Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doviđenja Kardif. Bomba Babela.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Nekome dovidjenja, nekome dobrodosli

      Comment


      • Al se Cardiff ispromasivao na kraju.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Steta sto je Iorfa dobio crveni, ako bude 3 meca suspenzije propusta pocetak naredne sezone

          Comment


          • Chris Wilder je uradio fantastican posao u komsiluku, za 3 sezone je uspeo da ih odvede iz League 1 u EPL. Daleko od toga da mi je drago sto ce naredne sezone igrati u najjacoj ligi na svetu, ali posao koji su uradili je za postovanje.

            Comment


            • Poslednje kolo ce biti ludnica, ako Cardif dobije sledecu utakmicu kod kuce, Brighton ima Arsenal u gostima. Brighton poslednje kolo docekuje Siti, a Cardif gostuje Junajtedu.
              Cardif da je danas pobedio gotovo da bi osigurao sebi opstanak.
              Davno nije bila situacija da se do poslednjeg kola ne zna ko ispada/ ko je u top4 i ko je sampion.


              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              Last edited by Brian McShtull; 27-04-19, 19:26.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Hoćeš da ostaneš u ligi, a ne možeš da dobiješ prežaljeni Fulam u gostima kad najviše treba. Nego sad juriš pobedu protiv Junajteda u gostima. Nema od toga ništa.

                Mora Kardif obe da dobije da bi opstao. Velika sreća za Brajton što se Kardif više raspada od njih, jer je i Brajton sa ovom igrom bio zreo za ispadanje.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Brajton ili Kardif ako sada prežive sledeće ispadaju gotovo 100%.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Hoćeš da ostaneš u ligi, a ne možeš da dobiješ prežaljeni Fulam u gostima kad najviše treba. Nego sad juriš pobedu protiv Junajteda u gostima. Nema od toga ništa.

                    Mora Kardif obe da dobije da bi opstao. Velika sreća za Brajton što se Kardif više raspada od njih, jer je i Brajton sa ovom igrom bio zreo za ispadanje.
                    Imaju Palas kod kuce, ako to dobiju, u poslednjem kolu mogu da opstanu. Sigurno nisu odustali ovim porazom danas...
                    Takodje Brighton ima gotovo dve nemoguce utakmice, gde pitanje i bod da li mogu da uzmu. Meni su u ovom trenutku 50/50 sanse. Cak mislim da ce Kardif opstati.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Kada bih morao birati više bi voleo predstavnika Velsa videti i dogodine u društvu najboljih nego mrtvi Brajton.
                      Još mi para oči nedavno izdanje Brajtona u Londonu protiv Spursa kada su svih 90+ minuta igrali neviđeni bunker. Trebaju ti preko bodovi i ti igraš na nularicu od starta. Zato bi voleo videti im ledja.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Imaju Palas kod kuce, ako to dobiju, u poslednjem kolu mogu da opstanu. Sigurno nisu odustali ovim porazom danas...
                        Takodje Brighton ima gotovo dve nemoguce utakmice, gde pitanje i bod da li mogu da uzmu. Meni su u ovom trenutku 50/50 sanse. Cak mislim da ce Kardif opstati.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        Kako to misliš da dobiju Junajted u gostima? Isti Junajted koji se bori za top4? Brajton je nebitan. Bitno je samo da li može Kardif obe da dobije.

                        Pustiće ih Junajted ili šta? Pošto ne vidim kako 4 boda zaostatka u dve preostale tekme, od kojih je jedna Junajted u gostima može da bude 50-50? Oni mogu da opstanu samo uz neku ludu sreću.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Kada bih morao birati više bi voleo predstavnika Velsa videti i dogodine u društvu najboljih nego mrtvi Brajton.
                          Još mi para oči nedavno izdanje Brajtona u Londonu protiv Spursa kada su svih 90+ minuta igrali neviđeni bunker. Trebaju ti preko bodovi i ti igraš na nularicu od starta. Zato bi voleo videti im ledja.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          Ništa Kardif nije bolji. Igrali su oni mnogo više bunkera ove sezone od Brajtona.

                          Brajton je pokazao više ove sezone od Kardifa. Iako se raspadaju u poslednje vreme.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Nema teorije ni Palas da dobiju a kamoli Junajted.. Kardif je imao veliku šansu, nisu je iskoristili i to je to od njih u PL.
                            Last edited by DžonDon; 27-04-19, 19:47.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Kako to misliš da dobiju Junajted u gostima? Isti Junajted koji se bori za top4? Brajton je nebitan. Bitno je samo da li može Kardif obe da dobije.

                              Pustiće ih Junajted ili šta? Pošto ne vidim kako 4 boda zaostatka u dve preostale tekme, od kojih je jedna Junajted u gostima može da bude 50-50? Oni mogu da opstanu samo uz neku ludu sreću.
                              Junajted ce do sledeceg kola vec znati da li je u top4 ili ne. Pogotovo posle sutrasnjeg duela, Junajted ako izgubi sutra ispao je iz borbe za top4. Junajtedu taj mec mozda nista ne bude znacio, a skroz je realna takva mogucnost. Uostalom videcemo posle sutrasnjeg meca.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Bila bi tragedija za Kardif da u istoj sezoni ispadnu i da im tragično nastrada novo pojačanje.
                                Nek im opstanak barem malo bude satisfakcija za tragediju koja se desila.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X