Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako nije dao Votford gol na ovoj utakmici? Stvorili brdo sansi sa 10 igraca

    Comment


    • Ocajnicki potez predsednika jednog kluba koji ni uz pomoc trogodisnjih EPL isplata nije uspeo da stabilizuje klub. Ove sezone Boro se zakockao, platio je debelo Pulisa, doveli su nekoliko skupih igraca, ali im play off visi posto su imali niz od 5 poraza i sada su odlucili da zatraze "preispitivanje poslovanja" klubova sa kojima se bore za mesto u play offu i verovatno ce "zahtevati" oduzimanje bodova kao sto je bio slucaj sa Birmingemom.

      Za Derby se zna da su prodali stadion vlasniku kluba, veovatno je to po misljenju predsenika Middlsbra neregularan nacin prihoda, Aston Villa jos uvek ima EPL novac, ali i velike troskove, a za Venzdej se zna da smo sezonu poceli sa blagim embargom, odnosno da nismo mogli da dovodimo igrace neko vreme.

      Ne razumem zasto je covek ovako ocajan.

      Comment


      • PSG Owners 'Investigating Possibility' of Buying Championship Club With Aston Villa & QPR Targeted

        QSI are looking for a club with an established brand who boast potential for expansion, and it is thought that ​Aston Villa, ​Queens Park Rangers and ​Nottingham Forest are the three teams who are at the top of their wish list.
        https://www.90min.com/posts/6343301-...a-qpr-targeted

        Comment


        • Ralf je iznenada odlučio da napusti klub.

          https://www.bbc.com/sport/football/47907336

          Spoiler
          Predsednik kluba.
          Last edited by DžonDon; 16-04-19, 19:11.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Cardiff je ovom pobedom ozbiljno zakuvao borbu za opstanak.

            Comment


            • Mislim da je BS, al' 'ajde

              Last edited by belgrade_owl; 17-04-19, 20:21.

              Comment


              • Tog idiota blokirajte, lik je teska sprdnja i ridikul na twiteru.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Tog idiota blokirajte, lik je teska sprdnja i ridikul na twiteru.
                  Hvala!

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Mislim da je BS, al' 'ajde

                    Ne zna se ko je veća vreća govana, dal AS ili Palmeri.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Palmeri verovatno.

                      Comment


                      • Što Salah ne ode u Čelzi a Azar u Liverpul? Samo se trampe plus doda Čelzi malo jer je ovaj na isteku ugovora ako pratim situaciju. Hehe

                        Comment


                        • Kakva lepotica Lace. Ariverderci Italijani

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Što Salah ne ode u Čelzi a Azar u Liverpul? Samo se trampe plus doda Čelzi malo jer je ovaj na isteku ugovora ako pratim situaciju. Hehe
                            Zašto bi Salah prelazio u klub koji mu nije dao šansu? I da se ne uvrede Čelzijevi navijači, prelazio u klub koji se ne nalazi u najboljoj situaciji trenutno. Kako po pitanju trenera, pa po pitanju igrača, pa i sa ovom zabranom transfera? Konačno jak Liverpul, a Salah da pređe iz tima koji se bori za titulu i LŠ u tim koji stoji na ivici top4.

                            A drugo što ne znam zašto bi Liverpul pustio igrača koji je dao 50+ golova u dve sezone? Pogotovo što se savršeno uklapa u sistem Liverpula.

                            Iako više gotivim Azara nego Salaha po pitanju igračkih sposobnosti.

                            I Azar bi morao da zameni Manea. A to mi se ne sviđa. Mane je zver.

                            Ne treba dirati ništa što savršeno funkcioniše. Kad se pokvari, onda možemo da pričamo o menjanju.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • koji je to trofej top4, nisam upućen?
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by Nerealan View Post
                                koji je to trofej top4, nisam upućen?
                                Ne razumem. Pojasni malo.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X