah posle grupa ispasti iz Lš. Takve je sreće taj Prev..ovaj Gvardiola.

                            Comment


                            • Nigde ja nisam napisao nista protiv Murinja niti dovodio u pitanje njeovu strucnost. Za razliku od fksnog.
                              Ja se samo cudim navijacima Junajteda sto ocekuju nesto sto se nece desiti, ili sto lazu sve pa i sebe da bi igra bila bolja, atraktivnija u koliko bi se dovelo jos koje pojacanje. Setite se prosle godine je falilo dva-tri igraca, ove isto, a i naredne ce ... To po pricama ovde sa foruma.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Nigde ja nisam napisao nista protiv Murinja niti dovodio u pitanje njeovu strucnost. Za razliku od fksnog.
                                Ja se samo cudim navijacima Junajteda sto ocekuju nesto sto se nece desiti, ili sto lazu sve pa i sebe da bi igra bila bolja, atraktivnija u koliko bi se dovelo jos koje pojacanje. Setite se prosle godine je falilo dva-tri igraca, ove isto, a i naredne ce ... To po pricama ovde sa foruma.
                                Pa cekaj i sta je uradjeno ja sam i prosle godine rekao za PL i LS na tim od prosle godine treba dovesti 4-5 ozbiljna igraca,i sta su mu doveli,3 rezervu iz Brazila posle Casemira i Fernadinja,Freda ok trebalo je jer,Pogba mora da ima dvojicu iza sebe da bi mogao da izigrava nonsalanciju,i to je to, treba jos 4 top igrac za 2 fronta da se napadnu,za PL jos 3 recimo

                                Doveden i mali Dalot,koji ko zna kakv ce biti i kad ce moci da bude standardan ,to ti je ko da je Siti uzeo Mafea,da mu bude rotacija,al ga oni prodali u Studgart,znaci nista mu nisu doveli,a cak se nisu ni otarasili nepotrebnih,sem Blinda

                                I opet kazem daj RM i Inter pa ce i on zgaziti dati gol (igrati atraktvnije nego Pep danas) i zatvoriti mec(bunkerom), uzeti bodove i titule.
                                Last edited by 61563; 13-08-18, 00:28.

                                Comment

                                Working...
                                X