Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ne verujem da navijaci Junajteda ne krive i Zozea. Krve ga sigurno, ali po njima su veci krivci sami igraci, sto je naneki nacin apsurd i pokusaj opravdavanja trenera.
    Moze Murinjo da iznese ovu sezonu kako treba, ali na nacin koji se nece svideti mnogima. Sem Fiksnom naravno. Po meni treba da ostane do kraja, da se bori, pa na kraju sezone da se vidi rezultat te borbe.
    Najjača je retorika na ovom forumu. Klop prosle sezone nije vezbao defanzivu na treningu pa je zato loše dole bilo a Murinjo ima lose igrace. Klop imao Lovrena i Matipa/Klavana. Ne pomažu očigledno ni mnogo bolji štoperi kada trener zakaže.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Najjace kad te Brajton oduči od fudbala za 45 minuta, pritom si Manchester United i onda imas loše igrače. Malo mi je čak i žao Murinja.
      Jbg a kiksevi se desavaju,oces reci kad te Surdulica oduci od fudbal da ce biti ispred FKP,nece

      I da ima greske kod Murinja sto se tice danasnjeg meca ,morao je da krene bunker od starta i da napadne iz kontre neke,sa ovim sto poseduje imas napred 2 nonsalancije,i malog Freda da im cuva ledja
      Last edited by 61563; 19-08-18, 17:11.

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Jbg a kiksevi se desavaju,oces reci kad te Surdulica oduci od fudbal da ce biti ispred GKP,nece
        Nece, al cu reci da je do Djukica, a ne do Vazure i Ilieva koji mu ne dovode igrace.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Nece, al cu reci da je do Djukica, a ne do Vazure i Ilieva koji mu ne dovode igrace.
          HAHAhahahahahahah pa upravo je do Vazure i Ilieva krv ti jbm Kriju se iza Djukića, prodaju mu sve i dovode poluigrače.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Nece, al cu reci da je do Djukica, a ne do Vazure i Ilieva koji mu ne dovode igrace.
            Ali to si samo ti... Fiksni na primer razmislja isto, osim kada je Zoze Murinjo u pitanju.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Kako izlaze u drugom poluvremenu... sta li su pricali u svlacionici evo da znam sve bih dao

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Ajde eto odbrana ali Kako onda ovi losi igraci u napadu poput Pogbe,Lukakua,Mate i Martiala nista nisu odigrali. Ni jednu akciju prelosi su igraci veze nemaju

                Comment


                • Umesto koga je usao Lingard Dzesi?
                  Sada kad je on na terenu, sve je moguce!
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    HAHAhahahahahahah pa upravo je do Vazure i Ilieva krv ti jbm Kriju se iza Djukića, prodaju mu sve i dovode poluigrače.
                    Tebra, ti si Manchester United (Partizan), i igraš protiv Brajtona (Surdulice), i da su ti u letnjem doveli mene kao pojacanje, ti si kriv sto ti ekipa ne lici ni na sta. Toliko je prosto. Po meni nije problem ako Utd ne osvoji titulu, nema pojacanja, ali da ne lice ni na sta, pa to je sramota. Ne bi to nista bolje bilo ni sa famoznim stoperom i desnim krilom. Mozda bi eventualno bilo 2:1 za Brajton.
                    Last edited by mark !t zer0; 19-08-18, 17:14.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Samo za Murinja...shvatam da se brzo predje od mrznje do obozavanja i obratno...meni je on bio bas faca i miljenik dok je bio u Interu...ali previse je poceo da krivi druge, nesportski poteze(prst u oko)...Ima ekipu da se bori za drugo mjesto koliko god se Liverpul pojacao nije mi to to...Kaze Totenhemu ostali svi, a ko je to njemu otisao? Ne znam, igra brine kao i atmosfera

                      Comment


                      • Sa ovim sto trenutno poseduje Junajted moze da igra i ofanzivan i lep i efikasan fudbal. Zasto to ne radi? Pitajte Zozea.
                        I tacno je ovo sto je Mark rekao. Ne moras titulu da doneses, kada se vidi da ima boji, ali da tim ne lici ni na sta (bez ozira ko je u tom timu), da ne mogu tri pasa da sastave, da organizacija igre ne postoji, da organizacija pozadi ne postoji.... Pa nije to sve do igraca... Ima nesto i do njih, ali najvise je do strucnog staba.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ulazi Felaini da igra 2nd strajkera.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Da prostite j vas ofanzivni i lep fudbal. Koga boli uvo kako se igra, bitni su rezultati. Da igraš ofanzivnom sa ovim kantama primio bi 5 golova. Ovaj Baji ne zna gde se nalazi.

                            Comment


                            • Vidi ti ovaj sut Soa

                              Comment


                              • 11 kvota da Felaini daje gol. Vredi probati svakako.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X