Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji horor

    Comment


    • e moj Murinjo

      Comment


      • Znalo se ovo ko je objektivan. Jednostavno preloši igrači. Amaterski potezi.

        Ovo je Murinjova krivica što nije dao otkaz, stvarno je previše primljen na Junajted. Šta ga brga neka ode i neka ih pusti da se bore za 6. mesto sa Evertonom i Arsenalom.

        Comment


        • Tuga kakve stopere ima Man Utd i tuga sto mu nisu doveli Tobija

          Comment


          • Zadovoljan sam odbranom.

            Comment


            • Meni je Murinjo najjaci, on je popustio pritiscima javnosti i navijaca, a to je Vengerov nivo kukavicluka
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Znalo se ovo ko je objektivan. Jednostavno preloši igrači. Amaterski potezi.
                Samo razvikani jer su u Utd. Utd bi na bekovskim mjestima i štoperu rezerve Tottenhama završile posao, to je svima jasno.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Nema to po meni, po tebi, uporedi sve igrače. Pa ćeš videti, koliko bi igrača bilo apgrejd iz Tot za Man a koliko obrnuto. Jedino DDH, Aleksis i Pogba, plus oni i na tim pozicijama imaju vrh igrače.

                  Evo prnal. Idioti. Ja kažem anonimusi.
                  A Totenhem jurioo Marsijala.... Verovatno da apgrejduje klupu.
                  Junajted ima bolji tim, bolje izbalansiran, sa mnogo duzom klupom samim tim vecom rotacijom. Ima igrace koji su indvidualno kvalitetniji od Totenhemovih. Sada, sto ovi deluju bolje kao celina, to je vec druga prica.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by LejkerBoy View Post
                    Tuga kakve stopere ima Man Utd i tuga sto mu nisu doveli Tobija
                    On je kirv što mu nisu doveli igrača, zapamti to.

                    To nije istina Sandu. Jurili Marsijala jer imaju kredita ako dečko proigra, Totenhem je manji klub i manje je pod lupom. Ovde se izgubio. A i oni imaju sa kim da ga zamene. Nemoj da pojednostavljuješ i spinuješ
                    Last edited by Cassius Clay; 19-08-18, 16:49.

                    Comment


                    • A prvo nikako da se zavrsi
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Potezi i mimika Murinja jasno govore šta misli o svemu i da iz ovog tunela nema za United izlaza dok se nešto ne promeni.
                        Jednostavno ovako više ne ide. Početak sezone mi izgledamo umorno ko da se bliži kraj iste.
                        Krš sve u Unitedovoj igri.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Da da su doveli Tobija mi bi odigrali jednu smislenu akciju.

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Totenhem ima jedino slabijeg golmana i poziciju levog krla od MU,sve ostalo po pozicijama ima bolje,to ce svako objektivan da kaze(ne racunam navijace MU)

                            I Mou treba da da otkaz,ali ocigledno nece,opasna greska ukoliko mu je stalo do rezultata u nastavku karijere
                            Last edited by 61563; 19-08-18, 16:51.

                            Comment


                            • Ajde Erice daj autogol, mozes ti to sigurno
                              sigpic

                              Comment


                              • Erik se razvija u tragikomičnog štopera.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X